PRX T33 – פילינג ללא קילוף

בעולם שמקדש יופי ונעורים ,בעידן של אריכות חיים, שיפור באורחות חיים ורפואה מתקדמת ומותאמת אישית הרצון להיות אסתטיים הוא כבר לא רק טרנד אלא דרך חיים ולכן יש צורך לשלוט בשינוים הביולוגים שחלים בגופינו.
ב 20 שנים אחרונות חל שינוי גדול בצורך להראות טוב, לשמור על חזות צעירה ומעודכנת וזאת ללא קשר להבדלים בין נשים או גברים.

עובדות מדעיות מבוססות מחקר מראות שמשנות העשרים לחיינו, יש שינוי ביולוגי פנים עורי ואיבוד שומן, שינויים שחלים בעקבות סטרס, חשיפה לשמש, עבודה בחללים ממוזגים ללא אוורור, ספורט אתגרי (מרחיב את שרירי הפנים ואת כלי הדם, מגדיל נקבוביות בעור הפנים), תזונה ואורחות חיים.
ככל שהרצון שלנו להיות יותר בריאים כך הרצון שלנו להראות יותר טוב, החל מטיפולים להסרת שיער דרך טיפול בצלוליט, בקמטים , בכתמים ובשיפור מרקם העור.
מזה 25 שנה אנחנו פועלים לשימור מרקם העור ותשתית העור, התת עור שלנו הוא כמו רשת של כדורסל גמישה, עם השנים יש איבוד של הגמישות, המוארות שלו והדקיקות של מערכת ההגנה העורית. החומצה ההיאלורונית מדמה את רקמת החיבור שלנו ומקנה לתת עור והעור את מערכת התמיכה. טיפולים טכנולוגים כגון לייזר , גלי רדיו ואולטרסאונד עוזרים לגרות יצור קולגן לעומק העור מבלי לפצוע את העור.

עמדת ה FDA תומכת בהתחלת טיפולים בגיל צעיר, כבר בשנות השלושים לשיפור את התהליכים לעכב את התבגרות העור .
האם זו התמכרות ? לא! תחזוקה נכונה של הגוף והפנים אינה התמכרות, היא טיפול חיוני כמו מזון ספורט, חשיבה חיובית ואהבה. זהו טיפול מניעתי למראה החיצוני שלנו ומשליך על ההרגשה שלנו ובריאות הנפש שלנו. אסתטיקה צריכה להיות כמו חליפה התפורה אישית, התומכת, מעצימה, מרגשת ומשפרת את רגש וביטחון שלנו.

PRXT33- פילינג ללא קילוף

אחד הטיפולים היותר מאתגרים בשנים האחרונות פותח ע"י רופאת עור איטלקייה נרשם כפטנט והפך להיות מטיפולי הדגל החדשים,
טיפול ייחודי מבוסס פטנט המאגד חומרים פעילים TCA,H2O2 ומטרתו שיפור מרקם העור, מיצוקו וחיזוקו. בטיפול שימוש בטכניקה מיוחדת של החדרה לעור של חומר המורכב משילוב של חומרים המאיצים את ההתחדשות הביולוגית של העור .
הטיפול הוא רפואי, עיסוי פנים עם החומרים הפעילים, תחושת עקצוץ קלה ואז ניקוי החומרים ומריחת קרם המונע התקלפות. הטיפול מורכב מ 3-5 פגישות במרפאה, ללא כאב ואינו מצריך היעדרות מהעבודה.
רואים תוצאה מידית של הבהרה, של מוצקות והתחדשות של העור ואחרי יומיים שלושה מתיחת העור אשר הופך לבוהק וזוהר.

תוכנית זו לחידוש עור הפנים הפכה מהמובילות באירופה, ארצות הברית והמזרח הרחוק.
הטיפול מתאים לנשים וגברים כאחד ויכול להשתלב עם טיפולים כגון הזרקות, PRP וחוטים.

יתרונות טיפול ה- PRX

הטיפול מבוצע במרפאה, מהיר מאד, ממשיכים את שיגרת החיים הרגילה ויש ערכת המשך בבית.

***הטיפול אינו מתאים לנשים בהריון ונשים מיניקות וגם נשים שמשתמשות באופן שוטף בחומרים רטינואידיים

תופעות לוואי

עקצוץ ואודם לחומצה קוג'ית וללטקס (כפפות), פצעונים דלקתיים או לא שבדר"כ חולפים עם הטיפול בקרמים של הערכה, גירוי של העור המטופל כתוצאה ממסג' עוצמתי מידי בזמן הטיפול, עם היפר פיגמנטציה ואפילו הצטלקות.

ברשת מרפאות ד"ר אלמן ניסיון רב בטיפולי פילינג מתקדמים לחידוש עור הפנים במגוון טכנולוגיות וטכניקות מהמובילות בעולם. כל הטיפולים נעשים בהתאמה אישית למטופל/ת לאחר ייעוץ.