זריקה להחלקת קמטי הבעה

במרוצת השנים, העור שלנו מתבגר ומאבד מהקולגן ומהאלסטיות שלו וזה משנה אתהבעות הפנים שלנו – כמו למשל החיוך, כיווץ הגבות ועוד, פעולות אלו מתרחשות על בסיס יומיומי ולמעשה "מתקבעות" על העור לכדי קמטים. החדשות המשמחות הן שכיום, ניתן להחליק את אותם קמטי הבעה באמצעות טיפולים פשוטים ומהירים יחסית.

מהו טיפול החלקת קמטי הבעה?

טיפול להחלקת קמטי הבעה הוא טיפול המתבסס על זריקות, אשר מכילות רעלן מסוים או חומר אשר מבוסס על חלבון דומה, שניהם מאושרים על ידי ה-FDA לטיפול בקמטים. החומר מוזרק למצח לרוב , בין השריר לעצב, וכך למעשה מרפה את שרירי ההבעה ו"מיישר" את הקמטים. ישנה אפשרות לשלב את ההזרקה עם חומרי מילוי בדרגות סמיכות שונות, לצורך הענקת נפח נוסף ומילוי הקמטים. באופן זה, ניתן לטשטש מהותית את הקמטים, עד לכדי העלמתם.

למי מיועד טיפול החלקת קמטי הבעה באמצעות הזרקה

הטיפול מיועד הן לנשים והן לגברים, אשר מעוניינים להחליק את קמטי ההבעה שלהם ונמצאו מתאימים לטיפול בשיחת הייעוץ עם הצוות המקצועי. בקליניקות של ד"ר אלמן, הצוות המקצועי מורכב מרופאים ומיועצות לטיפולים טכנולוגיים, אשר הוכשרו לאבחן ולטפל בקמטים על פי שיטת ד"ר אלמן ועל פי פרוטוקולים מוכחים רפואית, ומחזיקים בידע וניסיון רבים בתחום.

ההכנה לטיפול החלקת קמטי הבעה

הטיפול אינו דורש הכנה מיוחדת, . יש להימנע מאכילה מספר שעות לפני הטיפול. כמו כן, מומלץ להגיע לטיפול בפנים נקיות, ללא איפור.

למה ניתן לצפות במהלך טיפול בזריקה להחלקת קמטי הבעה ומיד לאחריו?

ביום הטיפול, הצוות המטפל יקבל את פניכן בחדר הטיפולים ויספק לכן כובע מיוחד אליו יש לאסוף את השיער. לאחר מכן, הצוות ינקה את הפנים שלכן באמצעות מגבון לח וימרח עליהן משחת אלחוש. כשמשחת האלחוש תתחיל להשפיע, הרופא יתחיל לבצע הזרקות באזור הטיפול באמצעות מחטים וקנולות, בהתאם לתוכנית הטיפול האישית שנקבעה עבורכן מראש בשיחת הייעוץ. בשלב זה, ייתכן שתחושו אי נוחות, תחושות של דקירה וכאב קל, אם כי לרוב, מדובר בתחושות נסבלות. מיד בסיום הטיפול, הצוות המטפל יניח מטליות קרות על האזור המטופל לצורך עצירות הדימום, קירור האזור והפחתת תחושת הכאב. לאחר מכן, הצוות ימרח על אזור הטיפול קרם ביאפין לצורך הענקת לחות והגנה על העור. לאחר הטיפול ניתן לחזור לפעילות רגילה, אם כי ייתכנו תופעות לוואי כמו נפיחות קלה, אדמומיות ושטפי דם. מדובר בתופעות נדירות יחסית, אשר חולפות לרוב מעצמן במהרה. יש להימנע מהתכופפות, פעילות גופנית או כל פעילות מאומצת אחרת במשך מספר ימים לאחר הטיפול, בהתאם להנחיות הצוות המטפל. השפעת הטיפול ניכרת באופן מיידי ומחזיקה למשך מספר חודשים.

האם הטיפול בזריקה כרוך בסיכונים?

בשיטת ד"ר אלמן, בטיחות המטופלים ורווחתם נמצאים מעל לכל. כלל הטיפולים והטכנולוגיות שבקליניקות מאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי, ה FDA וה-CE, ומתבצעים על ידי אנשי צוות מיומנים ומקצועיים. עם זאת, בטיפולים פולשניים וזעיר פולשניים, תמיד קיים סיכון לדלקת. הקפדה על הנחיות הצוות המטפל לפני ואחרי הטיפול, מסייעת למזער את הסיכון הזה.

שיטת ד״ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן היא פרוטוקול טיפולי מחייב, אשר חל על כל צוות המרפאות שלנו וכולל החלטות ושיטות עבודה המבטיחים שביעות רצון וחווית לקוח איכותית, בטוחה ומותאמת אישית.

רשת ד"ר אלמן היא הרשת היחידה בארץ המבצעת טיפול בהתאמה אישית, הודות לאבחון קפדני, צוות רופאים מומחים ומטפלים מיומנים המשתמשים במגוון טכנולוגיות, המתקדמות מסוגן, לאבחון ולטיפול אסתטי. בזכות שיטת ד"ר אלמן, הלקוחות שלנו נהנים מיעילות טיפול גבוהה ורמת בטיחות מרבית.

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

1. מחויבות לספק טיפול איכותי בסטנדרט המקצועי הגבוה מסוגו

2. טיפולים אשר מבוצעים בהתאמה אישית, לאחר אבחון מקצועי

3. תקשורת אנושית, אמפתית, שבבסיסה, יושרה ואמינות

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי, אנושי ואמפתי תמיד.

הייחוד של שיטת ד"ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

סוד ההצלחה שלנו

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי ביותר אנושי ואמפטי. 

למה לבחור בנו?

רופאים מנוסים

צוות הרופאים שלנו נבחר בקפידה והוא מורכב מן הרופאים המובילים בארץ, כל אחד בתחומו.

ותק וניסיון

אנו מובילים את עולם האסתטיקה בישראל כבר משנת 1995, וגאים לקחת חלק משמעותי בהתפתחות ובהתקדמות שלו.
רשת ד"ר אלמן  נבחרה לאתר בודק ל- FDA
כבר שש פעמים!

שיטה ייחודית

פיתחנו שיטת טיפול ייחודית - שיטת ד"ר אלמן, אשר מתעדכנת כל העת בהתאם לחידושים בעולם האסתטיקה ומתווה דרך לטיפולי אסתטיקה בהתאמה אישית ליצירת תוצאה אידיאלית .

רפואה אסתטית מבוססת מחקר

בשנים האחרונות הובלנו מחקרים עולמיים פורצי דרך בתחום האסתטיקה הרפואית ואף פיתחנו סדרות טיפולים ומוצרים המבוססים על אותם מחקרים.

חדשנות טכנולוגית

כל המרפאות שלנו מצוידות בטכנולוגיות ובמכשור המתקדמים והחדשניים ביותר ואנו ממשיכים ללמוד ולהתחדש באופן תדיר.

מספרים עלינו

התוצאות מדהימות. מה שהיה לי לפני כמה חודשים ומה שיש לי עכשיו זה שמים וארץ. אני מקבל תגובות מדהימות בחוץ. העלמות חטטים בכמעט 70% ממה שהיה לי. היחס של הצוות פה מדהים, האיכפתיות והדאגה זה משהו יוצא מן הכלל.
בר
טיפול פילינג בצלקות אקנה
unnamed
צוות מקצועי, יחס משפחתי ומדהים! וכמובן ד"ר אלמן שעזרה לי בטיפולים שגרמו לעור הפנים שלי להיות חלק לאחר שנים שהייתי סובלת מצלקות בעקבות אקנה. ללא ספק אמשיך להמליץ!! תודה רבה לצוות המדהים!!
רותם
טיפול בצלקות אקנה
אני רוצה להודות לצוות המסור של דר אלמן ולמרפאת ראשון לציון על טיפול מדהים של הזעת יתר בבית השחי ולטיפול פנים מקצועי עבור אימי. המקום מדהים, נקי. הצוות הרפואי איכפתי, מקצועי ודואג גם לאחר הטיפול. תודה מיוחדת לשרית מצוות המכון! פשוט מדהימה! ממליץ לכולם על המקום המדהים הזה!
דינה
טיפול פנים

הרופאים והצוות

אצלנו במרפאות יקבלו את פניכם אנשי מקצוע מיומנים, לרבות רופאים ורופאות, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. אנו שמים דגש מיוחד על המקצועיות ואיכות הטיפול, וגם על שירות אישי ואדיב באווירה נעימה ומזמינה.

Dr. Monica Elman

ד"ר מוניקה אלמן

ד"ר מוניקה אלמן, רופאה דרמטולוגית בעלת שם עולמי, אוהבת אנשים, מחקר וטכנולוגיה. אהבות אלה הובילו אותה לעיסוקה בתחום רפואת עור, ומזה שני עשורים היא מובילה מחקרים פורצי דרך בעולם.
arie_new-2

ד"ר אריה אלמן

ד"ר  אריה אלמן ,הינו מנכ"ל רשת מרפאות ד"ר אלמן,רופא משפחה שעובד כ 30 שנה ויותר כרופא עצמאי בקופ"ח מכבי בחולון, הקים יחד עם ד"ר מוניקה אלמן את רשת המרפאות האסתטיקה.
Dr. Dudi Drul

ד"ר דודי (דוד) דרול

מנהל מרכז רפואי אשדוד לרפואה יועצת של שירותי בריאות כללית, רופא נשים במרכז לבריאות האישה באשדוד של שירותי בריאות כללית ומנהל קליניקה בגינקולוגיה פרטית.
Dr. Adam Dalal

ד"ר אדם דלאל

ד"ר אדם דלאל הוא רופא עור בכיר במחלקת עור בתל השומר במסגרת עבודתו עוסק בלימוד ובמחקר, מרצה מוזמן במסגרת כנסים בארץ ובעולם ואף כיהן כיו"ר מושבים מדעיים בינלאומיים בתחומי התמחותו
Dr. Vicky Tushia

ד"ר ויקי תושיה

ד"ר ויקי תושיה בעלת רישיון לעסוק ברפואת שיניים משנת 1991. היא עוסקת ברפואה אסתטית למעלה מעשר שנים, עברה השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל ובעלת נסיון עצום בתחום ההזרקות ועיצוב הפנים.
Dr. Ron Hanani

ד"ר רון חנני

ד"ר רון חנני הוא רופא עיניים מומחה במרכז לרפואה יועצת במגדל המאה, תל אביב וכן חבר איגוד רופאי העיניים בישראל. במסגרת עבודתו עוסק ד"ר חנני בלימוד ובהשתלמויות רבות בארץ ובעולם.
Dr. Arie Khaimzon

ד"ר אריה חיימזון

 לד״ר אריה חיימזון 30 שנות נסיון ברפואת שיניים ורפואה אסתטית, קרוב לעשר שנים ברוסיה ומעל 20 שנים בישראל. נסיון רב עם כל סוגי ההזרקות (בוטוקס, חומצה היאלורונית ועוד).
זריקות לטיפול בקמטי הבעה הפכו בעשור האחרון לטרנד נפוץ ומבוקש בקרב נשים וגברים שמעוניינים בשיפור מראה הפנים על ידי עידון והעלמת קמטי ההבעה. חומר הטיפול המבוסס על חלבון,אשר אושר על ידי ה- FDA לטיפול בקמטים בשנת 2002.

כיצד מתבצע טיפול להחלקת קמטי הבעה באמצעות זריקה?

החומר המוזרק משמש ליישור ומילוי קמטים בחלקן העליון של הפנים (המצח והעיניים), אזור המרובה בקמטי הבעה. יישור הקמטים מתבצע על ידי החדרת החומר בין השריר לעצב, פעולה הגורמת להרפיית השריר – הוא מחליש את שרירי ההבעה שגורמים לקמטים. היתרונות בזריקות לטשטוש קמטי הבעה רבים, המרכזי שבהם הוא החזרה המהירה לשגרה – אין זמן החלמה ומיד לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרת החיים (אך עם זאת מומלץ להימנע מפעילות ספורטיבית במשך שלושה ימים לאחר טיפולי ההזרקות). בנוסף, אנשים שבוחרים בטיפולים אלה זוכים לרוב בתוצאות מהירות וטובות, כבר לאחר הטיפול הראשון, הנעות מעידון הקמטים ועד העלמתם עם מיעוט תופעות לוואי. ישנה אפשרות לשלב הזרקת רעלן להחלשת שרירי ההבעה עם חומרי מילוי בעלי דרגות סמיכות שונות לשם הענקת נפח שמטשטש קמטוטים. טיפול זה אינו דורש הכנה מיוחדת, והשפעתו מחזיקה מספר חודשים. מבחינת חסרונות הטיפול, יש כאלו אשר יעידו על תופעות לוואי מסוימות כדוגמת נפיחות קלה באזור המילוי, אדמומיות או שטף דם, אך מדובר בתופעות נדירות, וברוב המקרים אינן מהוות מטרד או כאב ועוברות במהרה.

טיפולים אסתטיים ללא ניתוח ברשת מרפאות ד"ר אלמן

ד"ר מוניקה אלמן עומדת בראשה של רשת מרפאות ד"ר אלמן, המעניקה שירותים אסתטיים ודרמטולוגיים מקצועיים, המלווים בשירות ייחודי ובטיפול ויחס אישי לכל לקוח ולקוח. ברשת המרפאות שלנו מבוצעים טיפולי הזרקות להחלקה ולמילוי קמטים בעור הפנים. אנו מאמינים כי לכל לקוח מתאימה שיטת טיפול אחרת, ולכן דוגלים בייעוץ מקיף ומקצועי, סקירת מצבו הגופני וההיסטוריה הרפואית של המטופל, הסבר מקצועי ומתן אינפורמציה אודות אופי הטיפול ושלביו, מחירים והנחיות לאחר הטיפול.

אזורי השירות שלנו

במרכז מתאפשרים הטיפולים בסניפינו בתל אביב וראשון לציון, בנוסף סניפים אלו משרתים גם את תושבי בת ים, חולון, גבעתיים, הרצליה, נס ציונה וערים נוספות במרכז הארץ. סניפנו בחיפה משרת את תושבי הצפון והקריות. לקביעת פגישת ייעוץ וקבלת פרטים נוספים על טיפולי המרפאה בכלל והזרקות בפרט מלאו את טופס צור הקשר או חייגו אלינו.
האם הזרקה של חומר המרפה את שרירי הפנים(בוטוקס) היוצרים את קמטי ההבעה הינה מסוכנת?

בשימוש זהיר ונכון מוזרק ריכוז נמוך ביותר של החלבון ואין סיכון כלשהו למטופל.

האם הזרקת חלבון(בוטוקס) לטיפול בקמטי ההבעה הוא טיפול נפוץ ומוכר?

הזרקה זאת הינה הנפוצה ביותר בתחום האסתטיקה בשני העשורים האחרונים ומדי יום נעשות רבבות הזרקות מסוג זה ברחבי העולם. במקרים של הזרקת חלבוןן בכמות רבה מהדרוש עלולה להתרחש צניחת עפעפיים, מקרים שאנו מקפידים להימנע מהם ולכן חשוב לבצע את הטיפול אצל רופא מומחה ומנוסה בביצוע הטיפול.
ד"ר מוניקה אלמן וצוות הרופאים העובד בשיטת הטיפול שיצרה מנוסים במיוחד בטיפול זה ומבטיחים ראש שקט.

כמה מזרקים דרושים לטיפול בקמטי ההבעה של מטופל?

בתחום הטיפול בקמטי הבעה אין מדידה של מזרקים אלא של איזורי טיפול. היות שמצב העור של כל אדם הוא אינדיבידואלי, מספר האזורים הדרושים משתנה ממטופל למטופל.

מה האזורים להזרקות לטשטוש קמטי ההבעה?

קמטי ההבעה נמצאים בשליש הפנים העליון ונחלקים ל-3 אזורים עיקריים:
1. בצדי העיניים, קמטוטים בצורת מניפה הנקראים "רגלי עורב"
2. בין הגבות בשורש האף, חריצים אורכיים הקרויים גם "קמטי זעף"
3. במרכז המצח, קמטים רוחביים מצד לצד

באיזה איזור מומלץ לטפל בקמטי ההבעה?

לכל מטופל מצב עור שונה הנובע מגילו,מתנועות פניו, מנתוניו הגנטיים ומסיבות נוספות רבות (נטילת תרופות, סטרס ועוד). לקביעת האזור/ים לטיפול יש להגיע לייעוץ אישי הניתן אצלנו ללא תשלום.

האם ניתן לטפל רק באזור אחד?

הטיפול בהזרקות לצורך טשטוש והחלקה של קמטי הבעה יכול להיעשות באזור אחד או שניים, לפי המלצת הרופא המטפל ורצונו של המטופל.

אני לוקחת מדללי דם האם אני יכולה להזריק?

בהחלט. ניתן לבצע טיפולי הזרקות גם בזמן לקיחת מדללי דם.