הסרת קעקועים

כשהייתם צעירים והתחשק לכם לקשט את הגוף, התהדרתם בציור קבוע אתו אתם אמורים להסתובב לאורך חייכם. אבל, לא פעם, מה שמתאים בגיל 20 כבר לא ממש עושה לכם את זה בגיל מאוחר יותר. גם האותנטיות של אותו קעקוע מלפני עשרות שנים חולפת. והיום אתם פשוט רוצים להיפטר מזה. במרפאות ד"ר אלמן ריכזנו עבורך את הדרכים להיפרד בשלום מהקעקוע ביעילות ובמינימום תופעות לוואי.

מהו קעקוע?

קעקוע הינו החדרת פיגמנט לעור, שבאמצעותו ניתן לאייר על הגוף במגוון רחב של דוגמאות וציורים. לשכבת העור העליונה (הדרמיס) מזריקים צבע, המכיל חומרים אשר הגוף אינו יודע להיפטר מהם. כך נשאר הקעקוע לצמיתות.

סוגי קעקועים

קעקועים קבועים – החדרת פיגמנט לשכבה התת-עורית.

קעקועי חינה – זמניים ומחזיקים שבועיים עד שלושה.

איפור קבוע – קעקוע זמני לשם הדגשת תווי פנים. מחזיק מעמד שנים.

השיטות להסרת קעקועים

הסרת קעקועים כירורגית – . הטכניקה – ניתוח בהרדמה מקומית, במהלכו כורתים את הקעקוע ותופרים את העור הנותר. בסוף התהליך נשארת צלקת. ניתוח כזה מומלץ לקעקועים קטנים אשר נמצאים במקומות מוצנעים.

קרן לייזר – השיטה המקובלת ביותר להסרת קעקועים.

באמצעות טכנולוגיית לייזר ניתן להסיר קעקועים ע"י פירוק הפיגמנטים שמתחת לשכבה העליונה של העור. בסדרת טיפולים ניתן להגיע לתוצאות משמעותיות בהסרת קעקועים עד מחיקתם. בצורה זו ניתן להיפרד גם מאיפור קבוע או כתמי עור בצבעים שונים. כמובן שהשאיפה היא מחיקה מוחלטת של הקעקוע אך יש להבין שהטיפול עוזר לעתים לא באופן מלא!

חסרונות השיטה

צבעים שונים קשים להסרה בלייזר, בהם ניתן לכלול אדום, ירוק, צהוב ותכלת. כמו כן, לעתים, בשל עומקו של הקעקוע והצבעים המרכיבים אותו, אפשר להסיר רק את מרכזו של הקעקוע אך לא את מסגרתו. במקרים אחרים ניתן להבחין בשינויים בפיגמנטציה של העור לאחר הטיפול, כתוצאה מפגיעת הלייזר בפיגמנט האינטגרלי של העור.

להסרת קעקועים חובבניים נדרשים כארבעה טיפולים. -שמונה בממוצע. הסרת קעקועים שנעשו במכשור מקצועי כעשרה טיפולים במרווחים של חודשיים בין טיפול לטיפול. לא תמיד יש הסרה מלאה של הקעקוע.

במרפאות ד"ר אלמן מסירים קעקועים באמצעות מכשירי לייזר, ולעתים גם ע"י ניתוח. 

המכשור העומד לרשות המרפאות הנו מן הדור החדש ובשילוב עם הניסיון רב-השנים, מאפשר דיוק מרבי וטיפולי הסרת קעקועים בטוחים ויעילים ביותר.

האם הטיפול להסרת קעקועים הוא בטוח?

הסרת קעקועים בלייזר היא טיפול בטוח בעל וותק רב המבוצע על פני העור (שכבת האפידרמיס החיצונית) ושאינו כולל בחובו סיכון למטופל. מכשירי הלייזר במרפאות ד"ר אלמן הם מהדורות החדשים ביותר, נשמרים במצב התחזוקה הגבוה ביותר ומבטיחים עוד שכבת של ביטחון רפואי להגנה מיטבית על עורכם ובריאותכם. לעתים בקעקועים מסוימים נדרש ניתוח מקומי לכריתת הקעקוע וגם במקרה זה מדובר בטיפול בטוח וקצר.

האם הטיפול כרוך בכאבים?

טיפול הסרת קעקועים בלייזר עלול להיות כרוך במעט כאב, אך הדבר אינדיבידואלי ומשתנה ממטופל למטופל. לעתים, לצורך הסרת הקעקוע (בעיקר בקעקועים קטנים) יידרש ניתוח מקומי קטן לכריתת הקעקוע. במקרים כאלו עלולים להיות כאבים מקומיים קלים למספר ימים, כאבים שיחלפו מעצמם.

האם לאחר הטיפול יש להישאר בבית להתאוששות?

בטיפול הסרת קעקועים בלייזר אין צורך בהתאוששות בבית וניתן לחזור לפעילות שגרתית לאחר הטיפול. לאחר ניתוח כריתה של קעקוע מומלץ לנוח בבית יום יומיים, אך ניתן לחזור במהירות לפעילות השוטפת.

למי מתאימה הסרת קעקועים בלייזר?

כל מי שחש שחוויית הקעקוע "מיצתה את עצמה" – ומנסיוננו זה יכול לקרות גם לאחר מספר ימים מיום ביצוע הקעקוע – מוזמן להסיר אותו אולם יש לקחת בחשבון כי במקרים רבים לא תיתכן הסרה מלאה של הקעקוע. בנוסף, פרמטרים נוספים כגון גודל הקעקוע, מיקומו, צבעיו ועוד, עשויים להשפיע על ההחלטה איך והאם כדאי להסיר את הקעקוע בלייזר או בניתוח כריתה.

למה כדאי לבצע הסרת קעקועים בלייזר במרפאות ד"ר אלמן?

לנו ברשת ד"ר אלמן ניסיון רב שנים בטיפולי הסרת קעקועים בלייזר ומאחורינו מאות רבות של מטופלים מרוצים. להבנת פוטנציאל הצלחת הטיפול וההמלצות המקצועיות שלנו על דרך הטיפול המומלצת כדאי לתאם ייעוץ אישי שיאפשר את בחינת מצבו של כל מטופל ומטופל. שיטת ד"ר אלמן להסרת קעקועים בלייזר המבוססת על ניסיונה העשיר של ד"ר מוניקה אלמן כרופאת עור מומחית היא ייחודית למרפאותינו ומאפשרת מקסימום תוצאות במקסימום ביטחון ואמינות.

לפני
אחרי
הסרת קעקוע ביד
הסרת קעקוע
הסרת קעקוע
הסרת קעקוע בזרוע