טיפול בצלוליט – LPG

צלוליט הוא שינוי במבנה של רקמת שומן הלכודה בין סיבי קולגן והנוזל הבין-תאי וגורמת לעור להיראות גבשושי ולא חלק, בדומה למרקם קליפת תפוז. צלוליט יכול להיווצר בשל שינויים הורמונאליים או מטאבוליים, גנטיקה, אכילה לא מאוזנת ומחסור בפעילות גופנית. מדובר בתופעה נפוצה יחסית, אשר מאפיינת בעיקר נשים בשל המבנה הגנטי שלהן, כמו גם בשל שינויים פיזיולוגיים כמו הריונות ולידות. למרבה הצער, לא ניתן למנוע היווצרות צלוליט, אך החדשות המשמחות הן שכיום קיימים טיפולים אשר מאפשרים לטפל בצלוליט ולשפר את המצב משמעותית.

מהו טיפול LPG לצלוליט?

טיפול LPG הוא טיפול המתבצע באמצעות מכשור מיוחד, אשר מבצע עיסוי ויניקה עמוקים, המגיעים עד תת העור. כתוצאה מכך, הנוזל הבין-תאי זז ממקומו אל עבר צינורות הלימפה, ומשם נשלח לדם ומתנקז מהגוף. פעולה זה מורידה את הנפיחות וגורמת לעור להיראות אחיד, חלק ומהודק יותר. הטיפול נמשך כ-35 דקות ומורכב מסדרה בת 15 טיפולים וטיפולי תחזוקה, הנערכים לפי המלצת המטפלת. בשיטת ד"ר אלמן, הטיפול משולב לא פעם עם טיפולים נוספים, כמו למשל ואקום וגלי רדיו, על מנת למקסם את התוצאות.

ד"ר מוניקה אלמן מסבירה על טיפול LPG לצלוליט

למי מיועד טיפול LPG צלוליט?

הטיפול מתאים לנשים אשר מעוניינות לטשטש את מראה הצלוליט שלהן ונמצאו מתאימות לטיפול בשיחת הייעוץ. בשיטת ד"ר אלמן, מספר הטיפולים וטיפולי ההמשך ייקבעו לאחר בניית תכנית אישית המותאמת למטופלת, בהתאם למבנה הגוף שלה ולגורמים נוספים.

ההכנה לטיפול צלוליט

טיפול LPG אינו דורש הכנה מיוחדת.

למה ניתן לצפות במהלך הטיפול ומיד לאחריו?

טרם תחילת הטיפול תתבקשו לשתות שתי כוסות של מים. לאחר מכן, הצוות המטפל ילווה אתכן לחדר הטיפולים ויבצע צילומים ומדידות של האזור המטופל, לצורך השוואה בהמשך. הטיפול עצמו אינו כרוך בכאבים, ובמהלכו תחושו תחושה של עיסוי עדין ומרגיע. לעיתים תיתכן תחושת לחץ באזור המטופל, בשל הוואקום המופעל עליו. הטיפול אורך זמן קצר יחסית, ומיד לאחריו תוכלו לשוב לשגרה ולפעילות רגילה. בתקופת הטיפולים תתבקשו להקפיד על פעילות גופנית סדירה, שתייה מרובה של מים ותזונה בריאה. התוצאות מתקבלות בהדרגה והופכות לניכרות יותר מטיפול לטיפול, כאשר בסיום סדרת הטיפולים שנקבעה על ידי הרופא המטפל, תידרשו להגיע מדיי פעם לטיפולי תחזוקה על מנת לשמר את התוצאות.

האם טיפול LPG לצלוליט כרוך בסיכונים?

טיפול LPG הוא טיפול ותיק, אשר נחשב לאחד מטיפולי הצלוליט האמינים והיעילים בתחום הרפואה האסתטית. בקליניקות של ד"ר אלמן, הטיפול מתבצע על ידי צוות מקצועי ומיומן ובאמצעות המכשור הכי מתקדם בתחום, אשר לא רק מסייע בקבלת תוצאות טובות יותר, אלא גם מבטיח את בטיחות המטופלות.

מה זה צלוליט?

צלוליט הוא מבנה אנטומי של רקמת שומן הלכודה בתוך נוזל בין-תאי וסיבי קולגן, אשר פרצה את הגבולות הפיסיולוגיים שלה, ונראית כמו מסה שמעוותת את האזור כולו. כשאדם משמין, לא רק תכולת השומן בתאים עולה, אלא גם כמות הנוזל הבין-תאי, דבר שגורם לנפיחות ולתפיחות. ניתן לזהות צלוליט כשצובטים אזור בין שתי האצבעות, העור באזור זה רך למגע ונראה כקליפת תפוז. צלוליט נוצר עקב שינויים הורמונאליים, שינויים מטבוליים, מבנה גנטי ואכילה לא מאוזנת משולבת בחוסר פעילות ספורטיבית.

הצרת היקפים באמצעות עיסוי לימפתי (LPG)

יש אפשרות לנקז נוזלים בין-תאיים מהרקמה באמצעות מכשיר, במניפולציה שיד אנוש לא יכולה ליצור לאורך זמן, ועל-ידי כך להוריד את הנפיחות והתפיחות. המכשיר פועל בצורה של עיסוי ויניקה עמוקים (עד תת-העור), וכתוצאה מכך הנוזל הבין-תאי מנויד ממקומו בכוח דרך צינורות הלימפה ל"תחנות הלימפה" ומשם לדם. קיימת אמנם ירידה קלה במשקל, אבל היקפי הגוף בהחלט משתנים.
הטיפול בצלוליט מורכב מסדרה בת 15 טיפולים של כ-35 דקות כל אחד, וכן מטיפולי המשך בכל תקופת זמן. יחד עם הטיפול יש לשמור על דיאטה דלת-שומן ומאוזנת ופעילות גופנית. 

טיפול בצלוליט – חידושים

לקבלת תוצאה טובה יותר, אנו משלבים היום טיפולי LPG עם גלי רדיו וואקום. באמצעות מכשיר מתוצרת ויורה, הפועל בטכנולוגיית RF בשילוב עם ואקום, אנו מחממים תחילה את האזור המטופל, ולאחר מכן מבצעים את העיסוי הלימפתי. הטיפול מתאים גם לנערות צעירות וליולדות – כחודש לאחר הלידה.

שאלות ותשובות בנושא צלוליט

שיטת ד״ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן היא פרוטוקול טיפולי מחייב, אשר חל על כל צוות המרפאות שלנו וכולל החלטות ושיטות עבודה המבטיחים שביעות רצון וחווית לקוח איכותית, בטוחה ומותאמת אישית.

רשת ד"ר אלמן היא הרשת היחידה בארץ המבצעת טיפול בהתאמה אישית, הודות לאבחון קפדני, צוות רופאים מומחים ומטפלים מיומנים המשתמשים במגוון טכנולוגיות, המתקדמות מסוגן, לאבחון ולטיפול אסתטי. בזכות שיטת ד"ר אלמן, הלקוחות שלנו נהנים מיעילות טיפול גבוהה ורמת בטיחות מרבית.

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

1. מחויבות לספק טיפול איכותי בסטנדרט המקצועי הגבוה מסוגו

2. טיפולים אשר מבוצעים בהתאמה אישית, לאחר אבחון מקצועי

3. תקשורת אנושית, אמפתית, שבבסיסה, יושרה ואמינות

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי, אנושי ואמפתי תמיד.

הייחוד של שיטת ד"ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

סוד ההצלחה שלנו

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי ביותר אנושי ואמפטי. 

למה לבחור בנו?

רופאים מנוסים

צוות הרופאים שלנו נבחר בקפידה והוא מורכב מן הרופאים המובילים בארץ, כל אחד בתחומו.

ותק וניסיון

אנו מובילים את עולם האסתטיקה בישראל כבר משנת 1995, וגאים לקחת חלק משמעותי בהתפתחות ובהתקדמות שלו.
רשת ד"ר אלמן  נבחרה לאתר בודק ל- FDA
כבר שש פעמים!

שיטה ייחודית

פיתחנו שיטת טיפול ייחודית - שיטת ד"ר אלמן, אשר מתעדכנת כל העת בהתאם לחידושים בעולם האסתטיקה ומתווה דרך לטיפולי אסתטיקה בהתאמה אישית ליצירת תוצאה אידיאלית .

רפואה אסתטית מבוססת מחקר

בשנים האחרונות הובלנו מחקרים עולמיים פורצי דרך בתחום האסתטיקה הרפואית ואף פיתחנו סדרות טיפולים ומוצרים המבוססים על אותם מחקרים.

חדשנות טכנולוגית

כל המרפאות שלנו מצוידות בטכנולוגיות ובמכשור המתקדמים והחדשניים ביותר ואנו ממשיכים ללמוד ולהתחדש באופן תדיר.

מספרים עלינו

התוצאות מדהימות. מה שהיה לי לפני כמה חודשים ומה שיש לי עכשיו זה שמים וארץ. אני מקבל תגובות מדהימות בחוץ. העלמות חטטים בכמעט 70% ממה שהיה לי. היחס של הצוות פה מדהים, האיכפתיות והדאגה זה משהו יוצא מן הכלל.
בר
טיפול פילינג בצלקות אקנה
unnamed
צוות מקצועי, יחס משפחתי ומדהים! וכמובן ד"ר אלמן שעזרה לי בטיפולים שגרמו לעור הפנים שלי להיות חלק לאחר שנים שהייתי סובלת מצלקות בעקבות אקנה. ללא ספק אמשיך להמליץ!! תודה רבה לצוות המדהים!!
רותם
טיפול בצלקות אקנה
אני רוצה להודות לצוות המסור של דר אלמן ולמרפאת ראשון לציון על טיפול מדהים של הזעת יתר בבית השחי ולטיפול פנים מקצועי עבור אימי. המקום מדהים, נקי. הצוות הרפואי איכפתי, מקצועי ודואג גם לאחר הטיפול. תודה מיוחדת לשרית מצוות המכון! פשוט מדהימה! ממליץ לכולם על המקום המדהים הזה!
דינה
טיפול פנים

הרופאים והצוות

אצלנו במרפאות יקבלו את פניכם אנשי מקצוע מיומנים, לרבות רופאים ורופאות, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. אנו שמים דגש מיוחד על המקצועיות ואיכות הטיפול, וגם על שירות אישי ואדיב באווירה נעימה ומזמינה.

Dr. Monica Elman

ד"ר מוניקה אלמן

ד"ר מוניקה אלמן, רופאה דרמטולוגית בעלת שם עולמי, אוהבת אנשים, מחקר וטכנולוגיה. אהבות אלה הובילו אותה לעיסוקה בתחום רפואת עור, ומזה שני עשורים היא מובילה מחקרים פורצי דרך בעולם.
arie_new-2

ד"ר אריה אלמן

ד"ר  אריה אלמן ,הינו מנכ"ל רשת מרפאות ד"ר אלמן,רופא משפחה שעובד כ 30 שנה ויותר כרופא עצמאי בקופ"ח מכבי בחולון, הקים יחד עם ד"ר מוניקה אלמן את רשת המרפאות האסתטיקה.
Dr. Dudi Drul

ד"ר דודי (דוד) דרול

מנהל מרכז רפואי אשדוד לרפואה יועצת של שירותי בריאות כללית, רופא נשים במרכז לבריאות האישה באשדוד של שירותי בריאות כללית ומנהל קליניקה בגינקולוגיה פרטית.
Dr. Adam Dalal

ד"ר אדם דלאל

ד"ר אדם דלאל הוא רופא עור בכיר במחלקת עור בתל השומר במסגרת עבודתו עוסק בלימוד ובמחקר, מרצה מוזמן במסגרת כנסים בארץ ובעולם ואף כיהן כיו"ר מושבים מדעיים בינלאומיים בתחומי התמחותו
Dr. Vicky Tushia

ד"ר ויקי תושיה

ד"ר ויקי תושיה בעלת רישיון לעסוק ברפואת שיניים משנת 1991. היא עוסקת ברפואה אסתטית למעלה מעשר שנים, עברה השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל ובעלת נסיון עצום בתחום ההזרקות ועיצוב הפנים.
Dr. Ron Hanani

ד"ר רון חנני

ד"ר רון חנני הוא רופא עיניים מומחה במרכז לרפואה יועצת במגדל המאה, תל אביב וכן חבר איגוד רופאי העיניים בישראל. במסגרת עבודתו עוסק ד"ר חנני בלימוד ובהשתלמויות רבות בארץ ובעולם.
Dr. Arie Khaimzon

ד"ר אריה חיימזון

 לד״ר אריה חיימזון 30 שנות נסיון ברפואת שיניים ורפואה אסתטית, קרוב לעשר שנים ברוסיה ומעל 20 שנים בישראל. נסיון רב עם כל סוגי ההזרקות (בוטוקס, חומצה היאלורונית ועוד).
כיצד ניתן להימנע מבעיית הצלוליט?

לא ניתן להימנע מבעיית הצלוליט, ניתן רק לטפל בה.

ידוע לי שטיפול ה-LPG הוא טיפול וותיק ביותר. האם הוא עדיין נחשב לטיפול בטוח? האם אין טיפולים חדישים יותר לצלוליט?

למרות שטיפול ה-LPG הינו מהוותיקים בתחום האסתטיקה הרפואית, זהו לדעת דוקטור אלמן ומומחי התחום הנחשבים בעולם עדיין טיפול הצלוליט האמין והיעיל בעולם. כך שהוותק הרב של ה-LPG רק מעיד על אמינותו ובטיחותו של המכשיר ועל כמות המטופלים האדירה שטופלה ועדיין מטופלת בו בהצלחה. קיימים טיפולים נוספים לצלוליט שאינם פועלים על מערכת הלימפה ושילובם עם טכנולוגיית ה-LPG בשיטת ד"ר אלמן לשילוב שיטות וטכנולוגיות מבטיח יעילות מוגברת ואחוזי שביעות רצון גבוהים במיוחד. בנוסף, מכשירי ה-LPG בקליניקות של ד"ר אלמן הם חדישים ומהדורות המתקדמים של הטכנולוגיה שהולכת ואף משתפרת עם השנים.

האם הטיפול כרוך בכאבים?

הטיפול אינו מערב שום כאבים כלל וכלל. טיפול ה-LPG מבצע עיסוי מעודן של הגוף בדגש על בלוטות הלימפה האחראיות על ניקוז הרעלים אל הדם ומשם אל מחוץ לגוף והוא טיפול נטול כאבים לחלוטין.

האם לאחר הטיפול יש להישאר בבית להתאוששות?

אין שום צורך בהתאוששות. טיפול עיסוי לימפטי בטכנולוגיית LPG הינו קצר יחסית, יעיל ונעים ואינו דורש זמן בית להחלמה. ניתן לחזור לפעילות שגרתית מיד לאחר גמר הטיפול.

למי מתאים טיפול LPG?

מחקרים מראים כי תופעת הצלוליט (לכידת תאי שומן בנוזל הבין תאי) נפוצה ונמצאת אצל רובן המכריע של נשים ומועצמת בעיקר לאחר גילאי ה-30 ולאחר הריונות ולידות. אי לכך, כל מי שמוטרדת מהצלוליט ומעוניינת לטפל במצב באופן יעיל מתאימה לטיפול ה-LPG.

למה כדאי לבצע את הטיפול במרפאות ד"ר אלמן?

לנו ברשת ד"ר אלמן ניסיון רב מאוד בטיפולים באמצעות טכנולוגיית LPG לעיסוי לימפטי עמוק ומאחורינו מאות רבות ואף אלפי מטופלים מרוצים. בנוסף, טיפול LPG מתאים לשילוב עם מגוון טכנולוגיות נוספות להשגת מצב גוף אידיאלי. בין השאר ניתן לשלב את הטיפול עם טיפול לפירוק שומן בקור (קריוליפוליזיס), עם טיפול מיצוק העור בגלי רדיו ועוד, הכל לאחר ייעוץ אישי ובחינת מצבו של כל מטופל ומטופל. בנוסף, ניתן לשלב עם טיפולי החיטוב טיפולי גוף נוספים לדוגמה טיפול בסימני מתיחה להחלקת העור, טיפולי הסרת שיער בלייזר ברמה הגבוהה ביותר ועוד. שיטת ד"ר אלמן לשילוב שיטות וטכנולוגיות שנוצרה בהתבסס על ניסיונה העשיר של ד"ר מוניקה אלמן כרופאת עור מומחית היא ייחודית למרפאותינו ומאפשרת מקסימום תוצאות במקסימום ביטחון ואמינות.