ג'ט פיל – טיפול פנים בחמצן

טיפול הפנים שיחזיר לך את הזוהר והרעננות, ימריץ את מחזור הדם, ימצק את עורך וכבונוס יסלק את הרעלים. לא מדובר בקסם, למרות שזה בהחלט נראה ככה.

ג'טפיל – הדור החדש בטיפולי הפנים

תוכנית טיפולים חדשנית, בהתאמה אישית, המתבססת על טכנולוגיות מתקדמות ביותר, מבצעת החדרה לעור של חומרי הזנה פעילים, חמצן ונוזל פיסיולוגי – בו-זמנית, באמצעות לחץ אוויר.

טיפול הפנים, אשר אורך כשעה, מתבצע בשכיבה, בעיניים עצומות ובהרבה רוגע. כאשר ידיים מנוסות ונעימות מטפלות לך בעור הפנים, אשר מקבל עיסוי לימפתי עמוק, פילינג עדין והזנה בחומרים עשירים ויעילים, יש לך זמן לנוח.

טיפול הג'טפיל מתאים לכולם ובאמצעותו ניתן להגיע לתוצאות רבות, החל משיפור מרקם ומיצוק העור, שיפור פיגמנטציות עמוקות, ריכוך ושיפור הקמטים בעור הפנים, השלמה לטיפול אנטי-אייג'ינג וגם כדי להיראות רעננים וקורנים באירועים חשובים.

טיפול פנים ג'ט פיל לפנים ושילובים שונים

את הג'ט פיל ניתן לשלב עם מגוון רחב של טיפולי פנים לשיפור התוצאה הסופית. ניתן לשלבו עם הזרקות למילוי, עם טיפולים להחלקת קמטי הבעה, עם פילינג עמוק או בינוני, ואף עם טיפול בהבזקי אור המטפל בפצעי אקנה ובצלקות אקנה ותיקות.

טיפול פנים הוא אינדיבידואלי; לקבלת תוצאה אופטימלית מומלצת סדרה של 5 טיפולים, במרווח של כשבועיים מטיפול לטיפול. לשימור התוצאות מומלץ לערוך טיפול עור פנים משמר אחת  לחודש-חודשיים.

טיפול פנים ג'ט פיל לפנים מבוסס הבהרה

זו טיפול המכיל שילוב מיוחד של מרכיבים, הפועלים כמעכבי פיגמנט צבעוני, מסיר ביעילות כתמי שמש, נקודות גיל ומייצר צבע עור מואר.

מצוין לרענון וחידוש העור!

מומלץ במיוחד למבקשים תוצאות מהירות לפני אירועים חשובים.

לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ, צרי עמנו קשר ונשמח לחזור אליך בהקדם עם הצעה שווה.

האם הג'טפיל הוא טיפול בטוח?

בהחלט! הג'טפיל הוא פיתוח של מדענים ישראלים הנשען על תיאוריות לחץ אויר ממדעי הטילים ואין בו כל סכנה או תופעות לוואי. לחץ האוויר מאפשר החדרת חומרי הזנה ללא כל פגיעה בעור והוא עבר את אישור משרד הבריאות הישראלי.

האם הטיפול כרוך בכאבים?

להיפך. טיפול הג'טפיל מערב לחץ אויר נעים ותחושת קור רעננה וכך נחשב לאחד מטיפולי הפנים והאסתטיקה הנעימים ביותר שיש.

האם לאחר הטיפול יש להישאר בבית להתאוששות?

אין שום צורך בהתאוששות. הטיפול הינו מהיר, יעיל ונעים ואינו מותיר אחריו כל קילוף או אדמומיות. הטיפול כל-כך יעיל ותוצאותיו מידיות, שמומלץ לבצע אותו לפני כל אירוע.

מתי כדאי לבצע את הטיפול?

הג'טפיל הינו טיפול פנים לעור זוהר בעל אפקט מידי. לאחר הטיפול העור הופך לקורן ומלא ברק וחיוניות נראית לעין. אך גם ללא כל אירוע ברקע, טיפול זה הינו אידיאלי לתחזוקת העור על שום הניקוי היעיל שהוא משיג וההזנה העמוקה שהעור מקבל כולל מפנה חומרי פירוק של תאים וזה יוצר עור מואר ,גמיש ויפה יותר.

למה לבצע את הטיפול במרפאות ד"ר אלמן?

טיפול הג'טפיל יכול להשיג כשהוא חלק מחבילת טיפול המיועדת להחיות את העור ולהצעיר אותו בשילוב עם שיטות וטכנולוגיות נוספות. שיטת ד"ר אלמן שנוצרה בהתבסס על ניסיונה העשיר של ד"ר מוניקה אלמן כרופאת עור מומחית היא ייחודית למרפאותינו ומאפשרת מקסימום תוצאות במקסימום ביטחון ואמינות.