מיצוק העור – Tightening

עם השנים החשיפה לשמש, דיאטות שונות, תרופות ועוד, העור שלנו הופך לרפוי, ופחות מתוח מאשר בעבר וזאת בשל שינויים שמתרחשים ברקמה התת-עורית. למרבה המזל, יש כיום בידינו טכנולוגיות וטיפולים אסתטיים מתקדמים, אשר מסייעים במיצוק העור וביצירת מראה אסתטי וצעיר יותר, אחת הטכנולוגיות המובילות בתחום היא גלי רדיו (RF).

מהו טיפול למיצוק עור הגוף באמצעות גלי רדיו (RF)?

טכנולוגיה חדשנית פותחה לפני כעשור והיא מאפשרת לשפר את מרקם העור, למתוח ולמצק אותו, באמצעות גלי רדיו (RF).
בשיטת ד"ר אלמן, נעשה שימוש במכשיר חדשני ובטכניקה ייחודית של גלי רדיו, המוקרנים לעומק הרקמה.טכניקה יחודית זו מאפשרת לתחום את גלי הרדיו לאזורים מוגדרים ולפסוח על אזורים אחרים, עניין המאפשר טיפול ממוקד, אפקטיבי ובטוח יותר. גלי הרדיו למעשה מחממים את הרקמה התת-עורית, וכך גורמים למתיחת סיבי הקולגן הקיימים, לעידוד של יצירת סיבי קולגן חדשים ולשיפור בזרימת הדם ובחילוף החומרים – עניין המסתכם בעור חלק, מתוח, מוצק וחיוני יותר.

למי הטיפול מיועד?

הטיפול מיועד הן לנשים והן לגברים שחשים כי העור שלהם הפך לגבשושי או רפוי, ומעוניינים להשיג אפקט של מיצוק ומתיחה, כמו גם מראה עור חלק, קורן וחיוני יותר . מתאים לטיפול בכל האזורים בגוף, לרבות אזורים בעייתיים, כמו פנים, בטן רפויה, זרועות מדוללות, עכוז וירכיים מדוללים. בנוסף, הסובלים מצלוליט הטיפול עשוי לסייע לשיפור במצב העור ולתרום לכיווצו.
הטיפול אינו מתאים לבעלי קוצב לב, למטופלים שבגופם קיימים שתלים העשויים פלטינה או מתכות אחרות, ולמטופלים שעברו תאונה או טיפול כירורגי שהותיר אותם עם צלקות קשות.

ההכנה לטיפול

הטיפול אינו דורש הכנה מיוחדת, אם כי מומלץ להרבות בשתיית מים בימים שקודמים אליו.

למה ניתן לצפות במהלך הטיפול ומיד לאחריו?

ביום הטיפול, הצוות המטפל ילווה אתכן לחדר הטיפולים, יאפשר לכן להתמקם ויבצע ניקוי של אזור הטיפול. לאחר מכן, הצוות יתחיל בטיפול תוך שהוא מודד את החום ברקמה, על מנת להבטיח את בטיחותכן. בשלב זה אתן צפויות לחוש בתחושת חום. הטיפול אינו כרוך בכאב, אך אם בכל זאת מופיע חוסר נוחות כלשהו, יש לעדכן את הצוות המטפל. משך הטיפול הוא כ-30 דקות ועד שעה, כתלות בגודל האזור המטופל ומיד לאחריו ניתן לחזור לשגרה. הטיפול מורכב מסדרה של טיפולים, כאשר בשיטת ד"ר אלמן, מספר הטיפולים המדויק ייקבע באופן פרטני ומותאם אישית עבור כל מטופל ומטופלת על ידי המטפלת. לשימור התוצאות, מומלץ לבצע טיפול משמר אחת למספר שבועות או חודשים, בהתאם להמלצת הצוות המטפל.

האם הטיפול כרוך בסיכונים?

בשיטת ד"ר אלמן, בטיחות המטופלים מעל לכל, ולכן הטיפול מתבצע רק לאחר פגישת ייעוץ והתאמת תכנית טיפולים אישית עבור כל מטופל ומטופלת – עניין המסייע במזעור הסכנות. כמו כן, רשת הקליניקות של ד"ר אלמן משמשת כמרכז בדיקה למכשירים מסוג זה עבור ה-FDA, עניין המבטיח יעילות ובטחון מקסימליים. עד כה, לא נצפו תופעות לוואי לטיפול. עם זאת, חשוב לדעת כי בטיפולים הגורמים לחימום של העור, תמיד קיימים סיכונים כמו כאב מקומי באזור המטופל, אודם מקומי, נפיחות אזורית קלה, צריבה בעור, גרד מקומי, כוויה בדרגה ראשונה (נדיר), פיגמנטציה, דלקת עור מקומית (נדיר) וצלקת מקומית (נדיר). הקפדה על הנחיות הצוות המטפל לאחר הטיפול, תסייע במזעור הסכנות הללו.

שיטת
ד"ר אלמן

כשמטופל/ת מגיעים לטיפול אסתטי רפואי, פעמים רבות הם מגשימים לעצמם חלום ישן.

לנו ברשת ד"ר אלמן, לד"ר מוניקה אלמן ולרופאים המקצועיים שלנו, חשוב במיוחד להבהיר לכל מטופל ומטופלת מה צפוי ומה אפשרי שיקרה בטיפול אסתטי.

מה התוצאה המציאותית לה ניתן לצפות ומה יישאר כנראה בגדר חלום. לאילו תוצאות ניתן לצפות ומה אינו סביר שיתחולל בעקבות הטיפול. הבנת הטיפול, תוצאותיו, טווח הזמן לאפקטיביות שלו ועוד, הם קריטיים לפני קבלת כל טיפול רפואי ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בטיפול אלקטיבי (מרצון) שמטרותיו להיטיב עם המטופל/ת ולספק לה ולו הנאה מהתוצאות.

מטופלות מספרות

אודות רשת ד"ר אלמן

במרפאות דר' אלמן עסוקים בהגשמת חלומות, קטנים כגדולים. כל טיפול באסתטיקת העור מבוצע על הצד הטוב ביותר ובטכנולוגיות מתקדמות ומובילות בתחום. לעתים די בשיפור קטן בגופכם כדי לגרום לשינוי גדול בחייכם. אנחנו כאן כדי לעזור לכם בכך.

הרשת כוללת עשרות אנשי מקצוע מיומנים – בהם רופאים, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. מעבר למקצועיות ולמקצוענות גאים ברשת להעניק שירות אישי ואדיב באווירה אלגנטית ונעימה.

העור שלנו תמיד מסגיר את גילנו. ככל שאנו מתבגרים העור ייראה רפוי יותר, עייף, מקומט וחסר חיוניות. תופעות אלו מוסברות בשינויים שחלים ברקמה התת-עורית, שהיא בעצם רשת תומכת של העור. היא נהיית דלילה ורפויה וכתוצאה מכך – העור צונח פנימה. לשמחתנו, מציעה הטכנולוגיה המתקדמת מענה גם לבעיה זו, וככל שנקדים לטפל, ניראה טוב כבר עכשיו וצעירים לגילנו בעתיד.

טיפול חדש Tightening

לאחרונה, פותחה טכנולוגיה חדשנית שמטרתה למתוח ולמצק את העור, כמו גם לשפר את מרקמו. המכשיר פועל בטכניקה ייחודית של גלי רדיו (RF) המוקרנים לעומק משלושה קטבים (לעומת מכשירים מדור קודם) – דבר המאפשר את תיחום הקרניים רק לאזור מוגדר, ולא לאזורים בלתי רצויים. המכשיר, המאושר על-ידי משרד הבריאות וה-CE, נוסה על-ידי דר' מוניקה אלמן, שיחד עם יצרניו, העניקה קונספט חדש לטיפול בקמטים ובעור מזדקן.

מיצוק העור – איך זה עובד?

באמצעות הקרנה של גלי רדיו נוצר חימום של הרקמה התת-עורית, אשר גורם למתיחת סיבי הקולגן הקיימים, להיווצרות סיבי קולגן חדשים, ולשיפור בזרימת הדם ובחילוף החומרים. בנייה זו של הרקמה התת-עורית יוצרת בסיס חזק יותר לעור, והתוצאה היא – עור מוצק, חלק ומתוח ועם ברק וחיות.

למי מתאים הטיפול במיצוק

מיועד לגברים ונשים, אשר סובלים ממראה עור רפוי עם קמטים, קמטוטים וגבשושיות.

למי הטיפול אינו מתאים

לבעלי קוצב לב, מטופלים שעברו תאונה או טיפול כירורגי עם צלקות קשות, ואשר הושתלו בגופם שתלים מפלטינה או מתכות אחרות.

מיצוק העור – אזורי טיפול

מתאים לטיפול בכל האזורים בגוף, לרבות אזורים בעייתיים, כמו פנים, בטן רפויה, זרועות מדוללות, עכוז וירכיים מדוללים. לסובלים מצלוליט – הטיפול מסייע לשיפור בצלוליט ולכיווצו.

פרטי הטיפול

* הטיפול מורכב מסדרה התחלתית בת עשרה טיפולים * חשוב לשמור על רצף הטיפולים * משך הטיפול – 30 דקות עד שעה (לפי גודל האזור) * חזרה מידית לשגרה * לשימור התוצאות – מומלץ לבצע טיפולים משמרים אחת לכמה שבועות/חודשים (על-פי המלצת הצוות).

תופעות לוואי אפשריות

בטיפול באמצעות מערכת זו לא נצפו עד כה תופעות לוואי. יחד עם זאת, חימום של העור ותת-העור עלול לגרום לתופעות הבאות: * כאב מקומי באזור הטיפול * אודם מקומי * נפיחות אזורית קלה * צריבה בעור * גרד מקומי * כווייה בדרגה ראשונה (לעתים רחוקות – בדרגה גבוהה יותר) * שינויים פיגמנטריים (בדרך-כלל נעלמים תוך כמה חודשים) * דלקת עור מקומית (נדיר) * צלקת מקומית (נדיר)

תוצאות טיפולי המיצוק

הטיפול החדשני למיצוק העור הניב עד כה תוצאות מרשימות באזורי גוף שונים. הטיפול ממצק את העור מעצב ומשפר את מראהו, ותורם להרגשה כללית טובה יותר. ברשת מרפאות אלמן מתעדכנים עם הטכנולוגיות החדישות ביותר, ויחד עם הידע והניסיון הרב הנצבר אצלנו, יש בידינו יכולת מענה למגוון נרחב של בעיות.
האם הטיפול למיצוק העור הוא טיפול בטוח?

בוודאי! טיפולי המיצוק נעשים בגלי רדיו בשיטה חדשנית אמנם, אך השימוש בגלי רדיו בתחום האסתטיקה הרפואית קיים ומוכר זה שנים רבות ונמצא בטוח לשימוש לאחר מחקרים רבים. גלי הרדיו בטכנולוגיות המתקדמות של רשת ד"ר אלמן יוצרים חימום חכם בתת העור באופן ממוקד המשפעל את יצירתם של תאי קולגן חדשים ואת חיזוקם של סיבי האלסטין – תוך הגנה מרבית על רקמות קרובות לאזור כך שאין כל סכנה אפשרית. לטיפול וותק משמעותי ומאות אלפי מטופלים ביצעו אותו בהצלחה בכל רחבי העולם. יתרה מכך, טכנולוגיית המיצוק שנמצאת במרפאות ד"ר אלמן נחשבת לאיכותית ביותר והיא מצליחה להשיג תוצאות מצוינות ללא תופעות לוואי ומומלצת ע"י ד"ר אלמן לאחר בחינה של טכנולוגיות אחרות הקיימות בשוק לטיפולי מיצוק העור.

האם הטיפול כרוך בכאבים?

טיפול מיצוק העור בגלי רדיו אינו נחשב כטיפול כואב נקודה. הטיפול יוצר חימום מדויק למשך זמן קשר באזור הממוצק ותחושת החום מורגשת ע"י המטופל, אך היא אינה כזאת הגורמת לכאב.

האם לאחר הטיפול יש להישאר בבית להתאוששות?

אין שום צורך בהתאוששות. טיפולי מיצוק העור בגלי רדיו אינם מייצרים חימום ישיר של פני העור (שכבת האפידרמיס) וכל התהליך הטיפולי מתרחש בתת העור ולכן לא נדרש זמן בית להחלמה ולא נשארים כל סימנים.

למי מתאים טיפול מיצוק העור בגלי רדיו?

טיפולי המיצוק מתאימים לכל המעוניין למצק את עור הגוף ולהיפטר מצלוליט, עור רפוי, קמטים ועוד. הטיפול מציע אופציה טכנולוגית מתוחכמת ומעודנת להשבת מוצקות העור ושיפור הרפיון הנוצר עם השנים.

למה כדאי לבצע את הטיפול במרפאות ד"ר אלמן?

טיפול המיצוק בגלי רדיו מתאים לשילוב עם מגוון טכנולוגיות נוספות כגון המסת שומן בקור (קריוליפוליזיס), עיסוי לימפטי עמוק LPG ועוד. הכל במסגרת שיטת ד"ר אלמן לשילוב שיטות וטכנולוגיות שפותחה בהתבסס על ניסיונה העשיר של ד"ר מוניקה אלמן כרופאת עור מומחית, שיטה הייחודית למרפאותינו ומאפשרת מקסימום תוצאות במקסימום ביטחון ואמינות.