קבעו פגישה עוד היום עם המומחים של ד”ר אלמן
נימים וורידים

אם עד היום הרגשת שלא בנוח בגלל כלי הדם המעטרים את רגלייך, יש לרשת ד"ר אלמן פתרון מצוין בשבילך: הזרקת קצף להעלמת ורידים ונימים.

הטיפול מוכר ברחבי העולם זה שנים רבות ומבוסס על חומר כימי ייעודי המוזרק ישירות לכלי הדם הקטנים שברגליים, לרוב אלו נימים או ורידים קטנים.

החומר פועל על דופן כלי הדם ומלחים אותו עד לסגירתו ולהיעלמותו.

יש לציין כי הטיפול אינו מתאים לדליות או ורידים גדולים שדורשים טיפול אחר במהותו, כמות הטיפולים המומלצת היא לפחות 5 טיפולים כאשר בין טיפול לטיפול חולף כחודש.

עבור מטופלות שרגליהן "מרושתות" במספר רב של כלי דם אנו זקוקים לעתים למספר רב בהרבה של טיפולים, לעתים מעל 10 ואפילו 20 טיפולים.

בנוסף, חשוב לדעת כי לעתים כלי הדם הקטנים צצים במקומות חדשים לאחר ההזרקה באופן טבעי, כך שגם בטיפול זה כמו בשאר טיפולי האסתטיקה הרפואית, התוצאות משתנות ממטופלת למטופלת.

למי מתאים הטיפול: הטיפול בהזרקת קצף לכלי הדם ברגליים נעשה עד המפשעה והוא מתאים לנשים וגברים בגילאים שמעל 20 ולא לילדים או לבני נוער.

למי לא מתאים הטיפול: לבעלי ורידים רחבים, דליות, או למטופלים הסובלים ממחלות שמלוות בדימומים (לדוגמה המופיליה) ולנשים בהיריון או מיניקות, לא מומלץ לעבור טיפול בהזרקת קצף לכלי הדם.

כיצד זה מתבצע: מטופלים המעוניינים לבדוק התאמתם יתאמו פגישת ייעוץ ללא תשלום במרפאותינו בתל אביב, ראשל"צ או חיפה. במידה ותמצא התאמה לטיפול יקבע מועד לטיפול הראשון.

תוצאות: הטיפול מוכר בעולם ומשיג הצלחה יפה אצל אלפי מטופלים. בטיפול זה כמו בטיפולי אסתטיקה שונים ולא ניתן להבטיח 100% הצלחה, אך אחוזי שביעות הרצון יפים מאוד.

מספר טיפולים דרוש – מספר הטיפולים משתנה ממטופל למטופל, לפי מצב הורידים של כל אחד ואחת. לקבלת תוצאות אופטימליות אנו ממליצים על מינימום של 5 טיפולים כאשר רגליים במצב של ורידים ונימים מרובים (רגליים "מרושתות") יצטרכו גם 10-20 טיפולים לכל רגל.

חשוב: חלק מהוורידים הדקים יחזרו למיקום אחר באותו אזור, ומקרה כזה ידרוש טיפולים חוזרים. בסדרת טיפולים הזמן המומלץ בין טיפול לטיפול הוא חודש אחד.

תופעות לוואי – הטיפול למטופלים המתאימים בטוח כשבין תופעות הלוואי נמצאים שטפי דם מקומיים, כאב מספר ימים לאחר הטיפול, תיתכן דלקת באזור הטיפול ולעתים גם עלולה להופיע פיגמנטציה באזור.,במצבים כאלו תיתכן אף צלקת .

הטיפול מבוצע ע"י רופאים כירורגים המנוסים בטיפולים אלו בכל סניפי הרשת. לקביעת ייעוץ לבדיקת התאמה חייגו או פנו דרך הטופס.

האם הטיפול בורידים ונימים בולטים באמצעות הזרקת קצף כימי הוא טיפול בטוח?

לפי ניסיוננו העשיר ומיטב המחקרים שנעשו ברחבי העולם בתחום זה, מדובר בטיפול בטוח לחלוטין. הקצף המוזרק ידוע כחומר בטוח לשימוש והוא דורש הקפדה על מינונים נכונים וטכניקה נכונה כדי להשיג תוצאות רצויות ככל טיפול אסתטי-רפואי אחר.

האם הטיפול כרוך בכאבים?

טיפול בנימים וורידים בהזרקת קצף כימי אינו טיפול נטול כאבים כאשר כמו בכל טיפול מסוג זה התחושה האישית משתנה ממטופל למטופל.

האם לאחר הטיפול יש להישאר בבית להתאוששות?

ברוב המקרים ניתן לחזור לשגרה באופן מידי, ללא צורך בהתאוששות. יחד עם זאת, במידה שהכאבים מפריעים במשך יום-יומיים ניתן ומומלץ לנוח לאחר הטיפול עד שיחלפו הכאבים.

למי מתאים טיפול הזרקת קצף לטיפול בורידים ונימים ברגליים?

מניסיוננו העשיר בתחום נשים רבות בקשת גילאים רחבה מאוד סובלות מבעיה זו של נימים וורידים בולטים ברגליים. לכן, ברור כל מי שמוטרדת ממראה הורידים והנימים ומעוניינת לטפל במצב באופן יעיל ומוכח, מתאימה לטיפול בהזרקת קצף כימי לנימי וורידי הרגליים.

למה כדאי לבצע את הטיפול במרפאות ד"ר אלמן?

לנו ברשת ד"ר אלמן ניסיון נרחב בהזרקות קצף כימי לטיפול בנימים וורידים בולטים ברגליים. הטיפול נעשה לפי שיטת ד"ר אלמן אשר פותחה בהתבסס על ניסיונה העשיר של ד"ר מוניקה אלמן כרופאת עור מומחית והיא ייחודית למרפאותינו ומאפשרת מקסימום תוצאות במקסימום ביטחון ואמינות.