מתיחת פנים ללא ניתוח – חוטי אפטוס

במרוצת השנים, העור שלנו מאבד מהנפח ומהאלסטיות שלו, וכתוצאה מכך נראה רפוי יותר, פחות חלק ופחות רענן וחיוני. לאורך השנים מצב זה טופל ,באמצעות פרוצדורות ניתוחיות, כמו למשל מתיחת פנים, כיום, קיימים טיפולים מתקדמים וחדשניים, אשר מסייעים ליצור מראה עור מתוח, רענן, חיוני וקורן יותר בפרוצדורה מהירה, פשוטה ופחות פולשנית.

 

מהו טיפול מתיחת פנים באמצעות חוטי אפטוס?

שיטת חוטי האפטוס פותחה כבר לפני כ-20 שנים, אך בעקבות מחקרים חדשים, הפעולה עברה שיכלולים משמעותיים וכיום היא מציעה אינספור אפשרויות לחידוש ומיצוק עור והפנים, עד לכדי קבלת תוצאות של מתיחת פנים. חוטי האפטוס, העשויים חומר בשם קפרולק אשר נספג בגוף בתוך כ-360 ימים, מוזרקים לאזורים אסטרטגיים בפנים על מנת לייצר מעין אפקט של מתיחה. החוט לא רק מאפשר למתוח את הפנים, אלא גם מכיל חומצה לקטית, אשר מאטה את הזדקנות העור ומשמשת כזרז לחידוש ועיבוי העור. הפטנט הייחודי של חוטי האפטוס נעוץ בקרסים שמסודרים על החוט בצורה ייחודית של סליל, אשר מאפשרת קיבוע טוב יותר מתחת לעור. בשל העובדה שמדובר בחוטים ארוכים (20 ס"מ), ניתן להכניס אותם אל העור מאזור קו השיער לצורך הסתרת הפרוצדורה.

למי מיועד הטיפול באמצעות חוטי אפטוס ?

הטיפול מיועד לכל מי שמעוניינת או מעוניין לשפר את מראה העור, לטפל ברפיון של העור בפנים, ונמצאו מתאימים לטיפול בשיחת הייעוץ עם הצוות המקצועי. הצוות, אשר מורכב מרופאים ומיועצות לטיפולים טכנולוגיים, מחזיק בידע וניסיון רבים בשיטה זו ובתחום האסתטיקה בכלל, ומוכשר לאבחן ולטפל במגוון של צרכים אסתטיים, בהתאם לשיטת ד"ר אלמן ועל פי פרוטוקולים מוכחים רפואית. הטיפול יתבצע רק לאחר החלטה על תוכנית טיפולים אינדיבידואלית וספציפית עבור כל מטופל ומטופלת.

ההכנה לטיפול מתיחת פנים באמצעות חוטי אפטוס

הטיפול אינו דורש הכנה מיוחדת, אם כי מומלץ להרבות בשתיית מים בימים שקודמים אליו. כמו כן, מומלץ להגיע לטיפול בפנים נקיות וחפות מאיפור.

 

למה ניתן לצפות במהלך טיפול מתיחת הפנים ומיד לאחריו?

ביום הטיפול, הצוות המטפל יקבל את פניכן בחדר הטיפולים, יספק לכן כובע לצורך איסוף השיער, ינקה את הפנים שלכן באמצעות מגבון לח וימרח משחת אלחוש על אזור הטיפול. כאשר המשחה תתחיל להשפיע, הרופא יתחיל בהזרקות באמצעות מיקרו-קנולות. בשלב זה אתן צפויות לחוש בחוסר נוחות, בדקירות ובתחושת כאב קל, אם כי לרוב מדובר בתחושות נסבלות. מיד בסיום הטיפול, הצוות המטפל יניח על האזור המטופל רטיות קרות לצורך הרגעה, עצירת הדימום, קירור והפחתת הכאב. לסיום, הצוות ימרח קרם ביאפין ללחות והגנה על העור. את תוצאות הטיפול ניתן לראות באופן מיידי, אם כי בימים שלאחר הטיפול ייתכנו תופעות כמו נפיחות ושטף דם מקומי, אשר יחלפו באופן ספונטני בתוך מספר ימים בודדים. ככל שהנפיחות תרד, כך התוצאות יהיו ניכרות יותר. העור ימשיך להשתפר ולהפוך לחלק ומוצק יותר עם הזמן ותוצאות הטיפול צפויות להחזיק לתקופה של עד כשנתיים, כתלות בסוג העור שלכן ובמצבכן הגופני האישי. לאחר הטיפול ניתן לחזור לפעילות רגילה, אם כי בימים הראשונים אין להתכופף ולבצע פעילות ספורטיבית או כל פעילות מאומצת אחרת. לאחר כשבועיים יש לשוב לביקורת לצורך הערכת תוצאות הטיפול.

האם מתיחת פנים באמצעות חוטי אפטוס כרוכה בסיכונים?

בשיטת ד"ר אלמן בטיחות המטופלים ורווחתם מעל לכל, ומסיבה זו, כלל הטיפולים בקליניקות מתבצעים רק לאחר פגישת ייעוץ והתאמת תוכנית אינדיבידואלית עבור כל מטופל ומטופלת. הניסיון הרב של הצוות המקצועי, כמו גם הטכניקות החדשניות והחומרים האיכותיים שבהם נעשה שימוש בקליניקות, מבטיחים את בטיחות הטיפול והמטופלים. עם זאת, בכל טיפול פולשני או זעיר פולשני קיים סיכון מסוים לדלקת ולעיתים רחוקות גם לצלקת הקפדה על הוראות הצוות המקצועי לפני ואחרי הפרוצדורה, מסייעת במזעור הסיכון.

עוד כמה מילים על מתיחת פנים עם חוטי אפטוס

1.מחקר מתמיד וחדשנות, במהלך השנים מבנה החוטים שופר רבות את על ידי שינוי עובי הקרסים, המבנה בו הם מסודרים לאורך החוט וזוויתם. תוצאות שינויים אלה הם חוטים עמידים יותר וגם קלות שימוש רבה יותר עבור הרופא. במבחר חוטים בהם יש קשרים הנתפסים טוב יותר גם בעור דק בו שכבת השומן אינה מאפשרת אחיזה מספקת.

הפטנט הייחודי של אפטוס משתמש בקרסים המסודרים על החוט בצורה ייחודית. כל קרס הפוך במיקומו לקרס שממולו וכך הם יוצרים סליל לאורך החוט. חידוש זה מאפשר קיבוע טוב יותר מתחת לעור ומאגד כל מקטע ריקמה באיזור שבין הקרסים.החוט באורך של 20 ס"מ מאפשר כניסה מאיזור קו השיער שמסתיר את הפרוצדורה והגעה לאיזורים מרוחקים בפנים.

  1. תוצאות מידיות, תוצאות המתיחה ניכרות כבר מיד לאחר הטיפול. מספר ימים לאחריו איכות העור משתפרת ובד בבד הוא הופך למוצק וחלק יותר. עם הזמן התוצאה משתפרת עוד ונמשכת עד לכשנתיים*.
  1. זמן החלמה מהיר, יחסית לפרוצדורה המשפרת את פנייך בצורה ניכרת כל כך זמן ההחלמה קצר**. בתוך שבועות ספורים הנפיחות תרד והתוצאות שתראי יהיו טבעיות ומרשימות יותר מכפי שחשבת.

*משתנה ממטופל למטופל

** יחסית גם לשיטות אפטוס הקודמות

  1. יעילות, במקרים מסויימים ניתן להשוות את התוצאה המתקבלת בעזרת אפטוס לתוצאה של הליך ניתוחי. הפשטות היחסית של הטיפול מאפשרת לרופא גמישות רבה. מקרים שבעבר היו נשלחים לחדר ניתוח מטופלים כיום בעזרת אפטוס.

5. ההגיון מאחורי אפטוס, שיטת אפטוס מתאימה גם לנשים וגם לגברים הרוצים לשפר את מראהם החיצוני. הטיפול אינו דורש הרדמה כללית וחתכים כמו בניתוח* ולכן החזרה לחיים הרגילים מתבצעת בתוך מספר ימים.

ישנם כמובן מקרים שבהם הרופא ימליץ על אופצייה ניתוחית ולא על אפטוס.

שיטת ד״ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן היא פרוטוקול טיפולי מחייב, אשר חל על כל צוות המרפאות שלנו וכולל החלטות ושיטות עבודה המבטיחים שביעות רצון וחווית לקוח איכותית, בטוחה ומותאמת אישית.

רשת ד"ר אלמן היא הרשת היחידה בארץ המבצעת טיפול בהתאמה אישית, הודות לאבחון קפדני, צוות רופאים מומחים ומטפלים מיומנים המשתמשים במגוון טכנולוגיות, המתקדמות מסוגן, לאבחון ולטיפול אסתטי. בזכות שיטת ד"ר אלמן, הלקוחות שלנו נהנים מיעילות טיפול גבוהה ורמת בטיחות מרבית.

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

1. מחויבות לספק טיפול איכותי בסטנדרט המקצועי הגבוה מסוגו

2. טיפולים אשר מבוצעים בהתאמה אישית, לאחר אבחון מקצועי

3. תקשורת אנושית, אמפתית, שבבסיסה, יושרה ואמינות

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי, אנושי ואמפתי תמיד.

הייחוד של שיטת ד"ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

סוד ההצלחה שלנו

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי ביותר אנושי ואמפטי. 

למה לבחור בנו?

רופאים מנוסים

צוות הרופאים שלנו נבחר בקפידה והוא מורכב מן הרופאים המובילים בארץ, כל אחד בתחומו.

ותק וניסיון

אנו מובילים את עולם האסתטיקה בישראל כבר משנת 1995, וגאים לקחת חלק משמעותי בהתפתחות ובהתקדמות שלו.
רשת ד"ר אלמן  נבחרה לאתר בודק ל- FDA
כבר שש פעמים!

שיטה ייחודית

פיתחנו שיטת טיפול ייחודית - שיטת ד"ר אלמן, אשר מתעדכנת כל העת בהתאם לחידושים בעולם האסתטיקה ומתווה דרך לטיפולי אסתטיקה בהתאמה אישית ליצירת תוצאה אידיאלית .

רפואה אסתטית מבוססת מחקר

בשנים האחרונות הובלנו מחקרים עולמיים פורצי דרך בתחום האסתטיקה הרפואית ואף פיתחנו סדרות טיפולים ומוצרים המבוססים על אותם מחקרים.

חדשנות טכנולוגית

כל המרפאות שלנו מצוידות בטכנולוגיות ובמכשור המתקדמים והחדשניים ביותר ואנו ממשיכים ללמוד ולהתחדש באופן תדיר.

מספרים עלינו

התוצאות מדהימות. מה שהיה לי לפני כמה חודשים ומה שיש לי עכשיו זה שמים וארץ. אני מקבל תגובות מדהימות בחוץ. העלמות חטטים בכמעט 70% ממה שהיה לי. היחס של הצוות פה מדהים, האיכפתיות והדאגה זה משהו יוצא מן הכלל.
בר
טיפול פילינג בצלקות אקנה
unnamed
צוות מקצועי, יחס משפחתי ומדהים! וכמובן ד"ר אלמן שעזרה לי בטיפולים שגרמו לעור הפנים שלי להיות חלק לאחר שנים שהייתי סובלת מצלקות בעקבות אקנה. ללא ספק אמשיך להמליץ!! תודה רבה לצוות המדהים!!
רותם
טיפול בצלקות אקנה
אני רוצה להודות לצוות המסור של דר אלמן ולמרפאת ראשון לציון על טיפול מדהים של הזעת יתר בבית השחי ולטיפול פנים מקצועי עבור אימי. המקום מדהים, נקי. הצוות הרפואי איכפתי, מקצועי ודואג גם לאחר הטיפול. תודה מיוחדת לשרית מצוות המכון! פשוט מדהימה! ממליץ לכולם על המקום המדהים הזה!
דינה
טיפול פנים

הרופאים והצוות

אצלנו במרפאות יקבלו את פניכם אנשי מקצוע מיומנים, לרבות רופאים ורופאות, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. אנו שמים דגש מיוחד על המקצועיות ואיכות הטיפול, וגם על שירות אישי ואדיב באווירה נעימה ומזמינה.

Dr. Monica Elman

ד"ר מוניקה אלמן

ד"ר מוניקה אלמן, רופאה דרמטולוגית בעלת שם עולמי, אוהבת אנשים, מחקר וטכנולוגיה. אהבות אלה הובילו אותה לעיסוקה בתחום רפואת עור, ומזה שני עשורים היא מובילה מחקרים פורצי דרך בעולם.
arie_new-2

ד"ר אריה אלמן

ד"ר  אריה אלמן ,הינו מנכ"ל רשת מרפאות ד"ר אלמן,רופא משפחה שעובד כ 30 שנה ויותר כרופא עצמאי בקופ"ח מכבי בחולון, הקים יחד עם ד"ר מוניקה אלמן את רשת המרפאות האסתטיקה.
Dr. Dudi Drul

ד"ר דודי (דוד) דרול

מנהל מרכז רפואי אשדוד לרפואה יועצת של שירותי בריאות כללית, רופא נשים במרכז לבריאות האישה באשדוד של שירותי בריאות כללית ומנהל קליניקה בגינקולוגיה פרטית.
Dr. Adam Dalal

ד"ר אדם דלאל

ד"ר אדם דלאל הוא רופא עור בכיר במחלקת עור בתל השומר במסגרת עבודתו עוסק בלימוד ובמחקר, מרצה מוזמן במסגרת כנסים בארץ ובעולם ואף כיהן כיו"ר מושבים מדעיים בינלאומיים בתחומי התמחותו
Dr. Vicky Tushia

ד"ר ויקי תושיה

ד"ר ויקי תושיה בעלת רישיון לעסוק ברפואת שיניים משנת 1991. היא עוסקת ברפואה אסתטית למעלה מעשר שנים, עברה השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל ובעלת נסיון עצום בתחום ההזרקות ועיצוב הפנים.
Dr. Ron Hanani

ד"ר רון חנני

ד"ר רון חנני הוא רופא עיניים מומחה במרכז לרפואה יועצת במגדל המאה, תל אביב וכן חבר איגוד רופאי העיניים בישראל. במסגרת עבודתו עוסק ד"ר חנני בלימוד ובהשתלמויות רבות בארץ ובעולם.
Dr. Nura Shabso

ד״ר נורה שבסו

ד"ר נורה גורכד שבסו היא בוגרת הפקולטה לרפואה ע"ש בטכניון מתמחה ועוסקת בתחום הלייזר הגינקולוגי לחיזוק רצפת האגן, טיפול בדליפת שתן, הצרה והצערת הנרתיק לאחר הלידות ובמנופאוזה.