הסרת קעקועים

כיום יותר ויותר אנשים מתהדרים בקעקועים בגדלים ובצבעים שונים, ככלי לביטוי עצמי או מתוך רצון להוסיף אלמנט של קישוט לגוף. אנשים המעונינים להסיר קעקוע יכולים לעשות זאת  בעזרת מגוון של טיפולים מתקדמים המאפשרים להסירם.

מהו טיפול הסרת קעקועים?

קעקוע הוא למעשה תוצר של החדרת פיגמנט לשכבת העור העליונה – הדרמיס. בשל העובדה שהפיגמנט מורכב מחומרים שהגוף אינו יודע כיצד להיפטר מהם, הקעקוע נותר קבוע על העור, וניתן להסירו רק באמצעים כירורגיים או בלייזר:

הסרת קעקועים עם קרן לייזר

כיום, קרן לייזר היא השיטה הפופולרית והמקובלת ביותר להסרת קעקועים. הפרוצדורה דורשת לרוב סדרה של טיפולים (שמונה בממוצע), אשר מאפשרים לטשטש משמעותית את הקעקוע, עד לכדי מצב של מחיקתו מעל פני העור. באמצעות קרן לייזר ניתן לטפל לא רק בקעקועים "קלאסיים", אלא גם באיפור קבוע ובכתמי עור. על אף שמדובר בשיטה מתקדמת להסרת קעקועים, חשוב להבין כי ישנם צבעים שנחשבים לקשים להסרה בלייזר – כמו למשל אדום, ירוק, צהוב ותכלת. כמו כן, לעיתים לא תתאפשר הסרה מלאה של הקעקוע בשל מגוון של גורמים שונים, ביניהם עומק הקעקוע. הקרן מפרקת את הפיגמנט אשר מתפנה באמצעות המערכת הלימפתית מהגוף.

הסרת קעקועים באמצעים כירורגיים

מדובר בטכניקה ניתוחית, אשר מתבצעת תחת הרדמה מקומית. במהלך הניתוח, פיסת העור עליה נמצא הקעקוע נכרתת, ומתבצעת תפירה של העור הנותר. בסיום התהליך נותרת צלקת, ולכן, מדובר באופציה המתאימה בעיקר לקעקועים קטנים אשר נמצאים במקומות מוצנעים.

למי הטיפול מיועד?

הטיפול מיועד הן לנשים והן לגברים אשר מעוניינים להיפטר מקעקוע אחד או יותר. בשיטת ד"ר אלמן, הטיפול יתבצע רק לאחר פגישה עם הרופא המטפל וקבלת החלטה על הפרוצדורה המתאימה ביותר לכל מטופל באופן ספציפי.

ההכנה לטיפול הסרת קעקועים

הטיפול אינו דורש הכנה מיוחדת, אם כי מומלץ להרבות בשתיית מים בימים שקודמים אליו. כמו כן, רצוי להגיע לטיפול לאחר אכילת ארוחה משביעה, על מנת להנעים את השהות בקליניקה.

למה ניתן לצפות במהלך הסרת הקעקועים ומיד לאחר מכן?

ביום הטיפול, הצוות המטפל יילווה אתכם לחדר הטיפולים, יאפשר לכם להתמקם ויבצע חיטוי של מקום הטיפול באמצעות אלכוהול. לאחר מכן יבוצע אלחוש במשחה או בזריקה והצוות יתחיל בטיפול. במהלך הטיפול תיתכן תחושת כאב קלה. בסיום הטיפול, הצוות המטפל יניח רטיות קרות על אזור הטיפול, ימרח משחה טיפולית ויבצע חבישה של האזור באמצעות גזה, איתה תידרשו להישאר למשך 24 שעות. בימים שלאחר הפרוצדורה יתכנו בצקות וכאבים קלים, אך ניתן יהיה לחזור לפעילות שגרתית. במידה והסרת הקעקוע בוצעה בהליך כירורגי, מומלץ לנוח בבית במשך יומיים. ניתן להתקלח על בסיס יומיומי ולמרוח משחה מרגיעה במידת הצורך, אך יש להימנע מחשיפה לשמש ומפעילות ספורטיבית במשך חמשת הימים שלאחר הפרוצדורה. לאחר כחודשיים תגיעו לביקורת, בה יוחלט על המשך הטיפול במידת הצורך.

האם הסרת קעקועים כרוכה בסיכונים?

בשיטת ד"ר אלמן, כלל הטיפולים המתבצעים בקליניקות מבוצעים על ידי צוות מקצועי ומיומן, המחזיק בניסיון רב בפרוצדורות אלה. בנוסף, המכשור העומד לרשות הקליניקות הוא מכשור מתקדם וחדשני, אשר מאפשר לבצע את הטיפולים תוך מזעור הסיכונים ומקסום התוצאות. עם זאת, בכל טיפול המקרין חום או כרוך בהליך כירורגי, קיים סיכון לפיגמנטציה, כוויה, גלד, דלקת וצלקת. ניתן להפחית את הסיכונים הללו באמצעות הישמעות להנחיות הצוות המטפל לאחר הטיפול.

שיטת ד״ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן היא פרוטוקול טיפולי מחייב, אשר חל על כל צוות המרפאות שלנו וכולל החלטות ושיטות עבודה המבטיחים שביעות רצון וחווית לקוח איכותית, בטוחה ומותאמת אישית.

רשת ד"ר אלמן היא הרשת היחידה בארץ המבצעת טיפול בהתאמה אישית, הודות לאבחון קפדני, צוות רופאים מומחים ומטפלים מיומנים המשתמשים במגוון טכנולוגיות, המתקדמות מסוגן, לאבחון ולטיפול אסתטי. בזכות שיטת ד"ר אלמן, הלקוחות שלנו נהנים מיעילות טיפול גבוהה ורמת בטיחות מרבית.

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

1. מחויבות לספק טיפול איכותי בסטנדרט המקצועי הגבוה מסוגו

2. טיפולים אשר מבוצעים בהתאמה אישית, לאחר אבחון מקצועי

3. תקשורת אנושית, אמפתית, שבבסיסה, יושרה ואמינות

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי, אנושי ואמפתי תמיד.

הייחוד של שיטת ד"ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

סוד ההצלחה שלנו

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי ביותר אנושי ואמפטי. 

למה לבחור בנו?

רופאים מנוסים

צוות הרופאים שלנו נבחר בקפידה והוא מורכב מן הרופאים המובילים בארץ, כל אחד בתחומו.

ותק וניסיון

אנו מובילים את עולם האסתטיקה בישראל כבר משנת 1995, וגאים לקחת חלק משמעותי בהתפתחות ובהתקדמות שלו.
רשת ד"ר אלמן  נבחרה לאתר בודק ל- FDA
כבר שש פעמים!

שיטה ייחודית

פיתחנו שיטת טיפול ייחודית - שיטת ד"ר אלמן, אשר מתעדכנת כל העת בהתאם לחידושים בעולם האסתטיקה ומתווה דרך לטיפולי אסתטיקה בהתאמה אישית ליצירת תוצאה אידיאלית .

רפואה אסתטית מבוססת מחקר

בשנים האחרונות הובלנו מחקרים עולמיים פורצי דרך בתחום האסתטיקה הרפואית ואף פיתחנו סדרות טיפולים ומוצרים המבוססים על אותם מחקרים.

חדשנות טכנולוגית

כל המרפאות שלנו מצוידות בטכנולוגיות ובמכשור המתקדמים והחדשניים ביותר ואנו ממשיכים ללמוד ולהתחדש באופן תדיר.

מספרים עלינו

התוצאות מדהימות. מה שהיה לי לפני כמה חודשים ומה שיש לי עכשיו זה שמים וארץ. אני מקבל תגובות מדהימות בחוץ. העלמות חטטים בכמעט 70% ממה שהיה לי. היחס של הצוות פה מדהים, האיכפתיות והדאגה זה משהו יוצא מן הכלל.
בר
טיפול פילינג בצלקות אקנה
unnamed
צוות מקצועי, יחס משפחתי ומדהים! וכמובן ד"ר אלמן שעזרה לי בטיפולים שגרמו לעור הפנים שלי להיות חלק לאחר שנים שהייתי סובלת מצלקות בעקבות אקנה. ללא ספק אמשיך להמליץ!! תודה רבה לצוות המדהים!!
רותם
טיפול בצלקות אקנה
אני רוצה להודות לצוות המסור של דר אלמן ולמרפאת ראשון לציון על טיפול מדהים של הזעת יתר בבית השחי ולטיפול פנים מקצועי עבור אימי. המקום מדהים, נקי. הצוות הרפואי איכפתי, מקצועי ודואג גם לאחר הטיפול. תודה מיוחדת לשרית מצוות המכון! פשוט מדהימה! ממליץ לכולם על המקום המדהים הזה!
דינה
טיפול פנים

הרופאים והצוות

אצלנו במרפאות יקבלו את פניכם אנשי מקצוע מיומנים, לרבות רופאים ורופאות, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. אנו שמים דגש מיוחד על המקצועיות ואיכות הטיפול, וגם על שירות אישי ואדיב באווירה נעימה ומזמינה.

Dr. Monica Elman

ד"ר מוניקה אלמן

ד"ר מוניקה אלמן, רופאה דרמטולוגית בעלת שם עולמי, אוהבת אנשים, מחקר וטכנולוגיה. אהבות אלה הובילו אותה לעיסוקה בתחום רפואת עור, ומזה שני עשורים היא מובילה מחקרים פורצי דרך בעולם.
arie_new-2

ד"ר אריה אלמן

ד"ר  אריה אלמן ,הינו מנכ"ל רשת מרפאות ד"ר אלמן,רופא משפחה שעובד כ 30 שנה ויותר כרופא עצמאי בקופ"ח מכבי בחולון, הקים יחד עם ד"ר מוניקה אלמן את רשת המרפאות האסתטיקה.
Dr. Dudi Drul

ד"ר דודי (דוד) דרול

מנהל מרכז רפואי אשדוד לרפואה יועצת של שירותי בריאות כללית, רופא נשים במרכז לבריאות האישה באשדוד של שירותי בריאות כללית ומנהל קליניקה בגינקולוגיה פרטית.
Dr. Adam Dalal

ד"ר אדם דלאל

ד"ר אדם דלאל הוא רופא עור בכיר במחלקת עור בתל השומר במסגרת עבודתו עוסק בלימוד ובמחקר, מרצה מוזמן במסגרת כנסים בארץ ובעולם ואף כיהן כיו"ר מושבים מדעיים בינלאומיים בתחומי התמחותו
Dr. Vicky Tushia

ד"ר ויקי תושיה

ד"ר ויקי תושיה בעלת רישיון לעסוק ברפואת שיניים משנת 1991. היא עוסקת ברפואה אסתטית למעלה מעשר שנים, עברה השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל ובעלת נסיון עצום בתחום ההזרקות ועיצוב הפנים.
Dr. Ron Hanani

ד"ר רון חנני

ד"ר רון חנני הוא רופא עיניים מומחה במרכז לרפואה יועצת במגדל המאה, תל אביב וכן חבר איגוד רופאי העיניים בישראל. במסגרת עבודתו עוסק ד"ר חנני בלימוד ובהשתלמויות רבות בארץ ובעולם.
Dr. Arie Khaimzon

ד"ר אריה חיימזון

 לד״ר אריה חיימזון 30 שנות נסיון ברפואת שיניים ורפואה אסתטית, קרוב לעשר שנים ברוסיה ומעל 20 שנים בישראל. נסיון רב עם כל סוגי ההזרקות (בוטוקס, חומצה היאלורונית ועוד).

כשהייתם צעירים והתחשק לכם לקשט את הגוף, התהדרתם בציור קבוע אתו אתם אמורים להסתובב לאורך חייכם. אבל, לא פעם, מה שמתאים בגיל 20 כבר לא ממש עושה לכם את זה בגיל מאוחר יותר. גם האותנטיות של אותו קעקוע מלפני עשרות שנים חולפת. והיום אתם פשוט רוצים להיפטר מזה. במרפאות ד"ר אלמן ריכזנו עבורך את הדרכים להיפרד בשלום מהקעקוע ביעילות ובמינימום תופעות לוואי.

מהו קעקוע?

קעקוע הינו החדרת פיגמנט לעור, שבאמצעותו ניתן לאייר על הגוף במגוון רחב של דוגמאות וציורים. לשכבת העור העליונה (הדרמיס) מזריקים צבע, המכיל חומרים אשר הגוף אינו יודע להיפטר מהם. כך נשאר הקעקוע לצמיתות.

סוגי קעקועים

קעקועים קבועים – החדרת פיגמנט לשכבה התת-עורית.

קעקועי חינה – זמניים ומחזיקים שבועיים עד שלושה.

איפור קבוע – קעקוע זמני לשם הדגשת תווי פנים. מחזיק מעמד שנים.

השיטות להסרת קעקועים

הסרת קעקועים כירורגית – . הטכניקה – ניתוח בהרדמה מקומית, במהלכו כורתים את הקעקוע ותופרים את העור הנותר. בסוף התהליך נשארת צלקת. ניתוח כזה מומלץ לקעקועים קטנים אשר נמצאים במקומות מוצנעים.

קרן לייזר – השיטה המקובלת ביותר להסרת קעקועים.

באמצעות טכנולוגיית לייזר ניתן להסיר קעקועים ע"י פירוק הפיגמנטים שמתחת לשכבה העליונה של העור. בסדרת טיפולים ניתן להגיע לתוצאות משמעותיות בהסרת קעקועים עד מחיקתם. בצורה זו ניתן להיפרד גם מאיפור קבוע או כתמי עור בצבעים שונים. כמובן שהשאיפה היא מחיקה מוחלטת של הקעקוע אך יש להבין שהטיפול עוזר לעתים לא באופן מלא!

חסרונות השיטה

צבעים שונים קשים להסרה בלייזר, בהם ניתן לכלול אדום, ירוק, צהוב ותכלת. כמו כן, לעתים, בשל עומקו של הקעקוע והצבעים המרכיבים אותו, אפשר להסיר רק את מרכזו של הקעקוע אך לא את מסגרתו. במקרים אחרים ניתן להבחין בשינויים בפיגמנטציה של העור לאחר הטיפול, כתוצאה מפגיעת הלייזר בפיגמנט האינטגרלי של העור.

להסרת קעקועים חובבניים נדרשים כארבעה טיפולים. -שמונה בממוצע. הסרת קעקועים שנעשו במכשור מקצועי כעשרה טיפולים במרווחים של חודשיים בין טיפול לטיפול. לא תמיד יש הסרה מלאה של הקעקוע.

במרפאות ד"ר אלמן מסירים קעקועים באמצעות מכשירי לייזר, ולעתים גם ע"י ניתוח. 

המכשור העומד לרשות המרפאות הנו מן הדור החדש ובשילוב עם הניסיון רב-השנים, מאפשר דיוק מרבי וטיפולי הסרת קעקועים בטוחים ויעילים ביותר.

האם הטיפול להסרת קעקועים הוא בטוח?

הסרת קעקועים בלייזר היא טיפול בטוח בעל וותק רב המבוצע על פני העור (שכבת האפידרמיס החיצונית) ושאינו כולל בחובו סיכון למטופל. מכשירי הלייזר במרפאות ד"ר אלמן הם מהדורות החדשים ביותר, נשמרים במצב התחזוקה הגבוה ביותר ומבטיחים עוד שכבת של ביטחון רפואי להגנה מיטבית על עורכם ובריאותכם. לעתים בקעקועים מסוימים נדרש ניתוח מקומי לכריתת הקעקוע וגם במקרה זה מדובר בטיפול בטוח וקצר.

האם הטיפול כרוך בכאבים?

טיפול הסרת קעקועים בלייזר עלול להיות כרוך במעט כאב, אך הדבר אינדיבידואלי ומשתנה ממטופל למטופל. לעתים, לצורך הסרת הקעקוע (בעיקר בקעקועים קטנים) יידרש ניתוח מקומי קטן לכריתת הקעקוע. במקרים כאלו עלולים להיות כאבים מקומיים קלים למספר ימים, כאבים שיחלפו מעצמם.

האם לאחר הטיפול יש להישאר בבית להתאוששות?

בטיפול הסרת קעקועים בלייזר אין צורך בהתאוששות בבית וניתן לחזור לפעילות שגרתית לאחר הטיפול. לאחר ניתוח כריתה של קעקוע מומלץ לנוח בבית יום יומיים, אך ניתן לחזור במהירות לפעילות השוטפת.

למי מתאימה הסרת קעקועים בלייזר?

כל מי שחש שחוויית הקעקוע "מיצתה את עצמה" – ומנסיוננו זה יכול לקרות גם לאחר מספר ימים מיום ביצוע הקעקוע – מוזמן להסיר אותו אולם יש לקחת בחשבון כי במקרים רבים לא תיתכן הסרה מלאה של הקעקוע. בנוסף, פרמטרים נוספים כגון גודל הקעקוע, מיקומו, צבעיו ועוד, עשויים להשפיע על ההחלטה איך והאם כדאי להסיר את הקעקוע בלייזר או בניתוח כריתה.

למה כדאי לבצע הסרת קעקועים בלייזר במרפאות ד"ר אלמן?

לנו ברשת ד"ר אלמן ניסיון רב שנים בטיפולי הסרת קעקועים בלייזר ומאחורינו מאות רבות של מטופלים מרוצים. להבנת פוטנציאל הצלחת הטיפול וההמלצות המקצועיות שלנו על דרך הטיפול המומלצת כדאי לתאם ייעוץ אישי שיאפשר את בחינת מצבו של כל מטופל ומטופל. שיטת ד"ר אלמן להסרת קעקועים בלייזר המבוססת על ניסיונה העשיר של ד"ר מוניקה אלמן כרופאת עור מומחית היא ייחודית למרפאותינו ומאפשרת מקסימום תוצאות במקסימום ביטחון ואמינות.

לפני
אחרי
הסרת קעקוע ביד
הסרת קעקוע
הסרת קעקוע
הסרת קעקוע בזרוע