קבעו פגישה עוד היום עם המומחים של ד”ר אלמן

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מיצוק העור-Tightening

העור שלנו תמיד מסגיר את גילנו. ככל שאנו מתבגרים העור ייראה רפוי יותר, עייף, מקומט וחסר חיוניות. תופעות אלו מוסברות בשינויים שחלים ברקמה התת-עורית, שהיא בעצם רשת תומכת של העור. היא נהיית דלילה ורפויה וכתוצאה מכך – העור צונח פנימה.

לשמחתנו, מציעה הטכנולוגיה המתקדמת מענה גם לבעיה זו, וככל שנקדים לטפל, ניראה טוב כבר עכשיו וצעירים לגילנו בעתיד.

טיפול חדש Tightening

לאחרונה, פותחה טכנולוגיה חדשנית שמטרתה למתוח ולמצק את העור, כמו גם לשפר את מרקמו.

המכשיר פועל בטכניקה ייחודית של גלי רדיו (RF) המוקרנים לעומק משלושה קטבים (לעומת מכשירים מדור קודם) – דבר המאפשר את תיחום הקרניים רק לאזור מוגדר, ולא לאזורים בלתי רצויים.

המכשיר, המאושר על-ידי משרד הבריאות וה-CE, נוסה על-ידי דר' מוניקה אלמן, שיחד עם יצרניו, העניקה קונספט חדש לטיפול בקמטים ובעור מזדקן.

מיצוק העור – איך זה עובד?

באמצעות הקרנה של גלי רדיו נוצר חימום של הרקמה התת-עורית, אשר גורם למתיחת סיבי הקולגן הקיימים, להיווצרות סיבי קולגן חדשים, ולשיפור בזרימת הדם ובחילוף החומרים. בנייה זו של הרקמה התת-עורית יוצרת בסיס חזק יותר לעור, והתוצאה היא – עור מוצק, חלק ומתוח ועם ברק וחיות.

למי מתאים הטיפול במיצוק

מיועד לגברים ונשים, אשר סובלים ממראה עור רפוי עם קמטים, קמטוטים וגבשושיות.

למי הטיפול אינו מתאים

לבעלי קוצב לב, מטופלים שעברו תאונה או טיפול כירורגי עם צלקות קשות, ואשר הושתלו בגופם שתלים מפלטינה או מתכות אחרות.

מיצוק העור – אזורי טיפול

מתאים לטיפול בכל האזורים בגוף, לרבות אזורים בעייתיים, כמו פנים, בטן רפויה, זרועות מדוללות, עכוז וירכיים מדוללים.

לסובלים מצלוליט – הטיפול מסייע לשיפור בצלוליט ולכיווצו.

פרטי הטיפול

* הטיפול מורכב מסדרה התחלתית בת עשרה טיפולים
* חשוב לשמור על רצף הטיפולים
* משך הטיפול – 30 דקות עד שעה (לפי גודל האזור)
* חזרה מידית לשגרה
* לשימור התוצאות – מומלץ לבצע טיפולים משמרים אחת לכמה שבועות/חודשים (על-פי המלצת הצוות).

תופעות לוואי אפשריות

בטיפול באמצעות מערכת זו לא נצפו עד כה תופעות לוואי. יחד עם זאת, חימום של העור ותת-העור עלול לגרום לתופעות הבאות:

* כאב מקומי באזור הטיפול
* אודם מקומי
* נפיחות אזורית קלה
* צריבה בעור
* גרד מקומי
* כווייה בדרגה ראשונה (לעתים רחוקות – בדרגה גבוהה יותר)
* שינויים פיגמנטריים (בדרך-כלל נעלמים תוך כמה חודשים)
* דלקת עור מקומית (נדיר)
* צלקת מקומית (נדיר)

תוצאות טיפולי המיצוק

הטיפול החדשני למיצוק העור הניב עד כה תוצאות מרשימות באזורי גוף שונים. הטיפול ממצק את העור מעצב ומשפר את מראהו, ותורם להרגשה כללית טובה יותר.

ברשת מרפאות אלמן מתעדכנים עם הטכנולוגיות החדישות ביותר, ויחד עם הידע והניסיון הרב הנצבר אצלנו, יש בידינו יכולת מענה למגוון נרחב של בעיות.

האם הטיפול למיצוק העור הוא טיפול בטוח?

בוודאי! טיפולי המיצוק נעשים בגלי רדיו בשיטה חדשנית אמנם, אך השימוש בגלי רדיו בתחום האסתטיקה הרפואית קיים ומוכר זה שנים רבות ונמצא בטוח לשימוש לאחר מחקרים רבים. גלי הרדיו בטכנולוגיות המתקדמות של רשת ד"ר אלמן יוצרים חימום חכם בתת העור באופן ממוקד המשפעל את יצירתם של תאי קולגן חדשים ואת חיזוקם של סיבי האלסטין – תוך הגנה מרבית על רקמות קרובות לאזור כך שאין כל סכנה אפשרית. לטיפול וותק משמעותי ומאות אלפי מטופלים ביצעו אותו בהצלחה בכל רחבי העולם. יתרה מכך, טכנולוגיית המיצוק שנמצאת במרפאות ד"ר אלמן נחשבת לאיכותית ביותר והיא מצליחה להשיג תוצאות מצוינות ללא תופעות לוואי ומומלצת ע"י ד"ר אלמן לאחר בחינה של טכנולוגיות אחרות הקיימות בשוק לטיפולי מיצוק העור.

האם הטיפול כרוך בכאבים?

טיפול מיצוק העור בגלי רדיו אינו נחשב כטיפול כואב נקודה. הטיפול יוצר חימום מדויק למשך זמן קשר באזור הממוצק ותחושת החום מורגשת ע"י המטופל, אך היא אינה כזאת הגורמת לכאב.

האם לאחר הטיפול יש להישאר בבית להתאוששות?

אין שום צורך בהתאוששות. טיפולי מיצוק העור בגלי רדיו אינם מייצרים חימום ישיר של פני העור (שכבת האפידרמיס) וכל התהליך הטיפולי מתרחש בתת העור ולכן לא נדרש זמן בית להחלמה ולא נשארים כל סימנים.

למי מתאים טיפול מיצוק העור בגלי רדיו?

טיפולי המיצוק מתאימים לכל המעוניין למצק את עור הגוף ולהיפטר מצלוליט, עור רפוי, קמטים ועוד. הטיפול מציע אופציה טכנולוגית מתוחכמת ומעודנת להשבת מוצקות העור ושיפור הרפיון הנוצר עם השנים.

למה כדאי לבצע את הטיפול במרפאות ד"ר אלמן?

טיפול המיצוק בגלי רדיו מתאים לשילוב עם מגוון טכנולוגיות נוספות כגון המסת שומן בקור (קריוליפוליזיס), עיסוי לימפטי עמוק LPG ועוד. הכל במסגרת שיטת ד"ר אלמן לשילוב שיטות וטכנולוגיות שפותחה בהתבסס על ניסיונה העשיר של ד"ר מוניקה אלמן כרופאת עור מומחית, שיטה הייחודית למרפאותינו ומאפשרת מקסימום תוצאות במקסימום ביטחון ואמינות.