המסת שומן בקור – קריוליפוליזיס

כולנו מכירים את מצבורי השומן העקשניים שמסרבים להתפנות מהגוף, חרף דיאטות ופעילות גופנית מאומצת. בין אם מדובר במצב הנגרם בשל גנטיקה, מבנה גוף או כל סיבה אחרת – אין ספק כי מצבורי השומן הללו יכולים להפריע לאנשים רבים ולפגוע באיכות חייהם. למרבה המזל, כיום קיימות טכנולוגיות חדשניות, שבאמצעותן ניתן לטפל במצבורי שומן באזורים ספציפיים ולעצב את הגוף. אחת הטכנולוגיות הללו היא קריוליפוליזיס – המסת שומן בקור.

מהו טיפול קריוליפוליזיס – המסת שומן בקור?

המסת שומן בקור הינה טכנולוגיה חדשנית, הנשענת על העובדה שתאי השומן בגופנו מתפרקים כתוצאה מחשיפה לקור עמוק, בתהליך שנקרא "אפופטוזיס". תאי השומן ההרוסים מתפנים מהאזור המטופל אל עבר מערכת הלימפה ובסופו של דבר מתפנים מהגוף. בטיפול אחד, ניתן להיפטר מעד 4 ס"מ בהיקף של האזור המטופל. באופן זה, ניתן לעצב את הגוף במהירות ובמספר מוקדים שונים, ללא כאבים או תקופת החלמה ומבלי לעבור פרוצדורה ניתוחית.
בשיטת ד"ר אלמן, הטיפול משולב לא פעם עם טיפולים נוספים לצורך מקסום התוצאות, כמו למשל טיפול LPG לטיפול בצלוליט.

למי הטיפול מיועד?

הטיפול מיועד הן לנשים והן לגברים, אשר מעוניינים להיפטר ממצבורי שומן קטנים ולעצב אזורים ספציפיים בגוף ונמצאו מתאימים לטיפול בשיחת הייעוץ עם הצוות המקצועי. הטיפול אינו משמש לצורך ירידה במשקל ואינו מתאים במצבים של השמנת יתר. בשיטת ד"ר אלמן, הטיפול מבוצע רק לאחר התאמת תוכנית טיפולים אישית עבור כל מטופל ומטופלת, המבטיחה תוצאות מקסימליות ומאפשרת קבלת טיפול מדויק יותר.

ההכנה לטיפול

הטיפול אינו דורש הכנה מיוחדת, אם כי מומלץ להרבות בשתיית מים בימים שקודמים אליו. כמו כן, מומלץ להגיע לטיפול בביגוד קל ונוח.

למה ניתן לצפות במהלך הטיפול ומיד לאחריו?

הטיפול אורך כ-60 דקות ומתבצע בשכיבה. הצוות המטפל ילווה אתכם לחדר הטיפול, יאפשר לכם להתמקם ויניח פדים ספוגים בג'ל על אזור הטיפול. לאחר מכן, הצוות יצמיד את פיית מכשיר הטיפול לאזור הטיפול, ויחל בתהליך יניקה וקירור הדרגתי ומבוקר של שכבת השומן שמתחת לעור. על אף שהטיפול מערב קור המגיע למינוס 9 מעלות צלסיוס, אתם לא צפויים לחוש בקור, אלא במעין תחושת יניקה וצביטה של העור. בשלב זה, הקור יפרק את תאי השומן באופן טבעי, מבלי לפגוע ברקמות שסובבות אותם. באופן עקרוני, הטיפול אינו נחשב לכואב ורוב המטופלים אינם מדווחים על כאב במהלכו, אך היות וכאב הוא עניין אינדיבידואלי המשתנה ממטופל למטופל, ניתן לצפות לחוסר נוחות מסוימת. מיד לאחר הטיפול העור יהיה אדום ונפוח, ותחושו בנימול באזור הטיפול. אי נוחות זו עשויה להימשך עד חודש ימים. עם זאת, ניתן לחזור לשגרה ולפעילות רגילה באופן מידי, תוך הקפדה על פעילות גופנית, תזונה בריאה ושתיית מים בכמויות מספקות. תוצאות הטיפול ייראו במלואן לאחר שלושה ועד ארבעה חודשים ממועד הטיפול. במידת הצורך ולאחר התייעצות עם הצוות המטפל, ניתן יהיה לבצע טיפול שני באותו אזור.

האם הטיפול כרוך בסיכונים?

טיפול המסת שומן בקור נחשב לטיפול בטוח למדיי, שכן הוא מתמקד באזורים ספציפיים בגוף ואינו פוגע ברקמות סמוכות. בנוסף, הטכנולוגיה המתקדמת בה נעשה שימוש במרפאות של ד"ר אלמן, כמו גם הצוות המקצועי והמיומן שמבצע את הטיפול, מבטיחים תוצאות מצוינות ללא תופעות לוואי משמעותיות. על אף האמור, בטיפולים המערבים קור קיצוני קיים סיכון לפיגמנטציה, כוויה, גלד או צלקת. הישמעות להנחיות הצוות המטפל לאחר הטיפול מסייעת במזעור הסיכונים הללו.

שילובים אפשריים ומתאימים

כמו בכל תחום טיפולי אסתטי רפואי, אנו ברשת מרפאות ד"ר אלמן, מאמצים ראיית עולם הוליסטית במסגרתה משלבים את הטיפול בקריוליפוליזיס עם טיפולים משלימים המעצימים את האפקט הטיפולי.
, מומלץ לשלב תכנית טיפול קריוליפוליזיס עם טיפולים בטכנולוגיית LPG המוכרת. לפי המלצת ד"ר אלמן: ביצוע טיפול בקריוליפוליזיס אחת ל-3 חודשים, כל פעם באזור אחר לצד ביצוע טיפולים משמרים תקופתיים בטכנולוגיית LPG.

בעוד שהקריוליפוליזיס יפרק את תאי השומן ויביא להצרת היקפים משמעותית יסייע מכשיר ה-LPG להשטחת אזור הטיפול, וגירוי בניית עור חדש:

• להגביר את ייצור הקולגן, האלסטין והחומצות רב-סוכרים באופן טבעי
• לעכב תהליכי הזדקנות
• להמריץ את מחזור הדם והלימפה
• לשפר את מראה העור ולטפל בצלוליט
התוצאה המצופה : הצלוליט ברובו מסולק. העור הופך ליפה, ההיקפים מוצרים והתוצאות נשמרות לאורך זמן.
חשוב לזכור: טיפולי תחזוקה שוטפת הם הדרך הנכונה והיחידה על מנת לשמור על מראה עור יפה, חלק ובריא.

שיטת
ד"ר אלמן

כשמטופל/ת מגיעים לטיפול אסתטי רפואי, פעמים רבות הם מגשימים לעצמם חלום ישן.

לנו ברשת ד"ר אלמן, לד"ר מוניקה אלמן ולרופאים המקצועיים שלנו, חשוב במיוחד להבהיר לכל מטופל ומטופלת מה צפוי ומה אפשרי שיקרה בטיפול אסתטי.

מה התוצאה המציאותית לה ניתן לצפות ומה יישאר כנראה בגדר חלום. לאילו תוצאות ניתן לצפות ומה אינו סביר שיתחולל בעקבות הטיפול. הבנת הטיפול, תוצאותיו, טווח הזמן לאפקטיביות שלו ועוד, הם קריטיים לפני קבלת כל טיפול רפואי ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בטיפול אלקטיבי (מרצון) שמטרותיו להיטיב עם המטופל/ת ולספק לה ולו הנאה מהתוצאות.

מטופלות מספרות

אודות רשת ד"ר אלמן

במרפאות דר' אלמן עסוקים בהגשמת חלומות, קטנים כגדולים. כל טיפול באסתטיקת העור מבוצע על הצד הטוב ביותר ובטכנולוגיות מתקדמות ומובילות בתחום. לעתים די בשיפור קטן בגופכם כדי לגרום לשינוי גדול בחייכם. אנחנו כאן כדי לעזור לכם בכך.

הרשת כוללת עשרות אנשי מקצוע מיומנים – בהם רופאים, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. מעבר למקצועיות ולמקצוענות גאים ברשת להעניק שירות אישי ואדיב באווירה אלגנטית ונעימה.

טיפול קריוליפוליזיס  – בואו לנצח את השומנים ולהצר עד 4 ס"מ בהיקף בטיפול אחד ללא כאבים וללא ניתוח.

טיפולי הצלוליט והצרת ההיקפים המבוצעים ברשת מרפאות ד"ר אלמן הוכחו מחקרית ונמצאו כשיטות הטיפול האפקטיביות והיעילות ביותר בתחום.

כיצד לטפל ולהוריד היקפים?

כדי להתמודד עם הבעיה ולהפחית את מצבורי השומן, פותחו שיטות טיפוליות שונות, חלקן מבוססות על ניתוחים פולשניים כגון שאיבת שומן וחלקן מבוססות על טכנולוגיות מתקדמות שהן בלתי פולשניות.   ההליך הכירורגי של שאיבת שומן מבוצע בהרדמה אזורית או כללית וכרוך בכאבים ובזמן החלמה ארוך. ומלווה בסיכונים נלווים ותופעות לוואי, שמרתיעים חלק ניכר מקהל המטופלות. קימות טכנולוגיות ייעודיות רבות למאבק בצלוליט ובעודפי השומן, ובשנים האחרונות הולכות ומשתכללות. הטכנולוגיה החדשנית ביותר אשר מהווה את "המילה האחרונה" בתחום, נקרא קריוליפוליזיס שמציע פתרון יעיל ומהיר, ללא ניתוח, ללא כאבים, ללא זמן החלמה ממושך וללא תופעות לוואי.

טכנולוגיית הקריוליפוליזיס החדשנית עכשיו בד"ר אלמן

 קריוליפוליזיס – פירוק תאי שומן באמצעות קור. הטכנולוגיה נשענת על העובדה המדעית שתאי השומן בגופנו רגישים לקור ומתפרקים כתוצאה מחשיפה לקור עמוק.  התהליך נקרא אפופטוזיס. הרס תאי השומן והנעת השומן מאותו אזור גורם לדילול שכבת השומן התת עורי באזור הרצוי, האזור המטופל. זהו פתרון יעיל לתופעת עודף השומן ולהצרת היקפים של עד 4 ס"מ וזאת כבר לאחר טיפול אחד בלבד (!). התוצאה: גוף חטוב ומעוצב ללא ניתוח, במהירות וללא כאבים.

ההשפעה נמדדת במהלך 3 חודשים מרגע הטיפול.

כך זה מתבצע:

 • הטיפול מתבצע בשכיבה ואורך כשעה וקצת לכל אזור.
 • פיית המכשיר מוצמדת לאזור הרצוי.
 • מתחיל תהליך יניקה וקירור הדרגתי מבוקר של שכבת השומן שמתחת לעור.
 • האזור מקורר עד לקור של כ  9- מעלות צלזיוס.
 • הקור מפרק את תאי השומן באופן טבעי, ללא פגיעה כלשהי ברקמות האחרות (בעצבים, בכלי הדם או בשרירים)
 • לאחר הרס הקרום התאי, השומן המפוזר והמיותר מורחק מהגוף באופן טבעי, דרך מערכת הדם ומערכת הלימפה.

* חשוב: השיטה מטפלת אך ורק בפירוק השומן התת-עורי ואינה משמשת לצורך ירידה במשקל.

כל היתרונות. טכנולוגיה אחת.

בזכות פיתוחים שטרם נראו כמותם בתחום הטיפול בהצרת היקפים, קריוליפוליזיס מייצגת את הטוב שבכל העולמות ומציעה מענה כולל וייחודי המתעלה על כל שיטות הטיפול האחרות. יתרונות הטכנולוגיה כוללים:

 • התאמה גם לנשים וגם לגברים
 • התבססות על תהליך טבעי לא פולשני
 • אפקט טיפולי מהיר ונראה לעין כבר לאחר טיפול אחד
 • טיפול ללא כאבים וללא תופעות לוואי
 • הטיפול אינו דורש הכנות מיוחדות
 • לא נדרש זמן החלמה, ניתן מיד לחזור לפעילות רגילה
 • הטיפול מתאים למספר אזורי גוף שונים לפי צרכי המטופל/ת
 • תאי השומן שהורחקו אינם נוצרים מחדש ונעלמים מהגוף

שילובים אפשריים ומתאימים

כמו בכל תחום טיפולי אסתטי רפואי, אנו ברשת מרפאות ד"ר אלמן, מאמצים ראיית עולם רחבה והוליסטית במסגרתה משלבים את הטיפול בקריוליפוליזיס עם טיפולים משלימים נוספים להעצמת האפקט הטיפולי. למשל, מומלץ לאמץ תכנית טיפול קריוליפוליזיס עם טיפולים בטכנולוגיית LPG המוכרת לפי המלצת ד"ר מוניקה אלמן: ביצוע טיפול בקריוליפוליזיס אחת ל-3 חודשים, כל פעם באזור אחר לצד ביצוע טיפולים משמרים תקופתיים בטכנולוגיית LPG.

בעוד שהקריוליפוליזיס יפרק את תאי השומן ויביא להצרת היקפים משמעותית יסייע מכשיר ה-LPG להשטחת אזור הטיפול, וגירוי בנית עור חדש:

 • להגביר את ייצור הקולגן, האלסטין והחומצות רב-סוכרים באופן טבעי
 • לעכב תהליכי הזדקנות
 • להמריץ את מחזור הדם והלימפה
 • לשפר את מראה העור ולטפל בצלוליט
  התוצאה המשולבת: הצלוליט ברובו מסולק. העור הופך ליפה. ההיקפים מוצרים והתוצאות נשמרות לאורך זמן.

חשוב לזכור: טיפולי תחזוקה שוטפת הם הדרך הנכונה והיחידה על מנת לשמור על מראה עור יפה, חלק, בריא וללא צלוליט.

האם טיפול הקריוליפוליזיס הוא טיפול בטוח?

טיפול פירוק השומן בקור הוא בטוח שכן עוצמת הקור מכוונת בדיוק למרחק שבו נמצא השומן מתחת לעור, לא פחות ולא יותר, למניעת כל פגיעה אפשרית ברקמות קרובות. לטיפול וותק משמעותי ומאות אלפי מטופלים ביצעו אותו בהצלחה בכל רחבי העולם. יתרה מכך, הטכנולוגיה שנמצאת במרפאות ד"ר אלמן נחשבת לאיכותית ביותר והיא מצליחה להשיג תוצאות מצוינות ללא תופעות לוואי משמעותיות ומומלצת ע"י ד"ר אלמן שבחנה גם טכנולוגיות אחרות הקיימות בשוק לטיפול זה.

האם הטיפול כרוך בכאבים?

טיפול קריוליפוליזיס ככל שאר טיפולי האסתטיקה הרפואית מבצע עבודה טיפולית אמיתית על הגוף כשהוא מקרר את תאי השומן ומפרק אותם. הטיפול אינו אמור להיות כואב אך סף הכאב משתנה ממטופל למטופל ואין תשובה חד משמעית לשאלה זאת. יחד עם זאת, מרבית המטופלים אינם חשים כאב מיוחד ומדווחים על תחושת סיפוק רבה לאחר הטיפול.

האם לאחר הטיפול יש להישאר בבית להתאוששות?

אין שום צורך בהתאוששות. טיפול פירוק השומן בקור הינו קצר יחסית, יעיל ונעים ואינו דורש זמן בית להחלמה. עלולה להיות תחושת אי נעימות באזור הטיפול למשך מספר ימים, אך זוהי תחושה טבעית המתפוגגת במהירות ללא השארת סימנים.

למי מתאים טיפול המסת שומן בהקפאה?

ראשית חשוב להדגיש כי טיפול קריוליפוליזיס להמסת שומן בהקפאה לא נועד לטיפול במצבים של השמנת יתר, נהפוך הוא. הטיפול מיועד לבעלי מבנה גוף ממוצע, כולל כאלו המבצעים פעילות גופנית שוטפת, אך מתקשים להוריד את רמת השומן ולעצב אזורים "בעייתיים" כגון: הרגליים, הירכיים, העכוז, הבטן, הזרועות ועוד. למטופלים בעלי מבנה גוף רגיל המעוניינים לחטב ולעצב את הגוף מדובר בפתרון אידיאלי ולכן הטיפול סוחף מעריצים רבים.

למה כדאי לבצע את הטיפול במרפאות ד"ר אלמן?

טיפול קריוליפוליזיס מתאים לשילוב עם מגוון טכנולוגיות נוספות להשגת מצב גוף אידיאלי. בין השאר ניתן לשלב את טיפול המסת השומן בקור עם טכנולוגיית עיסוי לימפטי עמוק LPG לניקוי הגוף מרעלים וזירוז תהליך ירידת אחוזי השומנים בגוף וטיפול בצלוליט. בנוסף, ניתן לשלב עם טיפולי החיטוב טיפולי גוף נוספים לדוגמה טיפול בסימני מתיחה להחלקת העור, טיפולי הסרת שיער בלייזר ברמה הגבוהה ביותר ועוד. שיטת ד"ר אלמן לשילוב שיטות וטכנולוגיות שנוצרה בהתבסס על ניסיונה העשיר של ד"ר מוניקה אלמן כרופאת עור מומחית היא ייחודית למרפאותינו ומאפשרת מקסימום תוצאות במקסימום ביטחון ואמינות.