מיצוק העור – Tightening

עם השנים החשיפה לשמש, דיאטות שונות, תרופות ועוד, העור שלנו הופך לרפוי, ופחות מתוח מאשר בעבר וזאת בשל שינויים שמתרחשים ברקמה התת-עורית. למרבה המזל, יש כיום בידינו טכנולוגיות וטיפולים אסתטיים מתקדמים, אשר מסייעים במיצוק העור וביצירת מראה אסתטי וצעיר יותר, אחת הטכנולוגיות המובילות בתחום היא גלי רדיו (RF).

מהו טיפול למיצוק עור הגוף באמצעות גלי רדיו (RF)?

טכנולוגיה חדשנית פותחה לפני כעשור והיא מאפשרת לשפר את מרקם העור, למתוח ולמצק אותו, באמצעות גלי רדיו (RF).
בשיטת ד"ר אלמן, נעשה שימוש במכשיר חדשני ובטכניקה ייחודית של גלי רדיו, המוקרנים לעומק הרקמה.טכניקה יחודית זו מאפשרת לתחום את גלי הרדיו לאזורים מוגדרים ולפסוח על אזורים אחרים, עניין המאפשר טיפול ממוקד, אפקטיבי ובטוח יותר. גלי הרדיו למעשה מחממים את הרקמה התת-עורית, וכך גורמים למתיחת סיבי הקולגן הקיימים, לעידוד של יצירת סיבי קולגן חדשים ולשיפור בזרימת הדם ובחילוף החומרים – עניין המסתכם בעור חלק, מתוח, מוצק וחיוני יותר.

למי מיועד טיפול למיצוק עור?

הטיפול מיועד הן לנשים והן לגברים שחשים כי העור שלהם הפך לגבשושי או רפוי, ומעוניינים להשיג אפקט של מיצוק ומתיחה, כמו גם מראה עור חלק, קורן וחיוני יותר . מתאים לטיפול בכל האזורים בגוף, לרבות אזורים בעייתיים, כמו פנים, בטן רפויה, זרועות מדוללות, עכוז וירכיים מדוללים. בנוסף, הסובלים מצלוליט הטיפול עשוי לסייע לשיפור במצב העור ולתרום לכיווצו.
הטיפול אינו מתאים לבעלי קוצב לב, למטופלים שבגופם קיימים שתלים העשויים פלטינה או מתכות אחרות, ולמטופלים שעברו תאונה או טיפול כירורגי שהותיר אותם עם צלקות קשות.

ההכנה לטיפול Tightening

הטיפול אינו דורש הכנה מיוחדת, אם כי מומלץ להרבות בשתיית מים בימים שקודמים אליו.

למה ניתן לצפות במהלך טיפול למיצוק העור ומיד לאחריו?

ביום הטיפול, הצוות המטפל ילווה אתכן לחדר הטיפולים, יאפשר לכן להתמקם ויבצע ניקוי של אזור הטיפול. לאחר מכן, הצוות יתחיל בטיפול תוך שהוא מודד את החום ברקמה, על מנת להבטיח את בטיחותכן. בשלב זה אתן צפויות לחוש בתחושת חום. הטיפול אינו כרוך בכאב, אך אם בכל זאת מופיע חוסר נוחות כלשהו, יש לעדכן את הצוות המטפל. משך הטיפול הוא כ-30 דקות ועד שעה, כתלות בגודל האזור המטופל ומיד לאחריו ניתן לחזור לשגרה. הטיפול מורכב מסדרה של טיפולים, כאשר בשיטת ד"ר אלמן, מספר הטיפולים המדויק ייקבע באופן פרטני ומותאם אישית עבור כל מטופל ומטופלת על ידי המטפלת. לשימור התוצאות, מומלץ לבצע טיפול משמר אחת למספר שבועות או חודשים, בהתאם להמלצת הצוות המטפל.

האם הטיפול למיצוק העור בגלי רדיו כרוך בסיכונים?

בשיטת ד"ר אלמן, בטיחות המטופלים מעל לכל, ולכן הטיפול מתבצע רק לאחר פגישת ייעוץ והתאמת תכנית טיפולים אישית עבור כל מטופל ומטופלת – עניין המסייע במזעור הסכנות. כמו כן, רשת הקליניקות של ד"ר אלמן משמשת כמרכז בדיקה למכשירים מסוג זה עבור ה-FDA, עניין המבטיח יעילות ובטחון מקסימליים. עד כה, לא נצפו תופעות לוואי לטיפול. עם זאת, חשוב לדעת כי בטיפולים הגורמים לחימום של העור, תמיד קיימים סיכונים כמו כאב מקומי באזור המטופל, אודם מקומי, נפיחות אזורית קלה, צריבה בעור, גרד מקומי, כוויה בדרגה ראשונה (נדיר), פיגמנטציה, דלקת עור מקומית (נדיר) וצלקת מקומית (נדיר). הקפדה על הנחיות הצוות המטפל לאחר הטיפול, תסייע במזעור הסכנות הללו.

שיטת ד״ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן היא פרוטוקול טיפולי מחייב, אשר חל על כל צוות המרפאות שלנו וכולל החלטות ושיטות עבודה המבטיחים שביעות רצון וחווית לקוח איכותית, בטוחה ומותאמת אישית.

רשת ד"ר אלמן היא הרשת היחידה בארץ המבצעת טיפול בהתאמה אישית, הודות לאבחון קפדני, צוות רופאים מומחים ומטפלים מיומנים המשתמשים במגוון טכנולוגיות, המתקדמות מסוגן, לאבחון ולטיפול אסתטי. בזכות שיטת ד"ר אלמן, הלקוחות שלנו נהנים מיעילות טיפול גבוהה ורמת בטיחות מרבית.

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

1. מחויבות לספק טיפול איכותי בסטנדרט המקצועי הגבוה מסוגו

2. טיפולים אשר מבוצעים בהתאמה אישית, לאחר אבחון מקצועי

3. תקשורת אנושית, אמפתית, שבבסיסה, יושרה ואמינות

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי, אנושי ואמפתי תמיד.

הייחוד של שיטת ד"ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

סוד ההצלחה שלנו

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי ביותר אנושי ואמפטי. 

למה לבחור בנו?

רופאים מנוסים

צוות הרופאים שלנו נבחר בקפידה והוא מורכב מן הרופאים המובילים בארץ, כל אחד בתחומו.

ותק וניסיון

אנו מובילים את עולם האסתטיקה בישראל כבר משנת 1995, וגאים לקחת חלק משמעותי בהתפתחות ובהתקדמות שלו.
רשת ד"ר אלמן  נבחרה לאתר בודק ל- FDA
כבר שש פעמים!

שיטה ייחודית

פיתחנו שיטת טיפול ייחודית - שיטת ד"ר אלמן, אשר מתעדכנת כל העת בהתאם לחידושים בעולם האסתטיקה ומתווה דרך לטיפולי אסתטיקה בהתאמה אישית ליצירת תוצאה אידיאלית .

רפואה אסתטית מבוססת מחקר

בשנים האחרונות הובלנו מחקרים עולמיים פורצי דרך בתחום האסתטיקה הרפואית ואף פיתחנו סדרות טיפולים ומוצרים המבוססים על אותם מחקרים.

חדשנות טכנולוגית

כל המרפאות שלנו מצוידות בטכנולוגיות ובמכשור המתקדמים והחדשניים ביותר ואנו ממשיכים ללמוד ולהתחדש באופן תדיר.

מספרים עלינו

התוצאות מדהימות. מה שהיה לי לפני כמה חודשים ומה שיש לי עכשיו זה שמים וארץ. אני מקבל תגובות מדהימות בחוץ. העלמות חטטים בכמעט 70% ממה שהיה לי. היחס של הצוות פה מדהים, האיכפתיות והדאגה זה משהו יוצא מן הכלל.
בר
טיפול פילינג בצלקות אקנה
unnamed
צוות מקצועי, יחס משפחתי ומדהים! וכמובן ד"ר אלמן שעזרה לי בטיפולים שגרמו לעור הפנים שלי להיות חלק לאחר שנים שהייתי סובלת מצלקות בעקבות אקנה. ללא ספק אמשיך להמליץ!! תודה רבה לצוות המדהים!!
רותם
טיפול בצלקות אקנה
אני רוצה להודות לצוות המסור של דר אלמן ולמרפאת ראשון לציון על טיפול מדהים של הזעת יתר בבית השחי ולטיפול פנים מקצועי עבור אימי. המקום מדהים, נקי. הצוות הרפואי איכפתי, מקצועי ודואג גם לאחר הטיפול. תודה מיוחדת לשרית מצוות המכון! פשוט מדהימה! ממליץ לכולם על המקום המדהים הזה!
דינה
טיפול פנים

הרופאים והצוות

אצלנו במרפאות יקבלו את פניכם אנשי מקצוע מיומנים, לרבות רופאים ורופאות, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. אנו שמים דגש מיוחד על המקצועיות ואיכות הטיפול, וגם על שירות אישי ואדיב באווירה נעימה ומזמינה.

Dr. Monica Elman

ד"ר מוניקה אלמן

ד"ר מוניקה אלמן, רופאה דרמטולוגית בעלת שם עולמי, אוהבת אנשים, מחקר וטכנולוגיה. אהבות אלה הובילו אותה לעיסוקה בתחום רפואת עור, ומזה שני עשורים היא מובילה מחקרים פורצי דרך בעולם.
arie_new-2

ד"ר אריה אלמן

ד"ר  אריה אלמן ,הינו מנכ"ל רשת מרפאות ד"ר אלמן,רופא משפחה שעובד כ 30 שנה ויותר כרופא עצמאי בקופ"ח מכבי בחולון, הקים יחד עם ד"ר מוניקה אלמן את רשת המרפאות האסתטיקה.
Dr. Dudi Drul

ד"ר דודי (דוד) דרול

מנהל מרכז רפואי אשדוד לרפואה יועצת של שירותי בריאות כללית, רופא נשים במרכז לבריאות האישה באשדוד של שירותי בריאות כללית ומנהל קליניקה בגינקולוגיה פרטית.
Dr. Adam Dalal

ד"ר אדם דלאל

ד"ר אדם דלאל הוא רופא עור בכיר במחלקת עור בתל השומר במסגרת עבודתו עוסק בלימוד ובמחקר, מרצה מוזמן במסגרת כנסים בארץ ובעולם ואף כיהן כיו"ר מושבים מדעיים בינלאומיים בתחומי התמחותו
Dr. Vicky Tushia

ד"ר ויקי תושיה

ד"ר ויקי תושיה בעלת רישיון לעסוק ברפואת שיניים משנת 1991. היא עוסקת ברפואה אסתטית למעלה מעשר שנים, עברה השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל ובעלת נסיון עצום בתחום ההזרקות ועיצוב הפנים.
Dr. Ron Hanani

ד"ר רון חנני

ד"ר רון חנני הוא רופא עיניים מומחה במרכז לרפואה יועצת במגדל המאה, תל אביב וכן חבר איגוד רופאי העיניים בישראל. במסגרת עבודתו עוסק ד"ר חנני בלימוד ובהשתלמויות רבות בארץ ובעולם.
Dr. Arie Khaimzon

ד"ר אריה חיימזון

 לד״ר אריה חיימזון 30 שנות נסיון ברפואת שיניים ורפואה אסתטית, קרוב לעשר שנים ברוסיה ומעל 20 שנים בישראל. נסיון רב עם כל סוגי ההזרקות (בוטוקס, חומצה היאלורונית ועוד).
האם הטיפול למיצוק העור הוא טיפול בטוח?

בוודאי! טיפולי המיצוק נעשים בגלי רדיו בשיטה חדשנית אמנם, אך השימוש בגלי רדיו בתחום האסתטיקה הרפואית קיים ומוכר זה שנים רבות ונמצא בטוח לשימוש לאחר מחקרים רבים. גלי הרדיו בטכנולוגיות המתקדמות של רשת ד"ר אלמן יוצרים חימום חכם בתת העור באופן ממוקד המשפעל את יצירתם של תאי קולגן חדשים ואת חיזוקם של סיבי האלסטין – תוך הגנה מרבית על רקמות קרובות לאזור כך שאין כל סכנה אפשרית. לטיפול וותק משמעותי ומאות אלפי מטופלים ביצעו אותו בהצלחה בכל רחבי העולם. יתרה מכך, טכנולוגיית המיצוק שנמצאת במרפאות ד"ר אלמן נחשבת לאיכותית ביותר והיא מצליחה להשיג תוצאות מצוינות ללא תופעות לוואי ומומלצת ע"י ד"ר אלמן לאחר בחינה של טכנולוגיות אחרות הקיימות בשוק לטיפולי מיצוק העור.

האם הטיפול כרוך בכאבים?

טיפול מיצוק העור בגלי רדיו אינו נחשב כטיפול כואב נקודה. הטיפול יוצר חימום מדויק למשך זמן קשר באזור הממוצק ותחושת החום מורגשת ע"י המטופל, אך היא אינה כזאת הגורמת לכאב.

האם לאחר הטיפול יש להישאר בבית להתאוששות?

אין שום צורך בהתאוששות. טיפולי מיצוק העור בגלי רדיו אינם מייצרים חימום ישיר של פני העור (שכבת האפידרמיס) וכל התהליך הטיפולי מתרחש בתת העור ולכן לא נדרש זמן בית להחלמה ולא נשארים כל סימנים.

למי מתאים טיפול מיצוק העור בגלי רדיו?

טיפולי המיצוק מתאימים לכל המעוניין למצק את עור הגוף ולהיפטר מצלוליט, עור רפוי, קמטים ועוד. הטיפול מציע אופציה טכנולוגית מתוחכמת ומעודנת להשבת מוצקות העור ושיפור הרפיון הנוצר עם השנים.

למה כדאי לבצע את הטיפול במרפאות ד"ר אלמן?

טיפול המיצוק בגלי רדיו מתאים לשילוב עם מגוון טכנולוגיות נוספות כגון המסת שומן בקור (קריוליפוליזיס), עיסוי לימפטי עמוק LPG ועוד. הכל במסגרת שיטת ד"ר אלמן לשילוב שיטות וטכנולוגיות שפותחה בהתבסס על ניסיונה העשיר של ד"ר מוניקה אלמן כרופאת עור מומחית, שיטה הייחודית למרפאותינו ומאפשרת מקסימום תוצאות במקסימום ביטחון ואמינות.