המסת שומן בקור – קריוליפוליזיס

כולנו מכירים את מצבורי השומן העקשניים שמסרבים להתפנות מהגוף, חרף דיאטות ופעילות גופנית מאומצת. בין אם מדובר במצב הנגרם בשל גנטיקה, מבנה גוף או כל סיבה אחרת – אין ספק כי מצבורי השומן הללו יכולים להפריע לאנשים רבים ולפגוע באיכות חייהם. למרבה המזל, כיום קיימות טכנולוגיות חדשניות, שבאמצעותן ניתן לטפל במצבורי שומן באזורים ספציפיים ולעצב את הגוף. אחת הטכנולוגיות הללו היא קריוליפוליזיס – המסת שומן בקור.

מהו טיפול קריוליפוליזיס – המסת שומן בקור?

המסת שומן בקור הינה טכנולוגיה חדשנית, הנשענת על העובדה שתאי השומן בגופנו מתפרקים כתוצאה מחשיפה לקור עמוק, בתהליך שנקרא "אפופטוזיס". תאי השומן ההרוסים מתפנים מהאזור המטופל אל עבר מערכת הלימפה ובסופו של דבר מתפנים מהגוף. בטיפול אחד, ניתן להיפטר מעד 4 ס"מ בהיקף של האזור המטופל. באופן זה, ניתן לעצב את הגוף במהירות ובמספר מוקדים שונים, ללא כאבים או תקופת החלמה ומבלי לעבור פרוצדורה ניתוחית.
בשיטת ד"ר אלמן, הטיפול משולב לא פעם עם טיפולים נוספים לצורך מקסום התוצאות, כמו למשל טיפול LPG לטיפול בצלוליט.

למי מיועד טיפול המסת שומן בקור?

הטיפול מיועד הן לנשים והן לגברים, אשר מעוניינים להיפטר ממצבורי שומן קטנים ולעצב אזורים ספציפיים בגוף ונמצאו מתאימים לטיפול בשיחת הייעוץ עם הצוות המקצועי. הטיפול אינו משמש לצורך ירידה במשקל ואינו מתאים במצבים של השמנת יתר. בשיטת ד"ר אלמן, הטיפול מבוצע רק לאחר התאמת תוכנית טיפולים אישית עבור כל מטופל ומטופלת, המבטיחה תוצאות מקסימליות ומאפשרת קבלת טיפול מדויק יותר.

ההכנה לטיפול קריוליפוליזיס

הטיפול אינו דורש הכנה מיוחדת, אם כי מומלץ להרבות בשתיית מים בימים שקודמים אליו. כמו כן, מומלץ להגיע לטיפול בביגוד קל ונוח.

למה ניתן לצפות במהלך טיפול המסת שומן ומיד לאחריו?

הטיפול אורך כ-60 דקות ומתבצע בשכיבה. הצוות המטפל ילווה אתכם לחדר הטיפול, יאפשר לכם להתמקם ויניח פדים ספוגים בג'ל על אזור הטיפול. לאחר מכן, הצוות יצמיד את פיית מכשיר הטיפול לאזור הטיפול, ויחל בתהליך יניקה וקירור הדרגתי ומבוקר של שכבת השומן שמתחת לעור. על אף שהטיפול מערב קור המגיע למינוס 9 מעלות צלסיוס, אתם לא צפויים לחוש בקור, אלא במעין תחושת יניקה וצביטה של העור. בשלב זה, הקור יפרק את תאי השומן באופן טבעי, מבלי לפגוע ברקמות שסובבות אותם. באופן עקרוני, הטיפול אינו נחשב לכואב ורוב המטופלים אינם מדווחים על כאב במהלכו, אך היות וכאב הוא עניין אינדיבידואלי המשתנה ממטופל למטופל, ניתן לצפות לחוסר נוחות מסוימת. מיד לאחר הטיפול העור יהיה אדום ונפוח, ותחושו בנימול באזור הטיפול. אי נוחות זו עשויה להימשך עד חודש ימים. עם זאת, ניתן לחזור לשגרה ולפעילות רגילה באופן מידי, תוך הקפדה על פעילות גופנית, תזונה בריאה ושתיית מים בכמויות מספקות. תוצאות הטיפול ייראו במלואן לאחר שלושה ועד ארבעה חודשים ממועד הטיפול. במידת הצורך ולאחר התייעצות עם הצוות המטפל, ניתן יהיה לבצע טיפול שני באותו אזור.

האם טיפול קריוליפוליזיס כרוך בסיכונים?

טיפול המסת שומן בקור נחשב לטיפול בטוח למדיי, שכן הוא מתמקד באזורים ספציפיים בגוף ואינו פוגע ברקמות סמוכות. בנוסף, הטכנולוגיה המתקדמת בה נעשה שימוש במרפאות של ד"ר אלמן, כמו גם הצוות המקצועי והמיומן שמבצע את הטיפול, מבטיחים תוצאות מצוינות ללא תופעות לוואי משמעותיות. על אף האמור, בטיפולים המערבים קור קיצוני קיים סיכון לפיגמנטציה, כוויה, גלד או צלקת. הישמעות להנחיות הצוות המטפל לאחר הטיפול מסייעת במזעור הסיכונים הללו.

שילובים אפשריים ומתאימים לטיפולי המסת שומן בקור

כמו בכל תחום טיפולי אסתטי רפואי, אנו ברשת מרפאות ד"ר אלמן, מאמצים ראיית עולם הוליסטית במסגרתה משלבים את הטיפול בקריוליפוליזיס עם טיפולים משלימים המעצימים את האפקט הטיפולי.
, מומלץ לשלב תכנית טיפול קריוליפוליזיס עם טיפולים בטכנולוגיית LPG המוכרת. לפי המלצת ד"ר אלמן: ביצוע טיפול בקריוליפוליזיס אחת ל-3 חודשים, כל פעם באזור אחר לצד ביצוע טיפולים משמרים תקופתיים בטכנולוגיית LPG.

בעוד שהקריוליפוליזיס יפרק את תאי השומן ויביא להצרת היקפים משמעותית יסייע מכשיר ה-LPG להשטחת אזור הטיפול, וגירוי בניית עור חדש:

• להגביר את ייצור הקולגן, האלסטין והחומצות רב-סוכרים באופן טבעי
• לעכב תהליכי הזדקנות
• להמריץ את מחזור הדם והלימפה
• לשפר את מראה העור ולטפל בצלוליט
התוצאה המצופה : הצלוליט ברובו מסולק. העור הופך ליפה, ההיקפים מוצרים והתוצאות נשמרות לאורך זמן.
חשוב לזכור: טיפולי תחזוקה שוטפת הם הדרך הנכונה והיחידה על מנת לשמור על מראה עור יפה, חלק ובריא.

שיטת ד״ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן היא פרוטוקול טיפולי מחייב, אשר חל על כל צוות המרפאות שלנו וכולל החלטות ושיטות עבודה המבטיחים שביעות רצון וחווית לקוח איכותית, בטוחה ומותאמת אישית.

רשת ד"ר אלמן היא הרשת היחידה בארץ המבצעת טיפול בהתאמה אישית, הודות לאבחון קפדני, צוות רופאים מומחים ומטפלים מיומנים המשתמשים במגוון טכנולוגיות, המתקדמות מסוגן, לאבחון ולטיפול אסתטי. בזכות שיטת ד"ר אלמן, הלקוחות שלנו נהנים מיעילות טיפול גבוהה ורמת בטיחות מרבית.

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

1. מחויבות לספק טיפול איכותי בסטנדרט המקצועי הגבוה מסוגו

2. טיפולים אשר מבוצעים בהתאמה אישית, לאחר אבחון מקצועי

3. תקשורת אנושית, אמפתית, שבבסיסה, יושרה ואמינות

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי, אנושי ואמפתי תמיד.

הייחוד של שיטת ד"ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

סוד ההצלחה שלנו

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי ביותר אנושי ואמפטי. 

למה לבחור בנו?

רופאים מנוסים

צוות הרופאים שלנו נבחר בקפידה והוא מורכב מן הרופאים המובילים בארץ, כל אחד בתחומו.

ותק וניסיון

אנו מובילים את עולם האסתטיקה בישראל כבר משנת 1995, וגאים לקחת חלק משמעותי בהתפתחות ובהתקדמות שלו.
רשת ד"ר אלמן  נבחרה לאתר בודק ל- FDA
כבר שש פעמים!

שיטה ייחודית

פיתחנו שיטת טיפול ייחודית - שיטת ד"ר אלמן, אשר מתעדכנת כל העת בהתאם לחידושים בעולם האסתטיקה ומתווה דרך לטיפולי אסתטיקה בהתאמה אישית ליצירת תוצאה אידיאלית .

רפואה אסתטית מבוססת מחקר

בשנים האחרונות הובלנו מחקרים עולמיים פורצי דרך בתחום האסתטיקה הרפואית ואף פיתחנו סדרות טיפולים ומוצרים המבוססים על אותם מחקרים.

חדשנות טכנולוגית

כל המרפאות שלנו מצוידות בטכנולוגיות ובמכשור המתקדמים והחדשניים ביותר ואנו ממשיכים ללמוד ולהתחדש באופן תדיר.

מספרים עלינו

התוצאות מדהימות. מה שהיה לי לפני כמה חודשים ומה שיש לי עכשיו זה שמים וארץ. אני מקבל תגובות מדהימות בחוץ. העלמות חטטים בכמעט 70% ממה שהיה לי. היחס של הצוות פה מדהים, האיכפתיות והדאגה זה משהו יוצא מן הכלל.
בר
טיפול פילינג בצלקות אקנה
unnamed
צוות מקצועי, יחס משפחתי ומדהים! וכמובן ד"ר אלמן שעזרה לי בטיפולים שגרמו לעור הפנים שלי להיות חלק לאחר שנים שהייתי סובלת מצלקות בעקבות אקנה. ללא ספק אמשיך להמליץ!! תודה רבה לצוות המדהים!!
רותם
טיפול בצלקות אקנה
אני רוצה להודות לצוות המסור של דר אלמן ולמרפאת ראשון לציון על טיפול מדהים של הזעת יתר בבית השחי ולטיפול פנים מקצועי עבור אימי. המקום מדהים, נקי. הצוות הרפואי איכפתי, מקצועי ודואג גם לאחר הטיפול. תודה מיוחדת לשרית מצוות המכון! פשוט מדהימה! ממליץ לכולם על המקום המדהים הזה!
דינה
טיפול פנים

הרופאים והצוות

אצלנו במרפאות יקבלו את פניכם אנשי מקצוע מיומנים, לרבות רופאים ורופאות, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. אנו שמים דגש מיוחד על המקצועיות ואיכות הטיפול, וגם על שירות אישי ואדיב באווירה נעימה ומזמינה.

Dr. Monica Elman

ד"ר מוניקה אלמן

ד"ר מוניקה אלמן, רופאה דרמטולוגית בעלת שם עולמי, אוהבת אנשים, מחקר וטכנולוגיה. אהבות אלה הובילו אותה לעיסוקה בתחום רפואת עור, ומזה שני עשורים היא מובילה מחקרים פורצי דרך בעולם.
arie_new-2

ד"ר אריה אלמן

ד"ר  אריה אלמן ,הינו מנכ"ל רשת מרפאות ד"ר אלמן,רופא משפחה שעובד כ 30 שנה ויותר כרופא עצמאי בקופ"ח מכבי בחולון, הקים יחד עם ד"ר מוניקה אלמן את רשת המרפאות האסתטיקה.
Dr. Dudi Drul

ד"ר דודי (דוד) דרול

מנהל מרכז רפואי אשדוד לרפואה יועצת של שירותי בריאות כללית, רופא נשים במרכז לבריאות האישה באשדוד של שירותי בריאות כללית ומנהל קליניקה בגינקולוגיה פרטית.
Dr. Adam Dalal

ד"ר אדם דלאל

ד"ר אדם דלאל הוא רופא עור בכיר במחלקת עור בתל השומר במסגרת עבודתו עוסק בלימוד ובמחקר, מרצה מוזמן במסגרת כנסים בארץ ובעולם ואף כיהן כיו"ר מושבים מדעיים בינלאומיים בתחומי התמחותו
Dr. Vicky Tushia

ד"ר ויקי תושיה

ד"ר ויקי תושיה בעלת רישיון לעסוק ברפואת שיניים משנת 1991. היא עוסקת ברפואה אסתטית למעלה מעשר שנים, עברה השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל ובעלת נסיון עצום בתחום ההזרקות ועיצוב הפנים.
Dr. Ron Hanani

ד"ר רון חנני

ד"ר רון חנני הוא רופא עיניים מומחה במרכז לרפואה יועצת במגדל המאה, תל אביב וכן חבר איגוד רופאי העיניים בישראל. במסגרת עבודתו עוסק ד"ר חנני בלימוד ובהשתלמויות רבות בארץ ובעולם.
Dr. Arie Khaimzon

ד"ר אריה חיימזון

 לד״ר אריה חיימזון 30 שנות נסיון ברפואת שיניים ורפואה אסתטית, קרוב לעשר שנים ברוסיה ומעל 20 שנים בישראל. נסיון רב עם כל סוגי ההזרקות (בוטוקס, חומצה היאלורונית ועוד).
האם טיפול הקריוליפוליזיס הוא טיפול בטוח?

טיפול פירוק השומן בקור הוא בטוח שכן עוצמת הקור מכוונת בדיוק למרחק שבו נמצא השומן מתחת לעור, לא פחות ולא יותר, למניעת כל פגיעה אפשרית ברקמות קרובות. לטיפול וותק משמעותי ומאות אלפי מטופלים ביצעו אותו בהצלחה בכל רחבי העולם. יתרה מכך, הטכנולוגיה שנמצאת במרפאות ד"ר אלמן נחשבת לאיכותית ביותר והיא מצליחה להשיג תוצאות מצוינות ללא תופעות לוואי משמעותיות ומומלצת ע"י ד"ר אלמן שבחנה גם טכנולוגיות אחרות הקיימות בשוק לטיפול זה.

האם הטיפול כרוך בכאבים?

טיפול קריוליפוליזיס ככל שאר טיפולי האסתטיקה הרפואית מבצע עבודה טיפולית אמיתית על הגוף כשהוא מקרר את תאי השומן ומפרק אותם. הטיפול אינו אמור להיות כואב אך סף הכאב משתנה ממטופל למטופל ואין תשובה חד משמעית לשאלה זאת. יחד עם זאת, מרבית המטופלים אינם חשים כאב מיוחד ומדווחים על תחושת סיפוק רבה לאחר הטיפול.

האם לאחר הטיפול יש להישאר בבית להתאוששות?

אין שום צורך בהתאוששות. טיפול פירוק השומן בקור הינו קצר יחסית, יעיל ונעים ואינו דורש זמן בית להחלמה. עלולה להיות תחושת אי נעימות באזור הטיפול למשך מספר ימים, אך זוהי תחושה טבעית המתפוגגת במהירות ללא השארת סימנים.

למי מתאים טיפול המסת שומן בהקפאה?

ראשית חשוב להדגיש כי טיפול קריוליפוליזיס להמסת שומן בהקפאה לא נועד לטיפול במצבים של השמנת יתר, נהפוך הוא. הטיפול מיועד לבעלי מבנה גוף ממוצע, כולל כאלו המבצעים פעילות גופנית שוטפת, אך מתקשים להוריד את רמת השומן ולעצב אזורים "בעייתיים" כגון: הרגליים, הירכיים, העכוז, הבטן, הזרועות ועוד. למטופלים בעלי מבנה גוף רגיל המעוניינים לחטב ולעצב את הגוף מדובר בפתרון אידיאלי ולכן הטיפול סוחף מעריצים רבים.

למה כדאי לבצע את הטיפול במרפאות ד"ר אלמן?

טיפול קריוליפוליזיס מתאים לשילוב עם מגוון טכנולוגיות נוספות להשגת מצב גוף אידיאלי. בין השאר ניתן לשלב את טיפול המסת השומן בקור עם טכנולוגיית עיסוי לימפטי עמוק LPG לניקוי הגוף מרעלים וזירוז תהליך ירידת אחוזי השומנים בגוף וטיפול בצלוליט. בנוסף, ניתן לשלב עם טיפולי החיטוב טיפולי גוף נוספים לדוגמה טיפול בסימני מתיחה להחלקת העור, טיפולי הסרת שיער בלייזר ברמה הגבוהה ביותר ועוד. שיטת ד"ר אלמן לשילוב שיטות וטכנולוגיות שנוצרה בהתבסס על ניסיונה העשיר של ד"ר מוניקה אלמן כרופאת עור מומחית היא ייחודית למרפאותינו ומאפשרת מקסימום תוצאות במקסימום ביטחון ואמינות.