PRX T33 – פילינג ללא קילוף

בדומה מאוד לשאר האיברים בגוף שלנו, גם העור שלנו מתבגר במרוצת השנים ומאבד מהאלמנטים שמרכיבים אותו – כשבראשם סיבי הקולגן והאלסטין. ההתבגרות של העור, על אף שהיא תהליך טבעי המתרחש באופן נורמלי בגוף, גורמת למרקם העור להפוך לפחות חלק, משפיעה על מידת המוצקות והחוזק של עור הפנים, ותורמת בסופו של דבר למראה עייף וחסר חיוניות, אשר עשוי להשפיע עלינו לא רק ברובד הפיזי, אלא גם ברובד הנפשי. למרבה המזל, כיום קיימים טיפולים חדשניים, שבאמצעותם ניתן לשפר את מרקם העור, למצק ולחזק אותו, וכך להעניק לו מראה קורן, חיוני ומלא חיים. אחד מהטיפולים הללו הוא טיפול ה-PRX t33 החדשני.

מהו טיפול פילינג PRX 33 ולמי הוא מיועד?

PRX – פילינג ללא קילוף, היא טיפול חדשני אשר פותח על ידי רופאת עור איטלקייה ונרשם כפטנט בתחום האסתטיקה של העור. מדובר בטיפול המתבצע בטכניקה ייחודית ומאגד מספר חומרים פעילים, אשר מסייעים להאיץ את ההתחדשות הביולוגית של העור. הטיפול מיועד לכל מי שחשה כי העור שלה נראה עייף וחסר חיוניות, ומעוניינת להשיג אפקט של מיצוק, זוהר וחיוניות. מדובר באחד הטיפולים המובילים באירופה, ארה"ב והמזרח הרחוק לחידוש עור הפנים, בין היתר כיוון שניתן לשלב אותו עם מגוון של טיפולי אנטי-אייג'ינג אחרים, כמו למשל הזרקות, PRP וחוטים.

ההכנה לטיפול פילינג PRX 33

טיפול ה-PRX מורכב משלוש ועד חמש פגישות במרפאה, כאשר מספר הפגישות המדויק ייקבע לאחר פגישה עם המטופלת והתאמה של תכנית טיפול אינדיבידואלית, המותאמת אליה ולמצב העור הספציפי שלה. הטיפול עצמו אינו דורש הכנה מיוחדת, אם כי רצוי להקפיד על שתייה מרובה של מים ועל אכילת ארוחה טובה טרם ההגעה למרפאה, על מנת להפוך את השהייה במקום לנוחה ולנעימה יותר.

למה ניתן לצפות במהלך הטיפול ומיד לאחריו?

טיפול ה-PRX אורך כחצי שעה. ביום הטיפול, המטפלת תלווה אתכן לחדר הטיפולים, תאפשר לכן להתמקם ואז תתחיל בשלב הראשוני של הטיפול – ניקוז לימפתי באמצעות מכשיר ג'ט פיל. בשלב זה תיתכן תחושה של קור על עור הפנים. לאחר הניקוז הלימפתי, המטפלת תמרח על הפנים את החומר הפעיל, ותיתכן תחושת עקצוץ. בשלב הבא יתבצע ניקוי של החומר מעור הפנים, ולסיום המטפלת תמרח על הפנים סרום וקרם טיפולי – אשר נחווים לרוב כמרגיעים ונעימים על העור. מיד בסיום הטיפול, העור ייראה קורן, זוהר ובהיר יותר, וניתן יהיה לחזור לשגרה מלאה באופן מידי. לאחר מספר ימים העור יהפוך למוצק יותר. בשבוע שלאחר הטיפול, יש להשתמש בסרום ובקרם ייעודיים הן בבוקר והן בערב, להקפיד להימנע מחשיפה לשמש ולמרוח קרם הגנה על בסיס יומיומי ותדיר.

יתרונות טיפול ה- PRX

הטיפול מבוצע במרפאה, מהיר מאד, בטוח, ממשיכים את שיגרת החיים הרגילה ויש ערכת המשך בבית.

האם טיפול פילינג PRX 33 כרוך בסיכונים?

פילינג ה-PRX הוא פילינג ייחודי, אשר אינו גורם לקילוף של העור. עם זאת, הטיפול עלול לגרום לתופעות לוואי כמו עקצוץ, אודם ופצעונים דלקתיים, אשר יחלפו לרוב לאחר מספר ימים בשימוש בסרום ובקרם הטיפולי. במקרים נדירים או תחת ידיים לא מיומנות, תיתכן היפר-פיגמנטציה או הצטלקות. בשיטת ד"ר אלמן, אנו שמים את רווחת המטופלות מעל לכל, וכלל הטיפולים במרפאותינו מתבצעים על ידי אנשי צוות מיומנים ומקצועיים, להם ניסיון רב בטכניקות ובטכנולוגיות המובילות בעולם בתחום האסתטיקה. הטיפולים מתבצעים רק לאחר התאמת תכנית ספציפית ואישית עבור כל מטופלת, על מנת לאפשר את קבלת התוצאות הטובות ביותר ולמזער את הסיכון לתופעות לוואי או סיכונים.

שיטת ד״ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן היא פרוטוקול טיפולי מחייב, אשר חל על כל צוות המרפאות שלנו וכולל החלטות ושיטות עבודה המבטיחים שביעות רצון וחווית לקוח איכותית, בטוחה ומותאמת אישית.

רשת ד"ר אלמן היא הרשת היחידה בארץ המבצעת טיפול בהתאמה אישית, הודות לאבחון קפדני, צוות רופאים מומחים ומטפלים מיומנים המשתמשים במגוון טכנולוגיות, המתקדמות מסוגן, לאבחון ולטיפול אסתטי. בזכות שיטת ד"ר אלמן, הלקוחות שלנו נהנים מיעילות טיפול גבוהה ורמת בטיחות מרבית.

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

1. מחויבות לספק טיפול איכותי בסטנדרט המקצועי הגבוה מסוגו

2. טיפולים אשר מבוצעים בהתאמה אישית, לאחר אבחון מקצועי

3. תקשורת אנושית, אמפתית, שבבסיסה, יושרה ואמינות

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי, אנושי ואמפתי תמיד.

הייחוד של שיטת ד"ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

סוד ההצלחה שלנו

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי ביותר אנושי ואמפטי. 

למה לבחור בנו?

רופאים מנוסים

צוות הרופאים שלנו נבחר בקפידה והוא מורכב מן הרופאים המובילים בארץ, כל אחד בתחומו.

ותק וניסיון

אנו מובילים את עולם האסתטיקה בישראל כבר משנת 1995, וגאים לקחת חלק משמעותי בהתפתחות ובהתקדמות שלו.
רשת ד"ר אלמן  נבחרה לאתר בודק ל- FDA
כבר שש פעמים!

שיטה ייחודית

פיתחנו שיטת טיפול ייחודית - שיטת ד"ר אלמן, אשר מתעדכנת כל העת בהתאם לחידושים בעולם האסתטיקה ומתווה דרך לטיפולי אסתטיקה בהתאמה אישית ליצירת תוצאה אידיאלית .

רפואה אסתטית מבוססת מחקר

בשנים האחרונות הובלנו מחקרים עולמיים פורצי דרך בתחום האסתטיקה הרפואית ואף פיתחנו סדרות טיפולים ומוצרים המבוססים על אותם מחקרים.

חדשנות טכנולוגית

כל המרפאות שלנו מצוידות בטכנולוגיות ובמכשור המתקדמים והחדשניים ביותר ואנו ממשיכים ללמוד ולהתחדש באופן תדיר.

מספרים עלינו

התוצאות מדהימות. מה שהיה לי לפני כמה חודשים ומה שיש לי עכשיו זה שמים וארץ. אני מקבל תגובות מדהימות בחוץ. העלמות חטטים בכמעט 70% ממה שהיה לי. היחס של הצוות פה מדהים, האיכפתיות והדאגה זה משהו יוצא מן הכלל.
בר
טיפול פילינג בצלקות אקנה
unnamed
צוות מקצועי, יחס משפחתי ומדהים! וכמובן ד"ר אלמן שעזרה לי בטיפולים שגרמו לעור הפנים שלי להיות חלק לאחר שנים שהייתי סובלת מצלקות בעקבות אקנה. ללא ספק אמשיך להמליץ!! תודה רבה לצוות המדהים!!
רותם
טיפול בצלקות אקנה
אני רוצה להודות לצוות המסור של דר אלמן ולמרפאת ראשון לציון על טיפול מדהים של הזעת יתר בבית השחי ולטיפול פנים מקצועי עבור אימי. המקום מדהים, נקי. הצוות הרפואי איכפתי, מקצועי ודואג גם לאחר הטיפול. תודה מיוחדת לשרית מצוות המכון! פשוט מדהימה! ממליץ לכולם על המקום המדהים הזה!
דינה
טיפול פנים

הרופאים והצוות

אצלנו במרפאות יקבלו את פניכם אנשי מקצוע מיומנים, לרבות רופאים ורופאות, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. אנו שמים דגש מיוחד על המקצועיות ואיכות הטיפול, וגם על שירות אישי ואדיב באווירה נעימה ומזמינה.

Dr. Monica Elman

ד"ר מוניקה אלמן

ד"ר מוניקה אלמן, רופאה דרמטולוגית בעלת שם עולמי, אוהבת אנשים, מחקר וטכנולוגיה. אהבות אלה הובילו אותה לעיסוקה בתחום רפואת עור, ומזה שני עשורים היא מובילה מחקרים פורצי דרך בעולם.
arie_new-2

ד"ר אריה אלמן

ד"ר  אריה אלמן ,הינו מנכ"ל רשת מרפאות ד"ר אלמן,רופא משפחה שעובד כ 30 שנה ויותר כרופא עצמאי בקופ"ח מכבי בחולון, הקים יחד עם ד"ר מוניקה אלמן את רשת המרפאות האסתטיקה.
Dr. Dudi Drul

ד"ר דודי (דוד) דרול

מנהל מרכז רפואי אשדוד לרפואה יועצת של שירותי בריאות כללית, רופא נשים במרכז לבריאות האישה באשדוד של שירותי בריאות כללית ומנהל קליניקה בגינקולוגיה פרטית.
Dr. Adam Dalal

ד"ר אדם דלאל

ד"ר אדם דלאל הוא רופא עור בכיר במחלקת עור בתל השומר במסגרת עבודתו עוסק בלימוד ובמחקר, מרצה מוזמן במסגרת כנסים בארץ ובעולם ואף כיהן כיו"ר מושבים מדעיים בינלאומיים בתחומי התמחותו
Dr. Vicky Tushia

ד"ר ויקי תושיה

ד"ר ויקי תושיה בעלת רישיון לעסוק ברפואת שיניים משנת 1991. היא עוסקת ברפואה אסתטית למעלה מעשר שנים, עברה השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל ובעלת נסיון עצום בתחום ההזרקות ועיצוב הפנים.
Dr. Ron Hanani

ד"ר רון חנני

ד"ר רון חנני הוא רופא עיניים מומחה במרכז לרפואה יועצת במגדל המאה, תל אביב וכן חבר איגוד רופאי העיניים בישראל. במסגרת עבודתו עוסק ד"ר חנני בלימוד ובהשתלמויות רבות בארץ ובעולם.
Dr. Arie Khaimzon

ד"ר אריה חיימזון

 לד״ר אריה חיימזון 30 שנות נסיון ברפואת שיניים ורפואה אסתטית, קרוב לעשר שנים ברוסיה ומעל 20 שנים בישראל. נסיון רב עם כל סוגי ההזרקות (בוטוקס, חומצה היאלורונית ועוד).
Dr. Nura Shabso

ד״ר נורה שבסו

ד"ר נורה גורכד שבסו היא בוגרת הפקולטה לרפואה ע"ש בטכניון מתמחה ועוסקת בתחום הלייזר הגינקולוגי לחיזוק רצפת האגן, טיפול בדליפת שתן, הצרה והצערת הנרתיק לאחר הלידות ובמנופאוזה.
בעולם שמקדש יופי ונעורים ,בעידן של אריכות חיים, שיפור באורחות חיים ורפואה מתקדמת ומותאמת אישית הרצון להיות אסתטיים הוא כבר לא רק טרנד אלא דרך חיים ולכן יש צורך לשלוט בשינוים הביולוגים שחלים בגופינו. ב 20 שנים אחרונות חל שינוי גדול בצורך להראות טוב, לשמור על חזות צעירה ומעודכנת וזאת ללא קשר להבדלים בין נשים או גברים. עובדות מדעיות מבוססות מחקר מראות שמשנות העשרים לחיינו, יש שינוי ביולוגי פנים עורי ואיבוד שומן, שינויים שחלים בעקבות סטרס, חשיפה לשמש, עבודה בחללים ממוזגים ללא אוורור, ספורט אתגרי (מרחיב את שרירי הפנים ואת כלי הדם, מגדיל נקבוביות בעור הפנים), תזונה ואורחות חיים. ככל שהרצון שלנו להיות יותר בריאים כך הרצון שלנו להראות יותר טוב, החל מטיפולים להסרת שיער דרך טיפול בצלוליט, בקמטים , בכתמים ובשיפור מרקם העור. מזה 25 שנה אנחנו פועלים לשימור מרקם העור ותשתית העור, התת עור שלנו הוא כמו רשת של כדורסל גמישה, עם השנים יש איבוד של הגמישות, המוארות שלו והדקיקות של מערכת ההגנה העורית. החומצה ההיאלורונית מדמה את רקמת החיבור שלנו ומקנה לתת עור והעור את מערכת התמיכה. טיפולים טכנולוגים כגון לייזר , גלי רדיו ואולטרסאונד עוזרים לגרות יצור קולגן לעומק העור מבלי לפצוע את העור. עמדת ה FDA תומכת בהתחלת טיפולים בגיל צעיר, כבר בשנות השלושים לשיפור את התהליכים לעכב את התבגרות העור . האם זו התמכרות ? לא! תחזוקה נכונה של הגוף והפנים אינה התמכרות, היא טיפול חיוני כמו מזון ספורט, חשיבה חיובית ואהבה. זהו טיפול מניעתי למראה החיצוני שלנו ומשליך על ההרגשה שלנו ובריאות הנפש שלנו. אסתטיקה צריכה להיות כמו חליפה התפורה אישית, התומכת, מעצימה, מרגשת ומשפרת את רגש וביטחון שלנו.

PRXT33- פילינג ללא קילוף

אחד הטיפולים היותר מאתגרים בשנים האחרונות פותח ע"י רופאת עור איטלקייה נרשם כפטנט והפך להיות מטיפולי הדגל החדשים, טיפול ייחודי מבוסס פטנט המאגד חומרים פעילים TCA,H2O2 ומטרתו שיפור מרקם העור, מיצוקו וחיזוקו. בטיפול שימוש בטכניקה מיוחדת של החדרה לעור של חומר המורכב משילוב של חומרים המאיצים את ההתחדשות הביולוגית של העור . הטיפול הוא רפואי, עיסוי פנים עם החומרים הפעילים, תחושת עקצוץ קלה ואז ניקוי החומרים ומריחת קרם המונע התקלפות. הטיפול מורכב מ 3-5 פגישות במרפאה, ללא כאב ואינו מצריך היעדרות מהעבודה. רואים תוצאה מידית של הבהרה, של מוצקות והתחדשות של העור ואחרי יומיים שלושה מתיחת העור אשר הופך לבוהק וזוהר. תוכנית זו לחידוש עור הפנים הפכה מהמובילות באירופה, ארצות הברית והמזרח הרחוק. הטיפול מתאים לנשים וגברים כאחד ויכול להשתלב עם טיפולים כגון הזרקות, PRP וחוטים.

יתרונות טיפול ה- PRX

הטיפול מבוצע במרפאה, מהיר מאד, ממשיכים את שיגרת החיים הרגילה ויש ערכת המשך בבית. ***הטיפול אינו מתאים לנשים בהריון ונשים מיניקות וגם נשים שמשתמשות באופן שוטף בחומרים רטינואידיים

תופעות לוואי

עקצוץ ואודם לחומצה קוג'ית וללטקס (כפפות), פצעונים דלקתיים או לא שבדר"כ חולפים עם הטיפול בקרמים של הערכה, גירוי של העור המטופל כתוצאה ממסג' עוצמתי מידי בזמן הטיפול, עם היפר פיגמנטציה ואפילו הצטלקות. ברשת מרפאות ד"ר אלמן ניסיון רב בטיפולי פילינג מתקדמים לחידוש עור הפנים במגוון טכנולוגיות וטכניקות מהמובילות בעולם. כל הטיפולים נעשים בהתאמה אישית למטופל/ת לאחר ייעוץ.