טיפול בצלקות אקנה באמצעות לייזר הפרקסל CO2

שמונה מתוך עשרה אנשים בעולם סובלים, סבלו או יסבלו מאקנה בשלב כלשהו במהלך חייהם. אקנה היא מצב לא פשוט, אשר מלווה לעיתים קרובות בפגיעה בביטחון העצמי ובכאב נפשי. ככל שמצב האקנה חמור יותר, כך הוא נוטה להשאיר צלקות רבות יותר – הן נפשיות והן פיזיות. בעוד שאקנה בהחלט יכול להעלם בטיפול מסור, גם אם לעיתים עיקש, הצלקות שנותרות לאחר האקנה אינן נעלמות, וממשיכות ללוות אותנו במשך שנים רבות. למרבה המזל, כיום קיימים שיטות וטיפולים מתקדמים, שבאמצעותם ניתן לטשטש את צלקות האקנה באופן יעיל, ובד בבד לשפר את מראה ומרקם העור באופן משמעותי. אחד מהטיפולים היעילים והמתקדמים הללו הוא טיפול באקנה בלייזר הפרקסל – CO2.

מהו טיפול באקנה בלייזר הפרקסל ולמי הוא מיועד?

טכנולוגיית לייזר הפרקסל מבוססת על העברת אנרגיית חום, באמצעות פציעות מיקרוסקופיות ומבוקרות בעור. האזורים הפצועים שבעור מגייסים אליהם כמות מוגברת של גורמי ריפוי, אשר לא רק מרפאים את האזורים הפצועים, אלא גם מובילים ליצירה מוגברת של קולגן באזור הפצוע. באופן זה, ניתן לשפר מהותית את מרקם ואת מראה העור, ולטפל לא רק בצלקות פוסט-אקנה, אלא גם בנזקי קרינה, נזקי שמש ונזקי גיל. בשל העובדה שהטכנולוגיה עובדת על בסיס אנרגיית חום, היא פחות מתאימה לבעלי גוון עור כהה – שכן גוון עור כהה נוטה לפתח פיגמנטציה בעת חשיפה לחום. בקליניקה שלנו, הטיפול מתבצע רק על ידי צוותים מיומנים ולאחר התאמה של תכנית אישית לכל מטופלת, על מנת להבטיח את התוצאות המיטביות ולהימנע מנזקים העלולים להיווצר בידיים לא מיומנות.

ההכנה לטיפול בצלקות אקנה עם לייזר

על מנת להימנע מאי נוחות במהלך הטיפול, יש למרוח משחת "אמלה" כ-45 דקות לפני הטיפול על מנת לאלחש את העור. טרם תחילת הטיפול, הצוות המטפל ילווה אתכן אל חדר הטיפולים, אז יוסבר לכן על התהליך שהולך להתבצע, התחושות שעלולות להופיע במהלך הטיפול, משך זמן הטיפול ותקופת ההחלמה. חשוב להגיע לטיפול ללא איפור כלל, בביגוד קל ובמצב רוח טוב ככל הניתן. על מנת להפוך את החוויה לקלה ולנעימה יותר, מומלץ להגיע לטיפול לאחר ארוחה טובה, וכמו כן להקפיד על שתייה מרובה של מים ביום הטיפול ובימים שלפניו.

למה ניתן לצפות במהלך הטיפול בצלקות ומיד לאחריו?

במהלך הטיפול תיתכן תחושה קלה של צריבה, אשר עשויה ללוות אתכן במשך מספר ימים. בנוסף, אתן עשויות לחוות אדמומיות, נפיחות ואף בצקת. כל התופעות הללו ייעלמו לאחר מספר ימי החלמה. מיד בתום הטיפול, הצוות הרפואי יניח רטיות קרות על האזור המטופל למשך כ-20 דקות, על מנת להרגיע את העור ולמזער את התופעות הללו למצב מינימלי. לאחר הטיפול, יש להקפיד לא למרוח קרמים על הפנים במשך שלושה ימים, וכמו כן להתרחק ממקורות חום. פרט לאדמומיות ולנפיחות, אתן צפויות לחוות יובש וקילופים. תקופת ההחלמה היא אינדיבידואלית ומשתנה בין מטופלת למטופלת, אך ברוב המקרים, היא תארך כארבעה ועד חמישה ימים, במהלכן שכבת העור העליונה שהתייבשה תתקלף ותתחלף בחדשה.

האם הטיפול בצלקות אקנה בלייזר פרקסל co2 כרוך בסיכונים?

בשיטת ד"ר אלמן, אשר שמה את בטיחות המטופל מעל לכל, אנו עושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות אשר מאושרות על ידי משרד הבריאות, כמו גם באנשי מקצוע מיומנים בלבד. עם זאת, חשוב לדעת כי כל טיפול בחום כרוך בסיכון לפיגמנטציה, כוויה, צלקת או גלד. הקפדה על הנחיות הצוות המטפל לפני הטיפול ולאחריו, תסייע במזעור הסכנות הללו. חשוב להבין כי בידיים מקצועיות ומיומנות, ניתן לבצע את הטיפול בבטחה ולהימנע מנזקים לעור. מסיבה זאת, אם ברצונכן לבצע טיפול בלייזר פרקציונלי מחיר הוא הדבר האחרון שיש לתת עליו את הדעת, בעוד שאנשי הצוות המבצעים את הטיפול הוא הדבר החשוב ביותר שיש לברר.

שיטת ד״ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן היא פרוטוקול טיפולי מחייב, אשר חל על כל צוות המרפאות שלנו וכולל החלטות ושיטות עבודה המבטיחים שביעות רצון וחווית לקוח איכותית, בטוחה ומותאמת אישית.

רשת ד"ר אלמן היא הרשת היחידה בארץ המבצעת טיפול בהתאמה אישית, הודות לאבחון קפדני, צוות רופאים מומחים ומטפלים מיומנים המשתמשים במגוון טכנולוגיות, המתקדמות מסוגן, לאבחון ולטיפול אסתטי. בזכות שיטת ד"ר אלמן, הלקוחות שלנו נהנים מיעילות טיפול גבוהה ורמת בטיחות מרבית.

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

1. מחויבות לספק טיפול איכותי בסטנדרט המקצועי הגבוה מסוגו

2. טיפולים אשר מבוצעים בהתאמה אישית, לאחר אבחון מקצועי

3. תקשורת אנושית, אמפתית, שבבסיסה, יושרה ואמינות

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי, אנושי ואמפתי תמיד.

הייחוד של שיטת ד"ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

סוד ההצלחה שלנו

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי ביותר אנושי ואמפטי. 

למה לבחור בנו?

רופאים מנוסים

צוות הרופאים שלנו נבחר בקפידה והוא מורכב מן הרופאים המובילים בארץ, כל אחד בתחומו.

ותק וניסיון

אנו מובילים את עולם האסתטיקה בישראל כבר משנת 1995, וגאים לקחת חלק משמעותי בהתפתחות ובהתקדמות שלו.
רשת ד"ר אלמן  נבחרה לאתר בודק ל- FDA
כבר שש פעמים!

שיטה ייחודית

פיתחנו שיטת טיפול ייחודית - שיטת ד"ר אלמן, אשר מתעדכנת כל העת בהתאם לחידושים בעולם האסתטיקה ומתווה דרך לטיפולי אסתטיקה בהתאמה אישית ליצירת תוצאה אידיאלית .

רפואה אסתטית מבוססת מחקר

בשנים האחרונות הובלנו מחקרים עולמיים פורצי דרך בתחום האסתטיקה הרפואית ואף פיתחנו סדרות טיפולים ומוצרים המבוססים על אותם מחקרים.

חדשנות טכנולוגית

כל המרפאות שלנו מצוידות בטכנולוגיות ובמכשור המתקדמים והחדשניים ביותר ואנו ממשיכים ללמוד ולהתחדש באופן תדיר.

מספרים עלינו

התוצאות מדהימות. מה שהיה לי לפני כמה חודשים ומה שיש לי עכשיו זה שמים וארץ. אני מקבל תגובות מדהימות בחוץ. העלמות חטטים בכמעט 70% ממה שהיה לי. היחס של הצוות פה מדהים, האיכפתיות והדאגה זה משהו יוצא מן הכלל.
בר
טיפול פילינג בצלקות אקנה
unnamed
צוות מקצועי, יחס משפחתי ומדהים! וכמובן ד"ר אלמן שעזרה לי בטיפולים שגרמו לעור הפנים שלי להיות חלק לאחר שנים שהייתי סובלת מצלקות בעקבות אקנה. ללא ספק אמשיך להמליץ!! תודה רבה לצוות המדהים!!
רותם
טיפול בצלקות אקנה
אני רוצה להודות לצוות המסור של דר אלמן ולמרפאת ראשון לציון על טיפול מדהים של הזעת יתר בבית השחי ולטיפול פנים מקצועי עבור אימי. המקום מדהים, נקי. הצוות הרפואי איכפתי, מקצועי ודואג גם לאחר הטיפול. תודה מיוחדת לשרית מצוות המכון! פשוט מדהימה! ממליץ לכולם על המקום המדהים הזה!
דינה
טיפול פנים

הרופאים והצוות

אצלנו במרפאות יקבלו את פניכם אנשי מקצוע מיומנים, לרבות רופאים ורופאות, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. אנו שמים דגש מיוחד על המקצועיות ואיכות הטיפול, וגם על שירות אישי ואדיב באווירה נעימה ומזמינה.

Dr. Monica Elman

ד"ר מוניקה אלמן

ד"ר מוניקה אלמן, רופאה דרמטולוגית בעלת שם עולמי, אוהבת אנשים, מחקר וטכנולוגיה. אהבות אלה הובילו אותה לעיסוקה בתחום רפואת עור, ומזה שני עשורים היא מובילה מחקרים פורצי דרך בעולם.
arie_new-2

ד"ר אריה אלמן

ד"ר  אריה אלמן ,הינו מנכ"ל רשת מרפאות ד"ר אלמן,רופא משפחה שעובד כ 30 שנה ויותר כרופא עצמאי בקופ"ח מכבי בחולון, הקים יחד עם ד"ר מוניקה אלמן את רשת המרפאות האסתטיקה.
Dr. Dudi Drul

ד"ר דודי (דוד) דרול

מנהל מרכז רפואי אשדוד לרפואה יועצת של שירותי בריאות כללית, רופא נשים במרכז לבריאות האישה באשדוד של שירותי בריאות כללית ומנהל קליניקה בגינקולוגיה פרטית.
Dr. Adam Dalal

ד"ר אדם דלאל

ד"ר אדם דלאל הוא רופא עור בכיר במחלקת עור בתל השומר במסגרת עבודתו עוסק בלימוד ובמחקר, מרצה מוזמן במסגרת כנסים בארץ ובעולם ואף כיהן כיו"ר מושבים מדעיים בינלאומיים בתחומי התמחותו
Dr. Vicky Tushia

ד"ר ויקי תושיה

ד"ר ויקי תושיה בעלת רישיון לעסוק ברפואת שיניים משנת 1991. היא עוסקת ברפואה אסתטית למעלה מעשר שנים, עברה השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל ובעלת נסיון עצום בתחום ההזרקות ועיצוב הפנים.
Dr. Ron Hanani

ד"ר רון חנני

ד"ר רון חנני הוא רופא עיניים מומחה במרכז לרפואה יועצת במגדל המאה, תל אביב וכן חבר איגוד רופאי העיניים בישראל. במסגרת עבודתו עוסק ד"ר חנני בלימוד ובהשתלמויות רבות בארץ ובעולם.
Dr. Nura Shabso

ד״ר נורה שבסו

ד"ר נורה גורכד שבסו היא בוגרת הפקולטה לרפואה ע"ש בטכניון מתמחה ועוסקת בתחום הלייזר הגינקולוגי לחיזוק רצפת האגן, טיפול בדליפת שתן, הצרה והצערת הנרתיק לאחר הלידות ובמנופאוזה.
אני סובלת מצלקות אקנה מגיל ההתבגרות. עם השנים שמתי לב שהמצב החמיר, כיצד זה קרה?

צלקות האקנה אינן נעלמות מעצמן והן נשארות חקוקות בעור זמן רב לאחר שהאקנה עצמה כבר חלפה.
כחלק מתהליך ההתבגרות של העור החל מגיל 30 נוספים לצלקות קמטי עור באזורי הפנים השונים וקמטים אלו מחמירים בפנים רבות את עומק הצלקות וזו הסיבה לכך שמראה העור הולך ומחמיר במקום להשתפר.

האם פילינג הוא הטיפול המומלץ ביותר לטיפול בצלקות אקנה?

טיפול פילינג הוא אחד מהפתרונות היעילים והמוכרים לבעיית צלקות האקנה אך בשנים האחרונות נכנס לתחום כלי יעיל נוסף והוא טיפול בלייזר או בגלי רדיו בשיטת הפרקסל הקרוי "פיקסל". טיפול זה יוצר בעור חורים מיקרוסקופיים המכסים את אזור הצלקות וגורמים לייצור קולגן חדש המשנה ומשפר את מרקם העור באזור, תהליך העשוי לטשטש מאוד את צלקות האקנה. לקבלת ייעוץ אישי מה הפתרון האידיאלי לכל מטופל ניתן לקבוע פגישה ללא התחייבות אצלנו באחת הקליניקות, הפנייה כאן באתר או בטלפון.

האם אתם מעלימים את כל סוגי הצלקות בעור?

כאשר מדברים על צלקות בעור יש לנקוט במשנה זהירות בשלב תיאום הציפיות כדי לא ליצור מצב של תסכול ואכזבה אצל המטופל. צלקת נוצרת עקב פגיעה משמעותית במרקם העור, באופן שהוא לכל החיים כאשר ברוב המוחלט של טיפולי הצלקות לא ניתן לדבר על "העלמה" או "הסרה" של הצלקות ויש להכיר בכך. מהצד השני, באמצעות הטכנולוגית המתקדמות והשילובים האפשריים לטיפול בצלקות כיום, אנו בהחלט משיגים תוצאות יפות מאוד המטשטשות משמעותית את צלקות האקנה (ולעיתים גם צלקות אחרות, להוציא קלואידיות) ומשפרות את המצב בעשרות מונים. לייעוץ אישי יש לפנות אלינו, הפגישה הינה ללא עלות וללא התחייבות.

מדוע כדאי לטפל בצלקות האקנה דווקא אצלכם?

ד"ר מוניקה אלמן היא רופאת עור מומחית שטיפלה עד היום במאות ואף אלפי סובלים מאקנה פעיל ומצלקות פוסט אקנה ולה ניסיון עשיר בעבודה עם כל מגוון השיטות המתקדמות והיעילות ביותר בתחום זה. ד"ר אלמן משלבת בעבודתה את הרפואה הקלאסית עם היבטי הצד האסתטי על מנת להשיג עבור מטופלי הרשת את התוצאות הטובות ביותר לאורך זמן. לקבלת פרטים מלאים אודות האפשרויות הטיפוליות והצעת טיפול אישית ללא תשלום כדאי לתאם פגישה כאן באתר או לחייג אלינו.

האם ניתן לבצע טיפול בעת נטילת רואקוטן?

טיפול בצלקות מתאפשר רק לאחר חצי שנה מסיום נטילת רואקוטן.

האם ניתן לטפל בצלקות אקנה בזמן הריון

לא. טיפול בצלקות לא מתאפשר בזמן הריון.