קבעו פגישה עוד היום עם המומחים של ד”ר אלמן

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

צלוליט-LPG

מה זה צלוליט?

צלוליט הוא מבנה אנטומי של רקמת שומן הלכודה בתוך נוזל בין-תאי וסיבי קולגן, אשר פרצה את הגבולות הפיסיולוגיים שלה, ונראית כמו מסה שמעוותת את האזור כולו.

כשאדם משמין, לא רק תכולת השומן בתאים עולה, אלא גם כמות הנוזל הבין-תאי, דבר שגורם לנפיחות ולתפיחות.

ניתן לזהות צלוליט כשצובטים אזור בין שתי האצבעות, העור באזור זה רך למגע ונראה כקליפת תפוז. צלוליט נוצר עקב שינויים הורמונאליים, שינויים מטבוליים, מבנה גנטי ואכילה לא מאוזנת משולבת בחוסר פעילות ספורטיבית.

הצרת היקפים באמצעות עיסוי לימפתי (LPG)

יש אפשרות לנקז נוזלים בין-תאיים מהרקמה באמצעות מכשיר, במניפולציה שיד אנוש לא יכולה ליצור לאורך זמן, ועל-ידי כך להוריד את הנפיחות והתפיחות. המכשיר פועל בצורה של עיסוי ויניקה עמוקים (עד תת-העור), וכתוצאה מכך הנוזל הבין-תאי מנויד ממקומו בכוח דרך צינורות הלימפה ל"תחנות הלימפה" ומשם לדם. קיימת אמנם ירידה קלה במשקל, אבל היקפי הגוף בהחלט משתנים.

הטיפול בצלוליט מורכב מסדרה בת 15 טיפולים של כ-35 דקות כל אחד, וכן מטיפולי המשך בכל תקופת זמן. יחד עם הטיפול יש לשמור על דיאטה דלת-שומן ומאוזנת ופעילות גופנית. 

טיפול בצלוליט – חידושים

לקבלת תוצאה טובה יותר, אנו משלבים היום טיפולי LPG עם גלי רדיו וואקום. באמצעות מכשיר מתוצרת ויורה, הפועל בטכנולוגיית RF בשילוב עם ואקום, אנו מחממים תחילה את האזור המטופל, ולאחר מכן מבצעים את העיסוי הלימפתי. הטיפול מתאים גם לנערות צעירות וליולדות – כחודש לאחר הלידה.

שאלות ותשובות בנושא צלוליט

כיצד ניתן להימנע מבעיית הצלוליט?

לא ניתן להימנע מבעיית הצלוליט, ניתן רק לטפל בה.

ידוע לי שטיפול ה-LPG הוא טיפול וותיק ביותר. האם הוא עדיין נחשב לטיפול בטוח? האם אין טיפולים חדישים יותר לצלוליט?

למרות שטיפול ה-LPG הינו מהוותיקים בתחום האסתטיקה הרפואית, זהו לדעת דוקטור אלמן ומומחי התחום הנחשבים בעולם עדיין טיפול הצלוליט האמין והיעיל בעולם. כך שהוותק הרב של ה-LPG רק מעיד על אמינותו ובטיחותו של המכשיר ועל כמות המטופלים האדירה שטופלה ועדיין מטופלת בו בהצלחה. קיימים טיפולים נוספים לצלוליט שאינם פועלים על מערכת הלימפה ושילובם עם טכנולוגיית ה-LPG בשיטת ד"ר אלמן לשילוב שיטות וטכנולוגיות מבטיח יעילות מוגברת ואחוזי שביעות רצון גבוהים במיוחד. בנוסף, מכשירי ה-LPG בקליניקות של ד"ר אלמן הם חדישים ומהדורות המתקדמים של הטכנולוגיה שהולכת ואף משתפרת עם השנים.

האם הטיפול כרוך בכאבים?

הטיפול אינו מערב שום כאבים כלל וכלל. טיפול ה-LPG מבצע עיסוי מעודן של הגוף בדגש על בלוטות הלימפה האחראיות על ניקוז הרעלים אל הדם ומשם אל מחוץ לגוף והוא טיפול נטול כאבים לחלוטין.

האם לאחר הטיפול יש להישאר בבית להתאוששות?

אין שום צורך בהתאוששות. טיפול עיסוי לימפטי בטכנולוגיית LPG הינו קצר יחסית, יעיל ונעים ואינו דורש זמן בית להחלמה. ניתן לחזור לפעילות שגרתית מיד לאחר גמר הטיפול.

למי מתאים טיפול LPG?

מחקרים מראים כי תופעת הצלוליט (לכידת תאי שומן בנוזל הבין תאי) נפוצה ונמצאת אצל רובן המכריע של נשים ומועצמת בעיקר לאחר גילאי ה-30 ולאחר הריונות ולידות. אי לכך, כל מי שמוטרדת מהצלוליט ומעוניינת לטפל במצב באופן יעיל מתאימה לטיפול ה-LPG.

למה כדאי לבצע את הטיפול במרפאות ד"ר אלמן?

לנו ברשת ד"ר אלמן ניסיון רב מאוד בטיפולים באמצעות טכנולוגיית LPG לעיסוי לימפטי עמוק ומאחורינו מאות רבות ואף אלפי מטופלים מרוצים. בנוסף, טיפול LPG מתאים לשילוב עם מגוון טכנולוגיות נוספות להשגת מצב גוף אידיאלי. בין השאר ניתן לשלב את הטיפול עם טיפול לפירוק שומן בקור (קריוליפוליזיס), עם טיפול מיצוק העור בגלי רדיו ועוד, הכל לאחר ייעוץ אישי ובחינת מצבו של כל מטופל ומטופל. בנוסף, ניתן לשלב עם טיפולי החיטוב טיפולי גוף נוספים לדוגמה טיפול בסימני מתיחה להחלקת העור, טיפולי הסרת שיער בלייזר ברמה הגבוהה ביותר ועוד. שיטת ד"ר אלמן לשילוב שיטות וטכנולוגיות שנוצרה בהתבסס על ניסיונה העשיר של ד"ר מוניקה אלמן כרופאת עור מומחית היא ייחודית למרפאותינו ומאפשרת מקסימום תוצאות במקסימום ביטחון ואמינות.