טיפול בצלוליט – LPG

צלוליט הוא שינוי במבנה של רקמת שומן הלכודה בין סיבי קולגן והנוזל הבין-תאי וגורמת לעור להיראות גבשושי ולא חלק, בדומה למרקם קליפת תפוז. צלוליט יכול להיווצר בשל שינויים הורמונאליים או מטאבוליים, גנטיקה, אכילה לא מאוזנת ומחסור בפעילות גופנית. מדובר בתופעה נפוצה יחסית, אשר מאפיינת בעיקר נשים בשל המבנה הגנטי שלהן, כמו גם בשל שינויים פיזיולוגיים כמו הריונות ולידות. למרבה הצער, לא ניתן למנוע היווצרות צלוליט, אך החדשות המשמחות הן שכיום קיימים טיפולים אשר מאפשרים לטפל בצלוליט ולשפר את המצב משמעותית.

מהו טיפול LPG לצלוליט?

טיפול LPG הוא טיפול המתבצע באמצעות מכשור מיוחד, אשר מבצע עיסוי ויניקה עמוקים, המגיעים עד תת העור. כתוצאה מכך, הנוזל הבין-תאי זז ממקומו אל עבר צינורות הלימפה, ומשם נשלח לדם ומתנקז מהגוף. פעולה זה מורידה את הנפיחות וגורמת לעור להיראות אחיד, חלק ומהודק יותר. הטיפול נמשך כ-35 דקות ומורכב מסדרה בת 15 טיפולים וטיפולי תחזוקה, הנערכים לפי המלצת המטפלת. בשיטת ד"ר אלמן, הטיפול משולב לא פעם עם טיפולים נוספים, כמו למשל ואקום וגלי רדיו, על מנת למקסם את התוצאות.

למי הטיפול מיועד?

הטיפול מתאים לנשים אשר מעוניינות לטשטש את מראה הצלוליט שלהן ונמצאו מתאימות לטיפול בשיחת הייעוץ. בשיטת ד"ר אלמן, מספר הטיפולים וטיפולי ההמשך ייקבעו לאחר בניית תכנית אישית המותאמת למטופלת, בהתאם למבנה הגוף שלה ולגורמים נוספים.

ההכנה לטיפול

טיפול LPG אינו דורש הכנה מיוחדת.

למה ניתן לצפות במהלך הטיפול ומיד לאחריו?

טרם תחילת הטיפול תתבקשו לשתות שתי כוסות של מים. לאחר מכן, הצוות המטפל ילווה אתכן לחדר הטיפולים ויבצע צילומים ומדידות של האזור המטופל, לצורך השוואה בהמשך. הטיפול עצמו אינו כרוך בכאבים, ובמהלכו תחושו תחושה של עיסוי עדין ומרגיע. לעיתים תיתכן תחושת לחץ באזור המטופל, בשל הוואקום המופעל עליו. הטיפול אורך זמן קצר יחסית, ומיד לאחריו תוכלו לשוב לשגרה ולפעילות רגילה. בתקופת הטיפולים תתבקשו להקפיד על פעילות גופנית סדירה, שתייה מרובה של מים ותזונה בריאה. התוצאות מתקבלות בהדרגה והופכות לניכרות יותר מטיפול לטיפול, כאשר בסיום סדרת הטיפולים שנקבעה על ידי הרופא המטפל, תידרשו להגיע מדיי פעם לטיפולי תחזוקה על מנת לשמר את התוצאות.

האם הטיפול כרוך בסיכונים?

טיפול LPG הוא טיפול ותיק, אשר נחשב לאחד מטיפולי הצלוליט האמינים והיעילים בתחום הרפואה האסתטית. בקליניקות של ד"ר אלמן, הטיפול מתבצע על ידי צוות מקצועי ומיומן ובאמצעות המכשור הכי מתקדם בתחום, אשר לא רק מסייע בקבלת תוצאות טובות יותר, אלא גם מבטיח את בטיחות המטופלות.

שיטת
ד"ר אלמן

כשמטופל/ת מגיעים לטיפול אסתטי רפואי, פעמים רבות הם מגשימים לעצמם חלום ישן.

לנו ברשת ד"ר אלמן, לד"ר מוניקה אלמן ולרופאים המקצועיים שלנו, חשוב במיוחד להבהיר לכל מטופל ומטופלת מה צפוי ומה אפשרי שיקרה בטיפול אסתטי.

מה התוצאה המציאותית לה ניתן לצפות ומה יישאר כנראה בגדר חלום. לאילו תוצאות ניתן לצפות ומה אינו סביר שיתחולל בעקבות הטיפול. הבנת הטיפול, תוצאותיו, טווח הזמן לאפקטיביות שלו ועוד, הם קריטיים לפני קבלת כל טיפול רפואי ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בטיפול אלקטיבי (מרצון) שמטרותיו להיטיב עם המטופל/ת ולספק לה ולו הנאה מהתוצאות.

מטופלות מספרות

אודות רשת ד"ר אלמן

במרפאות דר' אלמן עסוקים בהגשמת חלומות, קטנים כגדולים. כל טיפול באסתטיקת העור מבוצע על הצד הטוב ביותר ובטכנולוגיות מתקדמות ומובילות בתחום. לעתים די בשיפור קטן בגופכם כדי לגרום לשינוי גדול בחייכם. אנחנו כאן כדי לעזור לכם בכך.

הרשת כוללת עשרות אנשי מקצוע מיומנים – בהם רופאים, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. מעבר למקצועיות ולמקצוענות גאים ברשת להעניק שירות אישי ואדיב באווירה אלגנטית ונעימה.

שאלות נפוצות

מה זה צלוליט?

צלוליט הוא מבנה אנטומי של רקמת שומן הלכודה בתוך נוזל בין-תאי וסיבי קולגן, אשר פרצה את הגבולות הפיסיולוגיים שלה, ונראית כמו מסה שמעוותת את האזור כולו. כשאדם משמין, לא רק תכולת השומן בתאים עולה, אלא גם כמות הנוזל הבין-תאי, דבר שגורם לנפיחות ולתפיחות. ניתן לזהות צלוליט כשצובטים אזור בין שתי האצבעות, העור באזור זה רך למגע ונראה כקליפת תפוז. צלוליט נוצר עקב שינויים הורמונאליים, שינויים מטבוליים, מבנה גנטי ואכילה לא מאוזנת משולבת בחוסר פעילות ספורטיבית.

הצרת היקפים באמצעות עיסוי לימפתי (LPG)

יש אפשרות לנקז נוזלים בין-תאיים מהרקמה באמצעות מכשיר, במניפולציה שיד אנוש לא יכולה ליצור לאורך זמן, ועל-ידי כך להוריד את הנפיחות והתפיחות. המכשיר פועל בצורה של עיסוי ויניקה עמוקים (עד תת-העור), וכתוצאה מכך הנוזל הבין-תאי מנויד ממקומו בכוח דרך צינורות הלימפה ל"תחנות הלימפה" ומשם לדם. קיימת אמנם ירידה קלה במשקל, אבל היקפי הגוף בהחלט משתנים.
הטיפול בצלוליט מורכב מסדרה בת 15 טיפולים של כ-35 דקות כל אחד, וכן מטיפולי המשך בכל תקופת זמן. יחד עם הטיפול יש לשמור על דיאטה דלת-שומן ומאוזנת ופעילות גופנית. 

טיפול בצלוליט – חידושים

לקבלת תוצאה טובה יותר, אנו משלבים היום טיפולי LPG עם גלי רדיו וואקום. באמצעות מכשיר מתוצרת ויורה, הפועל בטכנולוגיית RF בשילוב עם ואקום, אנו מחממים תחילה את האזור המטופל, ולאחר מכן מבצעים את העיסוי הלימפתי. הטיפול מתאים גם לנערות צעירות וליולדות – כחודש לאחר הלידה.

שאלות ותשובות בנושא צלוליט

כיצד ניתן להימנע מבעיית הצלוליט?

לא ניתן להימנע מבעיית הצלוליט, ניתן רק לטפל בה.

ידוע לי שטיפול ה-LPG הוא טיפול וותיק ביותר. האם הוא עדיין נחשב לטיפול בטוח? האם אין טיפולים חדישים יותר לצלוליט?

למרות שטיפול ה-LPG הינו מהוותיקים בתחום האסתטיקה הרפואית, זהו לדעת דוקטור אלמן ומומחי התחום הנחשבים בעולם עדיין טיפול הצלוליט האמין והיעיל בעולם. כך שהוותק הרב של ה-LPG רק מעיד על אמינותו ובטיחותו של המכשיר ועל כמות המטופלים האדירה שטופלה ועדיין מטופלת בו בהצלחה. קיימים טיפולים נוספים לצלוליט שאינם פועלים על מערכת הלימפה ושילובם עם טכנולוגיית ה-LPG בשיטת ד"ר אלמן לשילוב שיטות וטכנולוגיות מבטיח יעילות מוגברת ואחוזי שביעות רצון גבוהים במיוחד. בנוסף, מכשירי ה-LPG בקליניקות של ד"ר אלמן הם חדישים ומהדורות המתקדמים של הטכנולוגיה שהולכת ואף משתפרת עם השנים.

האם הטיפול כרוך בכאבים?

הטיפול אינו מערב שום כאבים כלל וכלל. טיפול ה-LPG מבצע עיסוי מעודן של הגוף בדגש על בלוטות הלימפה האחראיות על ניקוז הרעלים אל הדם ומשם אל מחוץ לגוף והוא טיפול נטול כאבים לחלוטין.

האם לאחר הטיפול יש להישאר בבית להתאוששות?

אין שום צורך בהתאוששות. טיפול עיסוי לימפטי בטכנולוגיית LPG הינו קצר יחסית, יעיל ונעים ואינו דורש זמן בית להחלמה. ניתן לחזור לפעילות שגרתית מיד לאחר גמר הטיפול.

למי מתאים טיפול LPG?

מחקרים מראים כי תופעת הצלוליט (לכידת תאי שומן בנוזל הבין תאי) נפוצה ונמצאת אצל רובן המכריע של נשים ומועצמת בעיקר לאחר גילאי ה-30 ולאחר הריונות ולידות. אי לכך, כל מי שמוטרדת מהצלוליט ומעוניינת לטפל במצב באופן יעיל מתאימה לטיפול ה-LPG.

למה כדאי לבצע את הטיפול במרפאות ד"ר אלמן?

לנו ברשת ד"ר אלמן ניסיון רב מאוד בטיפולים באמצעות טכנולוגיית LPG לעיסוי לימפטי עמוק ומאחורינו מאות רבות ואף אלפי מטופלים מרוצים. בנוסף, טיפול LPG מתאים לשילוב עם מגוון טכנולוגיות נוספות להשגת מצב גוף אידיאלי. בין השאר ניתן לשלב את הטיפול עם טיפול לפירוק שומן בקור (קריוליפוליזיס), עם טיפול מיצוק העור בגלי רדיו ועוד, הכל לאחר ייעוץ אישי ובחינת מצבו של כל מטופל ומטופל. בנוסף, ניתן לשלב עם טיפולי החיטוב טיפולי גוף נוספים לדוגמה טיפול בסימני מתיחה להחלקת העור, טיפולי הסרת שיער בלייזר ברמה הגבוהה ביותר ועוד. שיטת ד"ר אלמן לשילוב שיטות וטכנולוגיות שנוצרה בהתבסס על ניסיונה העשיר של ד"ר מוניקה אלמן כרופאת עור מומחית היא ייחודית למרפאותינו ומאפשרת מקסימום תוצאות במקסימום ביטחון ואמינות.