קליר ליפט – הצערת העור

חידוש ומיצוק העור הפכו להיות גורם חשוב בטיפול אנטי אייג'ינג – הטיפול בעור עייף, חסר חיוניות וחסר גמישות.

הטכנולוגיה העומדת לרשותנו מאפשרת לטפל במיצוק העור, חידושו, טיפול בצמצום צלקות, עידון קמטים ובנייה של קולגן חדש צעיר ואיכותי המשפר את התשתית העורית העמוקה ביותר.

קליר ליפט להצערת העור

טיפול קליר ליפט, המתבצע ע"י ידית לייזר, גורם לפציעה מיקרוסקופית מבוקרת בעומק העור, ובמהלכו מקבל העור טיפול במיצוק ופילינג בו זמנית.

יכולת החדירה לעור בצורה מתוחכמת, סלקטיבית, ממוקדת ומדויקת מאפשרת ליצור גירוי לבנייה של תשתית טובה איכותית המשפרת ומשדרגת את העור.

קליר ליפט – טיפול עדין ויסודי

השיטה מאפשרת שילוב של כמה טכנולוגיות בו זמנית, המסייעות לחידוש מוצקות העור ועם זאת קילוף עדין מבוקר.

יתרון נוסף הוא האפשרות לטפל בכל הפנים; מסביב לעיניים, עפעף עליון, וכן בצוואר, מחשוף וגב הידיים.

הטיפול מומלץ גם לנשים צעירות עם מודעות אסתטית לשימור על מוצקות העור , הטיפול גורם לבניה של קולגן  איכותי המשפר את תשתית העור ואת חיוניותו .

התהליך מורכב מסדרה של 5 טיפולים, המבוצעים אחת לחודש.

התחושה היא של חימום קל של העור וללא תופעות לוואי. בזמן הטיפול לא חשים כאב אלא מעט עקצוץ וחמימות. לאחר הטיפול העור נראה מעט ורדרד ואין צורך להפסיק את שגרת החיים.

את האפקט לא רואים מיד, אלא הוא אפקט מצטבר הנראה טוב יותר לאחר 4-5 טיפולים.

כדי לשמר את התוצאה מומלץ לבצע 2-3 טיפולי תחזוקה בשנה.

במילה אחת, מה הייחוד של טכנולוגיית הקליר ליפט?

אי אפשר לתאר טכנולוגיה מורכבת וחכמה כל-כך במילה אחת. בכל אופן בקצרה, ניתן לומר שטכנולוגיה זאת מצליחה להציע שיפור אמיתי באזורים בהם העור דק במיוחד (סביב העיניים, בצוואר, במחשוף, גב כף הידיים ועוד), תוך זמן קצר, ללא כאבים וללא סימנים על העור הדורשים זמן בית להתאוששות.

האם טיפול הקליר ליפט באמת עובד, או שהוא רק פעלול יח"צני?

טכנולוגיית הקליר ליפט באמת עובדת! חשוב לציין כי ד"ר מוניקה עצמה בודקת כל טכנולוגיה חדשה לפני שהיא מאשרת את הכנסתה לעבודה ברשת ד"ר אלמן. יותר מכך, ד"ר אלמן שימשו מספר פעמים "אתר בודק" עבור מנהל התרופות האמריקאי (ה-FDA) כדי לאשר את יעילותן של טכנולוגיות לפני אישורן לשוק האמריקאי, כך שכל מטופלי הרשת יכולים לשמור על "ראש שקט".

האם זהו טיפול אנטי אייג'ינג לגילאי 45 ומעלה?

גם – אבל הרבה יותר מזה! הקליר ליפט בהחלט יכול להוות חלק מחבילת טיפולי אנטי אייג'ינג לנשים או גברים שעברו את גילאי ה-40 ומעוניינים להשיב את הזמן לאחור באופן נראה לעין, אך יש להם גם שימושים נרחבים בהרבה. טיפולי קליר ליפט יכולים להיות מצוינים כטיפול עדין ויעיל עבור נשים צעירות בגילאים 30 ומעלה המעוניינות לתחזק את עורן באופן שוטף במספר טיפולים אחת לשנה ובכך לשמור על מראה נהדר וכמובן לדחות את תחילת תהליך הדרדרות מצב העור באופן משמעותי.

האם באמת ניתן לבצע את הטיפול במהלך היום כחלק משגרה רגילה ולחזור לעבודה?

כשטכנולוגיית הקליר ליפט יצאה לאור בארה"ב, מאפייניה הברורים, הטיפול הקצר, היותה נטולת כאבים והעובדה שלא נותרים אחריה קילופים או אפילו אדמומית כלשהיא, זיכו אותה בכינוי "טיפול הפסקת צהריים". ואכן, מי שמעוניין בכך יכול לצאת לפגישה שתואמה מראש, לבצע אותה ולחזור מבלי שאיש יזהה שבוצע טיפול לייזר בעור הפנים. אנחנו ממליצים דווקא על הגעה פחות לחוצה, לטובת הגוף והנפש, כי הרי סטרס אינו מועיל לאיש מאיתנו ובטח שלא לעור הפנים…