הסרת שיער בלייזר

שיער גוף הוא עניין טבעי, אשר קיים אצל כולנו במידה כזו או אחרת. בעוד שיש אנשים ששיער הגוף שלהם בהיר ודליל יחסית, ישנם גם כאלה המתהדרים בשיער גוף עבה וכהה, אשר נחשב על פי רוב בתרבות המערבית לפחות אסתטי ורצוי. ההתמודדות עם שיער גוף עבה וכהה, עלולה ליצור תחושת מצוקה בקרב אנשים רבים, לעיתים עד לכדי מצב של הימנעות ממצבים חברתיים או מסיטואציות מסוימות. החדשות הטובות הן שכיום, ניתן להסיר את השיער הבלתי רצוי באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, אשר יספקו לנו עור חלק, או לכל הפחות יגרמו לדילול משמעותי של השיער באזור המטופל. בשיטת ד"ר אלמן, הסרת השיער מתבצעת באמצעות מכשיר לייזר איכותי ומתקדם, לצורך קבלת תוצאות טובות וארוכות טווח.

מהו טיפול הסרת שיער בלייזר?

טיפול הסרת שיער בלייזר הוא טיפול שגורם להרס של זקיק השערה באמצעות אנרגיית אור. שורשי השיער שלנו, בדומה לשאר התאים בגופנו, בנויים מחלבון. כאשר אותו חלבון נחשף לטמפרטורה של 62 מעלות צלסיוס ומעלה, הוא נהרס. במהלך הטיפול, קרן הלייזר, אשר נחשבת לאנרגיית אור חזקה, עושה שימוש במלנין (הפיגמנט של השיער) כמוליך, אשר מעביר את החום מקרן הלייזר לכל אורך השערה ועד לחלבון שבשורש וכך השערה נהרסת. אורך גל הלייזר שבו נעשה שימוש לצורך הסרת שיער הוא סלקטיבי – כלומר, אינו פוגע בכלי דם או בלוטות, אלא רק בשיער עצמו.
בישראל קיימים מספר מכשירי לייזר להסרת שיער, הנבדלים ביניהם באורך הגל של הקרן, טכנולוגיית קירור העור שמתרחשת במהלך הטיפול ואפשרויות הסריקה של מכשיר הלייזר. כחלק משיטת ד"ר אלמן אנו פועלים עם המיכשור המתקדם והיעיל מסוגו.

למי טיפול הסרת שיער בלייזר מיועד?

הטיפול מיועד לכל מי שמעוניין להסיר שיער מהגוף, אם כי חשוב להבין כי הצלחת הטיפול תלויה בשני פרמטרים עיקריים:
• צבע השיער – ככל שצבע השיער כהה יותר (מכיל יותר מלנין), ניתן להרוס אותו בקלות רבה יותר. מטופלים בעלי שיער בהיר אם ימצאו מתאימים לרוב יצטרכו לבצע יותר טיפולים, שכן השיער שלהם מכיל פחות מלנין – עניין אשר מקשה על קרן הלייזר להוליך את החום עד לשורש ולהרוס אותו.
• צבע העור – ככל שצבע העור של המטופל או המטופלת כהה יותר (כלומר, מכיל יותר מלנין), כך הוא הופך לחשוף יותר בפני קרן הלייזר, אשר עשויה לחמם אותו יתר על המידה ולגרום לכוויות, כתמים ואף צלקות. מסיבה זו, בעלי עור כהה יטופלו בקרן לייזר בעוצמה נמוכה יחסית, ויידרשו למספר גדול יותר של טיפולים.

ישנם מטופלים שלא יתאימו לטיפול, ובכלל זה מטופלים בעלי עור כהה מאוד, מטופלים בעלי שיער בהיר מאוד, נשים בהיריון, נשים מניקות, חולי זאבת, מטופלים אשר סובלים מאקנה ונוטלים ראקוטן, חולי אסטמה המטופלים בסטרואידים ומטופלים הסובלים מפטריות או מבעיות עור אחרות.
בשיטת ד"ר אלמן, הסרת שיער בלייזר מתבצעת רק לאחר פגישת אבחון מקצועית עם המטופל או המטופלת והחלטה על מהלך הטיפול, סוג הלייזר והעוצמה שלו, למען שמירה על בטיחות המטופלים וקבלת התוצאות הטובות ביותר.

הסרת שיער בלייזר

האם הסרת השיער הינה לצמיתות?

התגובה לטיפול אישית ושונה ממטופל למטופל, לא ניתן להבטיח למטופל הסרת שיער לצמיתות. ברוב המקרים המטופל מגיע לתוצאה הרצויה לו והפחתת השיער מספקת אותו, לעיתים יהיה מדובר בדילול משמעותי אולם יתכן שמסיבות שונות השיער יצמח שוב.
בשיטת ד"ר אלמן ראשית התהליך בפגישת ייעוץ עם הלקוח ובסיומה אם המטופל מתאים לטיפול, מותאמת עבורו מותאמת תכנית טיפול מותאמת אישית.

ההכנה לטיפול הסרת שיער בלייזר

על מנת לסייע להצלחת הטיפול, יש להסיר את שיער הגוף כ-24 שעות לפני מועד הטיפול באמצעות סכין גילוח או משחה להסרת שיער. בנוסף, יש להקפיד שלא להשתזף או למרוט את שיער הגוף בכל תקופת טיפולי הלייזר. מומלץ שלא לבצע את הטיפול בזמן המחזור, שכן בזמן זה הרגישות לכאב גדולה יותר.

למה ניתן לצפות במהלך הסרת השיער ומיד לאחריה?

ביום הטיפול, הצוות המטפל ילווה אתכם לחדר הטיפולים ויספק לכם משקפיים מיוחדות לצורך הגנה על העיניים. במידה ונותר שיער באזור המטופל, הצוות יבצע גילוח באמצעות סכין חד פעמית. לאחר מכן, הצוות ימרח על העור ג'ל קר ויתחיל בטיפול באמצעות הלייזר – בשלב זה תרגישו תחושת חום נסבלת. בתום הטיפול, הצוות המטפל ימרח על האזור המטופל משחת ביאפין לצורך הרגעת העור. בשלב זה תיתכן תחושת עקצוץ, אשר עשויה להימשך עד ל-24 שעות. הטיפול אינו כרוך בזמן החלמה כלשהו ומיד אחריו תוכלו להתקלח במים פושרים ולהתנהל כרגיל, אם כי חשוב להימנע מבישום ומהיחשפות לשמש.

האם טיפול הסרה בלייזר כרוך בסיכונים?

טיפול לייזר בעוצמה חזקה מדיי עלול לגרום לכוויה, ומסיבה זו, בשיטת ד"ר אלמן נקבעת תכנית טיפולים אינדיבידואלית עבור כל מטופל ומטופלת טרם תחילת הטיפול. בנוסף, גילוח השיער ביום הטיפול עשוי לגרום לאדמומיות אצל בעלי עור רגיש, אשר עשויה להימשך כיומיים.
באופן עקרוני, בכל טיפול שמקרין חום קיים סיכון לפיגמנטציה, כוויה, גלד וצלקת. עם זאת, בשיטת ד"ר אלמן, בטיחות המטופלים היא מעל לכל, וכלל הטיפולים מתבצעים על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. הקפדה על הנחיות הצוות המטפל לפני ואחרי הטיפול, תסייע במזעור הסיכונים.

שיטת ד״ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן היא פרוטוקול טיפולי מחייב, אשר חל על כל צוות המרפאות שלנו וכולל החלטות ושיטות עבודה המבטיחים שביעות רצון וחווית לקוח איכותית, בטוחה ומותאמת אישית.

רשת ד"ר אלמן היא הרשת היחידה בארץ המבצעת טיפול בהתאמה אישית, הודות לאבחון קפדני, צוות רופאים מומחים ומטפלים מיומנים המשתמשים במגוון טכנולוגיות, המתקדמות מסוגן, לאבחון ולטיפול אסתטי. בזכות שיטת ד"ר אלמן, הלקוחות שלנו נהנים מיעילות טיפול גבוהה ורמת בטיחות מרבית.

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

1. מחויבות לספק טיפול איכותי בסטנדרט המקצועי הגבוה מסוגו

2. טיפולים אשר מבוצעים בהתאמה אישית, לאחר אבחון מקצועי

3. תקשורת אנושית, אמפתית, שבבסיסה, יושרה ואמינות

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי, אנושי ואמפתי תמיד.

הייחוד של שיטת ד"ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

סוד ההצלחה שלנו

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי ביותר אנושי ואמפטי. 

למה לבחור בנו?

רופאים מנוסים

צוות הרופאים שלנו נבחר בקפידה והוא מורכב מן הרופאים המובילים בארץ, כל אחד בתחומו.

ותק וניסיון

אנו מובילים את עולם האסתטיקה בישראל כבר משנת 1995, וגאים לקחת חלק משמעותי בהתפתחות ובהתקדמות שלו.
רשת ד"ר אלמן  נבחרה לאתר בודק ל- FDA
כבר שש פעמים!

שיטה ייחודית

פיתחנו שיטת טיפול ייחודית - שיטת ד"ר אלמן, אשר מתעדכנת כל העת בהתאם לחידושים בעולם האסתטיקה ומתווה דרך לטיפולי אסתטיקה בהתאמה אישית ליצירת תוצאה אידיאלית .

רפואה אסתטית מבוססת מחקר

בשנים האחרונות הובלנו מחקרים עולמיים פורצי דרך בתחום האסתטיקה הרפואית ואף פיתחנו סדרות טיפולים ומוצרים המבוססים על אותם מחקרים.

חדשנות טכנולוגית

כל המרפאות שלנו מצוידות בטכנולוגיות ובמכשור המתקדמים והחדשניים ביותר ואנו ממשיכים ללמוד ולהתחדש באופן תדיר.

מספרים עלינו

התוצאות מדהימות. מה שהיה לי לפני כמה חודשים ומה שיש לי עכשיו זה שמים וארץ. אני מקבל תגובות מדהימות בחוץ. העלמות חטטים בכמעט 70% ממה שהיה לי. היחס של הצוות פה מדהים, האיכפתיות והדאגה זה משהו יוצא מן הכלל.
בר
טיפול פילינג בצלקות אקנה
unnamed
צוות מקצועי, יחס משפחתי ומדהים! וכמובן ד"ר אלמן שעזרה לי בטיפולים שגרמו לעור הפנים שלי להיות חלק לאחר שנים שהייתי סובלת מצלקות בעקבות אקנה. ללא ספק אמשיך להמליץ!! תודה רבה לצוות המדהים!!
רותם
טיפול בצלקות אקנה
אני רוצה להודות לצוות המסור של דר אלמן ולמרפאת ראשון לציון על טיפול מדהים של הזעת יתר בבית השחי ולטיפול פנים מקצועי עבור אימי. המקום מדהים, נקי. הצוות הרפואי איכפתי, מקצועי ודואג גם לאחר הטיפול. תודה מיוחדת לשרית מצוות המכון! פשוט מדהימה! ממליץ לכולם על המקום המדהים הזה!
דינה
טיפול פנים

הרופאים והצוות

אצלנו במרפאות יקבלו את פניכם אנשי מקצוע מיומנים, לרבות רופאים ורופאות, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. אנו שמים דגש מיוחד על המקצועיות ואיכות הטיפול, וגם על שירות אישי ואדיב באווירה נעימה ומזמינה.

Dr. Monica Elman

ד"ר מוניקה אלמן

ד"ר מוניקה אלמן, רופאה דרמטולוגית בעלת שם עולמי, אוהבת אנשים, מחקר וטכנולוגיה. אהבות אלה הובילו אותה לעיסוקה בתחום רפואת עור, ומזה שני עשורים היא מובילה מחקרים פורצי דרך בעולם.
arie_new-2

ד"ר אריה אלמן

ד"ר  אריה אלמן ,הינו מנכ"ל רשת מרפאות ד"ר אלמן,רופא משפחה שעובד כ 30 שנה ויותר כרופא עצמאי בקופ"ח מכבי בחולון, הקים יחד עם ד"ר מוניקה אלמן את רשת המרפאות האסתטיקה.
Dr. Dudi Drul

ד"ר דודי (דוד) דרול

מנהל מרכז רפואי אשדוד לרפואה יועצת של שירותי בריאות כללית, רופא נשים במרכז לבריאות האישה באשדוד של שירותי בריאות כללית ומנהל קליניקה בגינקולוגיה פרטית.
Dr. Adam Dalal

ד"ר אדם דלאל

ד"ר אדם דלאל הוא רופא עור בכיר במחלקת עור בתל השומר במסגרת עבודתו עוסק בלימוד ובמחקר, מרצה מוזמן במסגרת כנסים בארץ ובעולם ואף כיהן כיו"ר מושבים מדעיים בינלאומיים בתחומי התמחותו
Dr. Vicky Tushia

ד"ר ויקי תושיה

ד"ר ויקי תושיה בעלת רישיון לעסוק ברפואת שיניים משנת 1991. היא עוסקת ברפואה אסתטית למעלה מעשר שנים, עברה השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל ובעלת נסיון עצום בתחום ההזרקות ועיצוב הפנים.
Dr. Ron Hanani

ד"ר רון חנני

ד"ר רון חנני הוא רופא עיניים מומחה במרכז לרפואה יועצת במגדל המאה, תל אביב וכן חבר איגוד רופאי העיניים בישראל. במסגרת עבודתו עוסק ד"ר חנני בלימוד ובהשתלמויות רבות בארץ ובעולם.
Dr. Nura Shabso

ד״ר נורה שבסו

ד"ר נורה גורכד שבסו היא בוגרת הפקולטה לרפואה ע"ש בטכניון מתמחה ועוסקת בתחום הלייזר הגינקולוגי לחיזוק רצפת האגן, טיפול בדליפת שתן, הצרה והצערת הנרתיק לאחר הלידות ובמנופאוזה.

לכולנו יש שיער. דק או עבה, בהיר או כהה. אנחנו מאבדים בממוצע בין 40 ל-100 שערות ביום. אבל, כולנו יודעים שהן כמו פטריות, במקומן תמיד צומחות בחזרה שערות חדשות.

הסרת שיער ­– הכר את האויב

מבנה השיערהשיער הוא חומר קרטיני דמוי חוט שצומח מן האפידרמיס (השכבה העליונה של העור). השערה מתפתחת בתוך זקיק השיער. שערה מאופיינת כתוספת לעור. כל זקיק שיער מחובר לבלוטת שומן אשר נפתחת לעור לאורך זקיק השיער. זקיק שיער בוגר מגיע מאפידרמס (שכבת העור החיצונית), ועד לשכבת העור הפנימית יותר. השערה הצומחת מזקיק השיער מורכבת מ-3-2 שכבות המחוברות בכמות גדולה של פרוטאין הנקראת Keratins. הפרוטאין הנ"ל מסופק על ידי תאים הנמצאים בפקעת השערה. תא הפיגמנט הנמצא בפקעת השערה יוצר את הפיגמנט הצובע את השערה.

בזקיק שיער בוגר ישנם 3 רבדים מרוכזים של תאים אפיתלאליים היוצרים את השורש הפנימי. השורש החיצוני הקשור לשכבת העור החיצונית ולבלוטת השומן יוצר את השכבה החיצונית של זקיק השיער. אנשים נולדים עם כל זקיקי השיער שיהיו להם בעתיד, 5 מליון בקירוב. למרות שכמות השיער והזקיקים יכולה להשתנות במשך תקופת החיים כל אדם מאבד בממוצע בין 100-40 שיערות ליום.

השיער עובר שלושה מחזורים עיקריים:
מחזור הגדילה –
השיער גדל במשך מספר חודשים עד שמגיע לגודלו המקסימלי.
מחזור המנוחה – השיער "נח" בתוך הזקיק ואינו גדל.
מחזור הנשירה.

הסרת שיער בלייזר

רעיון הסרת השיער באמצעות לייזר הופיע בשנת 1992, כאשר רופא המטפל בלייזר פגע בטעות בזרועו, שהייתה מכוסה באותו הזמן במשקפי פחמן, ומעט מהשער נשר. מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) אישר את השימוש בלייזר לצורך הסרת שיער בשנת 1996. הלייזר הראשון אשר אושר על ידי מינהל המזון והתרופות היה מערכת הרובי לייזר מתוצרת ישראל. טיפול זה כיסה את העור בתמיסת פחמן שחורה שספגה את קרן הלייזר, והזיקה לזקיקי השיער. משנת 92 נעשו ניסיונות למצוא טכנולוגיות שיסירו שיער. ב-96 אושרו לטיפול הרובי לייזר והאלכסנדריט לייזר, ומאז ועד היום הוכנסו שיפורים במערכות הלייזר המשמשות להסרת שיער. שיפורים אלה כוללים שימוש בגלי לייזר ארוכים יותר, הגדלת הזמן אשר בו פולס הלייזר מטפל בעור, וקירור העור במהלך הטיפול.

שיעור בביולוגיה

החלבון, ממנו בנוי כל גרעין תא בגוף, נהרס בטמפרטורה של 62 מעליות צלזיוס. קרן הלייזר שהיא אנרגיית אור חזקה, הורסת את גרעין התא בשורש השערה על ידי חימומה. אנרגיית האור של קרן הלייזר משתמשת בפיגמנט מלנין שבשיער כמוליך, המעביר את החום לאורך השערה אל החלבון שבשורשה, ומביא לחיסולה המיידי. אורך הגל שבו משתמשים בלייזר להסרת שיער הוא סלקטיבי. משמע – פוגע בשיער ואינו מסכן כלי דם או בלוטות, שהם "שקופים" עבור הלייזר.

אנרגיית החום הורסת את הזקיק ופוגעת בהספקת הדם לזקיק ולכן באזורים בהם הזקיקים אינם צומחים יותר  בהם הפגיעה קשה יותר.

שני פרמטרים מרכזיים משפיעים על הצלחת הטיפול:

 • צבע השיער – ככל שהשיער כהה יותר, יש בו יותר מלנין ובליעת החום שלו חזקה יותר, ולכן שורשים של שיער כהה יושמדו מהר יותר. בשיער בהיר יש פחות מלנין והעברת החום שלו פחות חזקה, לכן בעלי שיער בהיר יזדקקו ליותר טיפולים.
 • צבע העור – ככל שצבע העור כהה יותר, הוא מכיל יותר מלנין, ולכן העור עצמו (ולא רק השערה) קולט את הקרן, והתוצאה עלולה להיות כוויות, כתמים, וצלקות בעור. לכן בבעלי עור כהה מטפלים בעוצמת קרן נמוכה יותר, ולפיכך הם נדרשים למספר טיפולים רב יותר.

בהתאם לפרמטרים אלו מבוצעת ההחלטה הרפואית הקובעת את עוצמת הקרן לכל מטופל/ת.

כל עור והלייזר שלו – מכשור

בישראל מטפלים במספר מכשירי לייזר, שנבדלים זה מזה באורך הגל של הקרן, בטכנולוגיית הקירור ובאפשרויות הסריקה. קיימים מכשירים שעובדים מהר יותר, יש שעובדים מהר פחות, חלקם מתאימים לאופי מסוים של שיער וחלקם לאחר, אבל עובדה היא כי כולם מסירים שיער.

להלן היתרונות והחסרונות של כמה שיטות נפוצות להסרת השיער בלייזר:

מספר טיפולים הנדרש

הסרת שיער באמצעות הלייזר דורשת בדרך כלל מספר טיפולים – מספר הטיפולים שתזדקק לו נקבע על ידי האזור המטופל, צפיפות השער שלך וקצב צמיחת השער. הפנים למשל הם אזור מאוד בעייתי. אפשר להגיע לדילול יפה של השיער, אבל אחת לתקופה יהיה צורך לעשות רענון. בבית השחי, מפשעות ורגליים, לעומת זאת, הם אזורים שניתן לטפל בהם בקלות ולהגיע לתוצאות טובות של דילול.

מחזור הצמיחה של זקיקי שיער עשוי להימשך בין ארבעה עד שנים עשר חודשים, בהתאם לחלק בגוף שבו גדל השער. כל שערה עשויה להיות בשלב שונה במחזור הצמיחה, והלייזר יעיל יותר על שיער במהלך הגדילה.

למי הסרת שיער בלייזר אינה מתאימה?

 • לבעלי עור כהה מאוד.
 • לבעלי שיער בהיר מאוד.
 • לנשים בהריון ונשים מיניקות – אינה מומלצת.
 • לחולי זאבת.
 • לאנשים הסובלים מאקנה ומטופלים בראקוטן (תלוי במטפל).
 • לחולי אסטמה המטופלים בסטרואידים.
 • לאנשים הסובלים מבעיות עור ומפטריות.

הידעת?

 • לא כדאי לטפל בזמן מחזור, שבמהלכו הרגישות לכאב גדלה.
 • מחשש לפיגמנטציה לא מטפלים בעור שזוף – בהסרת שיער, הלייזר מזהה את פיגמנט המלנין (הנוצר בעת השיזוף), מכאן שבמקרה של עור שזוף, עלול הלייזר לזהות את הפיגמנט על פני העור ולגרום לכוויות קשות.
  בתקופת טיפולי הלייזר יש להימנע ככל האפשר משיטות המריטה למיניהן – שעווה, מכונה, פינצטה.
 • מומלץ לגלח את השיער הכי  קרוב שאפשר לזמן הטיפול (לחלופין, אפשר להשתמש במשחה להסרת שיער).
 • אין סכנת קרינה ממכשיר הלייזר, היות והקרינה אינה מייננת.

טכנולוגיית הלייזר היא שילוב של מיומנות ואמנות. לכן, הדבר החשוב ביותר, כאשר ניגשים לטיפול, הוא לדעת מי עומד מאחוריו.

מה צריך לדעת ולעשות כדי לקבל את הטיפול הנכון ביותר

 • מרפאה אשר נמצאת בפיקוח רפואי
 • טיפולים בלייזר חייבים להיעשות על ידי צוות מיומן – אחות, טכנאי.
 • על דלת חדר הטיפול חייבת להיות הזהרה לזהירות מלייזר.
 • חובה על הרכבת משקפיים בזמן הטיפול.
 • הכנה לטיפול – הכנת העור באמצעים סטריליים בסביבה נקייה.
 • הסבר על ידי צוות מקצועי על מהות הטיפול, שיטות העבודה, תופעות לוואי, תיאום ציפיות.
 • החדר והמכשירים חייבים לעבור ניקוי בין מטופל למטופל.
 • חוות דעת מרופא עור לצורך התאמת הטיפול.
 • תיעוד המצב הראשוני של המטופל ומהלך הטיפולים – בתמונות ובתיק הרפואי.
 • הסכמה מדעת.
 • בדיקות תקופתיות של הצוות המטופל.

במרפאות ד"ר אלמן ניתן להתאים את הטיפול לכל מטופל, על פי צרכיו, מידת רגישותו, סוג עורו ושערו. הצוות המטפל והמסור שלנו ייתן מענה לכל שאלה ומשאלה, שירות אדיב, אינפורמציה מהימנה, טיפול מקצועי וכמובן, יחס אישי וליווי תומך לכל אורך הדרך.

האם טיפולי הסרת שיער בלייזר הם בטוחים אצלכם?

טיפולי הסרת שיער בלייזר דורשים מומחיות כדי למנוע מצב של כוויות ותופעות לא רצויות בעור במקרים של סוגי עור ושיער שונים. אצלנו במרפאות ד"ר אלמן בהנהלתה של ד"ר מוניקה אלמן דרמטולוגית מומחית (רופאת עור מומחית) מוצעת הסרת שיער בלייזר ברמת בוטיק ובתנאי בטיחות מעל לכל. הטכנולוגיות בהן נעשה שימוש במרפאות שלנו הן מהמתקדמות והמובילות בתחום בעולם כולו וגם הן מסייעות בשמירה על חלוקה נכונה של האנרגיה והחום ומניעת מצבי כוויה מיותרים. בנוסף, הטכנולוגיות מבוססות לייזר המוכיח עצמו כעוצמתי ויעיל ביותר גם לשיער עיקש ולא על קרני עור שהן יעילות פחות לטיפול זה. אצלנו, הסרת השיער שלכם יכולה להיות חלקה מתמיד.

האם הטיפול כרוך בכאבים?

הדעות בנושא חלוקות ומשתנות ממטופל למטופל. אנו במרפאות ד"ר אלמן עושים שימוש בטכנולוגיות שנבנו מראש למניעת כאבים כלשהם ויש אכן מטופלים שעבורם הטיפול אינו מלווה בכאבים בכלל. עבור כל היתר לטיפול מתלווים עקצוצים וכאבים מועטים בלבד.

האם לאחר הטיפול יש להישאר בבית להתאוששות?

אין שום צורך בהתאוששות. טיפול הסרת שיער בלייזר מאפשר חזרה מידית לשגרה ללא כל בעיה.

למי מתאים טיפול הסרת שיער בלייזר?

הטיפול פופולרי מאוד ומתאים לכל המעוניינים בהסרת השיער מאזורי גוף מסוימים, בתי השחי, הרגליים, המפשעות ועד הסרתן מהגוף בשלמותו. בנוסף, טיפול הסרת שיער בלייזר בטכנולוגיות המובילות שלנו מאפשר לבצע הסרת שיער בביטחון גם לילדים ובני נוער הסובלים משיעור יתר, או מכל סיבה שהיא, במיוחד עכב התחושה שהיא כמעט ללא כאבים כלל.

למה כדאי לבצע את הטיפול במרפאות ד"ר אלמן?

בשונה ממקומות אחרים דוגמת רשתות המציעות טיפולי הסרת שיער לכמויות אדירות של מטופלים (פעמים רבות בטכנולוגיות נחותות שאינן מבוססות לייזר), לנו ברשת ד"ר אלמן גישת "בוטיק" איכותית המותאמת לכל מטופל באופן אישי, עם שירות חם ומקצועי המלווה את המטופל מרגע התחלת הטיפול ועד לאחריו באופן מלא. בנוסף, הטיפולים נבנו ע"י ד"ר מוניקה אלמן באופן אישי, רופאת עור מומחית בעלת ניסיון של מעל ל-20 שנים בתחום ומחלוצות השימוש בעולם בלייזר לטיפולים אסתטיים. שיטת ד"ר אלמן לשילוב שיטות וטכנולוגיות שנוצרה בהתבסס על ניסיונה העשיר של ד"ר מוניקה אלמן כרופאת עור מומחית היא ייחודית למרפאותינו ומאפשרת מקסימום תוצאות במקסימום ביטחון ואמינות.

לפני
אחרי
הסרת שיער
הסרת שיער
הסרת שיער
הסרת שיער בלייזר