קבעו פגישה עוד היום עם המומחים של ד”ר אלמן

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

טיפול בצלקות אקנה וקמטים

טיפול בצלקות אקנה ובקמטים

בשנים האחרונות פותחו טיפולים חדשים, מבוססי לייזר וגלי רדיו, אשר מבטיחים לכל הסובלים מקמטים ומצלקות טיפול בטוח ויעיל, עם תוצאות מצוינות וזמן החלמה מהיר וכמובן, מיעוט תופעות לוואי וזמן בית

פרקסל (לייזר פרקציונאלי) – הטיפול החדש בצלקות אקנה וקמטים

זהו למעשה פילינג, המתבצע בשיטה שבה מועברת האנרגיה באופן מחולק, בצורה של נקודות מיקרוסקופיות.

הקרן מחולקת כך שבין כל נקודת "נזק" ישנה רקמה בריאה כמאגר. מאחר שהנקודות המטופלות מוקפות בעור "בריא", תהליך הריפוי מהיר יותר והסיכון של תופעות לוואי נמוך מאוד.

חידוש זה של חלוקת הקרניים מאפשר לבצע טיפול ממוקד ויעיל, עם יכולת החלמה מהירה יותר לעומת פילינג כללי של העור. בנקודות הטיפול קיים אפקט חזק יותר ברקמה, ובמקביל קיימת יכולת בקרה ושליטה על עומק חדירת הקרניים, הכווייה המכוונת מדודה וקיים פחות חימום.

קיימים סוגים שונים של מכשירים מהדור החדש, המשתמשים בשיטה חדישה זו של "טכנולוגיה מחולקת". המכשירים נבדלים ביניהם בטכנולוגיה שבה הם פועלים (גלי רדיו, לייזר), בעומק ובעצמה של הקרניים. ההחלטה באיזה מכשיר לבחור ולאיזו מטרה נשארת של הרופא בלבד.

פרקסל – השיטות הקיימות

Fracional RF – שיטה המשתמשת בגלי רדיו. מיועדת לפילינג קל.

Pixel Erbium – לייזר המיועד לפילינג בינוני.

Pixel CO2 – לייזר המיועד לפילינג עמוק.

באמצעות הלייזר הפרקציונאלי ניתן לחדור לשכבות בעומקים שונים של העור, עם סיכון נמוך וזמן החלמה מינימלי.

במרפאותינו תוכלו למצוא את כל המכשירים והשיטות לטיפול הפרקסל. מגוון רחב זה של מכשירים, בשילוב עם המומחיות והניסיון הרב בתחום הרפואה האסתטית, הופכים את רשת למובילה בתחומה.

למי מתאים הטיפול?

***חשוב לציין כי אין טיפול בזמן אקנה פעיל!****

לכל הסובלים מצלקות אקנה וצלקות אחרות, קמטים וקמטוטים החל מגיל 18 לכל סוגי העור, כולל עור כהה.

הטיפול אינו מתאים

לבעלי קוצב לב , מטופלים שעברו תאונה או טיפול כירורגי עם צלקות קשות ואשר הושתלו בגופם שתלים מפלטינות או מתכות.

מה מרגישים בזמן הטיפול בצלקות?

הטיפול מתבצע תחת אלחוש על-ידי משחה מסוג אמלה, ומלווה בתחושת חום של העור בדרגות שונות ובעקצוצים. משך הטיפול כ-20 דקות.

מה תהליך הריפוי לאחר טיפול הפרקסל?

אחרי פילינג קל – העור יהיה אדום למשך שעה עד שעתיים. יומיים שלושה לאחר הטיפול ייווצרו באזור המטופל גלדים יבשים מיקרוסקופיים, שייעלמו לאחר 5-7 ימים. החזרה לשגרה מידית.
כשמדובר בפילינג בינוני, תהיה תחושה של יובש וצריבה למשך יום-יומיים, שבמהלכם יהפוך העור מאדום לחום, ייווצרו גלדים שיתקלפו לאחר שבוע. הטיפול מתאים לנשים ולגברים וניתן לצאת לעבודה, כשלנשים יש פריבילגיה להשתמש במייק-אפ לפי הצורך.
גם אחרי פילינג עמוק יופיעו אותן תופעות כמו אחרי פילינג בינוני, אלא שכל שלב ייקח מעט יותר זמן, כשתהליך ההחלמה כולו אורך כשבועיים.

כמה טיפולים נחוצים לטיפול בצלקות אקנה?

הטיפול אינו חד-פעמי ונדרשת סדרה של טיפולים להשגת תוצאה טובה. יש לזכור, שכמו בכל טיפול רפואי, התגובה היא אינדיבידואלית. כל טיפול נוסף יעלה את הסיכוי להטבה. ההמלצה היא לבצע שניים-שלושה טיפולים בהפרשים של לפחות חודש בין טיפול לטיפול.

מתי צפוי לראות את התוצאות?

היתרון הגדול של הטיפולים החדשים הוא שהם מתייחסים לכל שכבות העור בבת אחת.
הטיפול מבצע קילוף נקודתי של האפידרמיס (שכבת העור העליונה), ומשיג הפחתה כתמים חומים, ובמקביל מחמם בצורה יעילה את הדרמיס (השכבה העמוקה של העור) וגורם בכך לפירוק הקולגן הישן, הצלקתי, ולבנייה של קולגן חדש איכותי וגמיש. השיפור בעור מתבטא מידית.

טיפול בצלקות אקנה

תופעות לוואי אפשריות

בטיפולים אלו לא נצפו עד כה תופעות לוואי.
יחד עם זאת, חימום של העור ותת-העור עלול לגרום לתופעות הבאות:
• כאב מקומי באזור הטיפול – כתוצאה מלחץ הידית, או בגלל החום שעל פני הגוף.
• אודם מקומי.
• נפיחות אזורית קלה.
• צריבה בעור.
• גרד מקומי.
• כווייה בדרגה ראשונה (לעתים מאוד רחוקות – בדרגה גבוהה יותר).
• שינויים פיגמנטריים (אם קורה, אז בדרך-כלל נעלמים תוך כמה חודשים).
• דלקת עור מקומית (נדיר).
• צלקת מקומית (נדיר).

ד"ר מוניקה אלמן היא דרמטולוגית בעלת שם עולמי, אשר משלבת בין רפואת עור לשמה עם טיפולים אסתטיים, המותאמים לדרישות הקהל הרחב. ד"ר מוניקה אלמן היא בעלת רשת מרפאות ד"ר אלמן הפועלת בתחום רפואת העור והאסתטיקה למעלה מ-15 שנים, ושותפה במחקר ובפיתוח טכנולוגיות מתקדמות

אני סובלת מצלקות אקנה מגיל ההתבגרות. עם השנים שמתי לב שהמצב החמיר, כיצד זה קרה?

צלקות האקנה אינן נעלמות מעצמן והן נשארות חקוקות בעור זמן רב לאחר שהאקנה עצמה כבר חלפה.
כחלק מתהליך ההתבגרות של העור החל מגיל 30 נוספים לצלקות קמטי עור באזורי הפנים השונים וקמטים אלו מחמירים בפנים רבות את עומק הצלקות וזו הסיבה לכך שמראה העור הולך ומחמיר במקום להשתפר.

האם פילינג הוא הטיפול המומלץ ביותר לטיפול בצלקות אקנה?

טיפול פילינג הוא אחד מהפתרונות היעילים והמוכרים לבעיית צלקות האקנה אך בשנים האחרונות נכנס לתחום כלי יעיל נוסף והוא טיפול בלייזר או בגלי רדיו בשיטת הפרקסל הקרוי "פיקסל". טיפול זה יוצר בעור חורים מיקרוסקופיים המכסים את אזור הצלקות וגורמים לייצור קולגן חדש המשנה ומשפר את מרקם העור באזור, תהליך העשוי לטשטש מאוד את צלקות האקנה. לקבלת ייעוץ אישי מה הפתרון האידיאלי לכל מטופל ניתן לקבוע פגישה ללא התחייבות אצלנו באחת הקליניקות, הפנייה כאן באתר או בטלפון.

האם אתם מעלימים את כל סוגי הצלקות בעור?

כאשר מדברים על צלקות בעור יש לנקוט במשנה זהירות בשלב תיאום הציפיות כדי לא ליצור מצב של תסכול ואכזבה אצל המטופל. צלקת נוצרת עקב פגיעה משמעותית במרקם העור, באופן שהוא לכל החיים כאשר ברוב המוחלט של טיפולי הצלקות לא ניתן לדבר על "העלמה" או "הסרה" של הצלקות ויש להכיר בכך. מהצד השני, באמצעות הטכנולוגית המתקדמות והשילובים האפשריים לטיפול בצלקות כיום, אנו בהחלט משיגים תוצאות יפות מאוד המטשטשות משמעותית את צלקות האקנה (ולעיתים גם צלקות אחרות, להוציא קלואידיות) ומשפרות את המצב בעשרות מונים. לייעוץ אישי יש לפנות אלינו, הפגישה הינה ללא עלות וללא התחייבות.

מדוע כדאי לטפל בצלקות האקנה דווקא אצלכם?

ד"ר מוניקה אלמן היא רופאת עור מומחית שטיפלה עד היום במאות ואף אלפי סובלים מאקנה פעיל ומצלקות פוסט אקנה ולה ניסיון עשיר בעבודה עם כל מגוון השיטות המתקדמות והיעילות ביותר בתחום זה. ד"ר אלמן משלבת בעבודתה את הרפואה הקלאסית עם היבטי הצד האסתטי על מנת להשיג עבור מטופלי הרשת את התוצאות הטובות ביותר לאורך זמן. לקבלת פרטים מלאים אודות האפשרויות הטיפוליות והצעת טיפול אישית ללא תשלום כדאי לתאם פגישה כאן באתר או לחייג אלינו.

האם ניתן לבצע טיפול בעת נטילת רואקוטן?

טיפול בצלקות מתאפשר רק לאחר חצי שנה מסיום נטילת רואקוטן.

האם ניתן לטפל בצלקות אקנה בזמן הריון

לא. טיפול בצלקות לא מתאפשר בזמן הריון.