קבעו פגישה עוד היום עם המומחים של ד”ר אלמן

 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

קריוליפוליזיס-המסת שומן בקור

טיפול קריוליפוליזיס  – בואו לנצח את השומנים ולהצר עד 4 ס"מ בהיקף בטיפול אחד ללא כאבים וללא ניתוח.

טיפולי הצלוליט והצרת ההיקפים המבוצעים ברשת מרפאות ד"ר אלמן הוכחו מחקרית ונמצאו כשיטות הטיפול האפקטיביות והיעילות ביותר בתחום.

כיצד לטפל ולהוריד היקפים?

כדי להתמודד עם הבעיה ולהפחית את מצבורי השומן, פותחו שיטות טיפוליות שונות, חלקן מבוססות על ניתוחים פולשניים כגון שאיבת שומן וחלקן מבוססות על טכנולוגיות מתקדמות שהן בלתי פולשניות.   ההליך הכירורגי של שאיבת שומן מבוצע בהרדמה אזורית או כללית וכרוך בכאבים ובזמן החלמה ארוך. ומלווה בסיכונים נלווים ותופעות לוואי, שמרתיעים חלק ניכר מקהל המטופלות. קימות טכנולוגיות ייעודיות רבות למאבק בצלוליט ובעודפי השומן, ובשנים האחרונות הולכות ומשתכללות. הטכנולוגיה החדשנית ביותר אשר מהווה את "המילה האחרונה" בתחום, נקרא קריוליפוליזיס שמציע פתרון יעיל ומהיר, ללא ניתוח, ללא כאבים, ללא זמן החלמה ממושך וללא תופעות לוואי.

טכנולוגיית הקריוליפוליזיס החדשנית עכשיו בד"ר אלמן

 קריוליפוליזיס – פירוק תאי שומן באמצעות קור. הטכנולוגיה נשענת על העובדה המדעית שתאי השומן בגופנו רגישים לקור ומתפרקים כתוצאה מחשיפה לקור עמוק.  התהליך נקרא אפופטוזיס. הרס תאי השומן והנעת השומן מאותו אזור גורם לדילול שכבת השומן התת עורי באזור הרצוי, האזור המטופל. זהו פתרון יעיל לתופעת עודף השומן ולהצרת היקפים של עד 4 ס"מ וזאת כבר לאחר טיפול אחד בלבד (!). התוצאה: גוף חטוב ומעוצב ללא ניתוח, במהירות וללא כאבים.

ההשפעה נמדדת במהלך 3 חודשים מרגע הטיפול.

כך זה מתבצע:

 • הטיפול מתבצע בשכיבה ואורך כשעה וקצת לכל אזור.
 • פיית המכשיר מוצמדת לאזור הרצוי.
 • מתחיל תהליך יניקה וקירור הדרגתי מבוקר של שכבת השומן שמתחת לעור.
 • האזור מקורר עד לקור של כ  9- מעלות צלזיוס.
 • הקור מפרק את תאי השומן באופן טבעי, ללא פגיעה כלשהי ברקמות האחרות (בעצבים, בכלי הדם או בשרירים)
 • לאחר הרס הקרום התאי, השומן המפוזר והמיותר מורחק מהגוף באופן טבעי, דרך מערכת הדם ומערכת הלימפה.

* חשוב: השיטה מטפלת אך ורק בפירוק השומן התת-עורי ואינה משמשת לצורך ירידה במשקל.

כל היתרונות. טכנולוגיה אחת.

בזכות פיתוחים שטרם נראו כמותם בתחום הטיפול בהצרת היקפים, קריוליפוליזיס מייצגת את הטוב שבכל העולמות ומציעה מענה כולל וייחודי המתעלה על כל שיטות הטיפול האחרות. יתרונות הטכנולוגיה כוללים:

 • התאמה גם לנשים וגם לגברים
 • התבססות על תהליך טבעי לא פולשני
 • אפקט טיפולי מהיר ונראה לעין כבר לאחר טיפול אחד
 • טיפול ללא כאבים וללא תופעות לוואי
 • הטיפול אינו דורש הכנות מיוחדות
 • לא נדרש זמן החלמה, ניתן מיד לחזור לפעילות רגילה
 • הטיפול מתאים למספר אזורי גוף שונים לפי צרכי המטופל/ת
 • תאי השומן שהורחקו אינם נוצרים מחדש ונעלמים מהגוף

שילובים אפשריים ומתאימים

כמו בכל תחום טיפולי אסתטי רפואי, אנו ברשת מרפאות ד"ר אלמן, מאמצים ראיית עולם רחבה והוליסטית במסגרתה משלבים את הטיפול בקריוליפוליזיס עם טיפולים משלימים נוספים להעצמת האפקט הטיפולי. למשל, מומלץ לאמץ תכנית טיפול קריוליפוליזיס עם טיפולים בטכנולוגיית LPG המוכרת לפי המלצת ד"ר מוניקה אלמן: ביצוע טיפול בקריוליפוליזיס אחת ל-3 חודשים, כל פעם באזור אחר לצד ביצוע טיפולים משמרים תקופתיים בטכנולוגיית LPG.

בעוד שהקריוליפוליזיס יפרק את תאי השומן ויביא להצרת היקפים משמעותית יסייע מכשיר ה-LPG להשטחת אזור הטיפול, וגירוי בנית עור חדש:

 • להגביר את ייצור הקולגן, האלסטין והחומצות רב-סוכרים באופן טבעי
 • לעכב תהליכי הזדקנות
 • להמריץ את מחזור הדם והלימפה
 • לשפר את מראה העור ולטפל בצלוליט
  התוצאה המשולבת: הצלוליט ברובו מסולק. העור הופך ליפה. ההיקפים מוצרים והתוצאות נשמרות לאורך זמן.

חשוב לזכור: טיפולי תחזוקה שוטפת הם הדרך הנכונה והיחידה על מנת לשמור על מראה עור יפה, חלק, בריא וללא צלוליט.

האם טיפול הקריוליפוליזיס הוא טיפול בטוח?

טיפול פירוק השומן בקור הוא בטוח שכן עוצמת הקור מכוונת בדיוק למרחק שבו נמצא השומן מתחת לעור, לא פחות ולא יותר, למניעת כל פגיעה אפשרית ברקמות קרובות. לטיפול וותק משמעותי ומאות אלפי מטופלים ביצעו אותו בהצלחה בכל רחבי העולם. יתרה מכך, הטכנולוגיה שנמצאת במרפאות ד"ר אלמן נחשבת לאיכותית ביותר והיא מצליחה להשיג תוצאות מצוינות ללא תופעות לוואי משמעותיות ומומלצת ע"י ד"ר אלמן שבחנה גם טכנולוגיות אחרות הקיימות בשוק לטיפול זה.

האם הטיפול כרוך בכאבים?

טיפול קריוליפוליזיס ככל שאר טיפולי האסתטיקה הרפואית מבצע עבודה טיפולית אמיתית על הגוף כשהוא מקרר את תאי השומן ומפרק אותם. הטיפול אינו אמור להיות כואב אך סף הכאב משתנה ממטופל למטופל ואין תשובה חד משמעית לשאלה זאת. יחד עם זאת, מרבית המטופלים אינם חשים כאב מיוחד ומדווחים על תחושת סיפוק רבה לאחר הטיפול.

האם לאחר הטיפול יש להישאר בבית להתאוששות?

אין שום צורך בהתאוששות. טיפול פירוק השומן בקור הינו קצר יחסית, יעיל ונעים ואינו דורש זמן בית להחלמה. עלולה להיות תחושת אי נעימות באזור הטיפול למשך מספר ימים, אך זוהי תחושה טבעית המתפוגגת במהירות ללא השארת סימנים.

למי מתאים טיפול המסת שומן בהקפאה?

ראשית חשוב להדגיש כי טיפול קריוליפוליזיס להמסת שומן בהקפאה לא נועד לטיפול במצבים של השמנת יתר, נהפוך הוא. הטיפול מיועד לבעלי מבנה גוף ממוצע, כולל כאלו המבצעים פעילות גופנית שוטפת, אך מתקשים להוריד את רמת השומן ולעצב אזורים "בעייתיים" כגון: הרגליים, הירכיים, העכוז, הבטן, הזרועות ועוד. למטופלים בעלי מבנה גוף רגיל המעוניינים לחטב ולעצב את הגוף מדובר בפתרון אידיאלי ולכן הטיפול סוחף מעריצים רבים.

למה כדאי לבצע את הטיפול במרפאות ד"ר אלמן?

טיפול קריוליפוליזיס מתאים לשילוב עם מגוון טכנולוגיות נוספות להשגת מצב גוף אידיאלי. בין השאר ניתן לשלב את טיפול המסת השומן בקור עם טכנולוגיית עיסוי לימפטי עמוק LPG לניקוי הגוף מרעלים וזירוז תהליך ירידת אחוזי השומנים בגוף וטיפול בצלוליט. בנוסף, ניתן לשלב עם טיפולי החיטוב טיפולי גוף נוספים לדוגמה טיפול בסימני מתיחה להחלקת העור, טיפולי הסרת שיער בלייזר ברמה הגבוהה ביותר ועוד. שיטת ד"ר אלמן לשילוב שיטות וטכנולוגיות שנוצרה בהתבסס על ניסיונה העשיר של ד"ר מוניקה אלמן כרופאת עור מומחית היא ייחודית למרפאותינו ומאפשרת מקסימום תוצאות במקסימום ביטחון ואמינות.