קבעו פגישה עוד היום עם המומחים של ד”ר אלמן

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

בוטוקס

מהו בוטוקס?

זהו שם מסחרי לבוטולינום טוקסין, חלבון שמופק מחיידק הקלוסטרידיום ומיוצר ע"י חברת אלרגן. הבוטוקס גורם לנטרול מעבר פוטנציאלים חשמליים מהעצב לשריר או לגוף אחר, כמו בלוטת זיעה וע"י כך מנטרל את איבר המטרה מפעילותו. לפני כ 40 שנה הופק הבוטוקס לראשונה למטרות רפואיות וליתר דיוק לטיפול ולתיקון פזילות, עצירת טיקים ועוויתות. במהלך השנים התרחב השימוש וההתוויה בבוטוקס והוא משמש לטיפול בהזעת יתר וגם במיגרנות.

הזרקת בוטוקס בטיפולים אסתטיים

בתחילת שנות ה 2000 הבוטוקס הפך לאחד מעמודי התווך של הטיפול האסתטי ע"י כך שגורם להפסקת השפעת העצב על השריר באזור ההזרקה ומתקבל רפיון השריר. בצורה זו נוצרת התמתנות או העלמות קמטי הבעה במצח ובצדי העיניים . כיום, רופאים המתמחים בתחום האסתטיקה יכולים לטפל בהצלחה גם בצוואר ובאזור הפה.
בטיחות חומר הבוטוקס גבוהה מאד, ועל כן אושר לשימוש נרחב באסתטיקה ע"י ה FDA , ע"י CE וגם ע"י משרד הבריאות הישראלי.

גיל התחלת הטיפול הוא בסוף שנות ה 20, כאשר מתחילים הקמטוטים הראשונים במצח או צדי העיניים. המתמידות מרוויחות את ההשפעה המצטברת, מצד שני גם מתפתחת השאיפה והרצון לפנים חלקות.
גם גברים משקיעים בטיפולים אסתטיים וביניהם הזרקת הבוטוקס. לרוב נשים מעבירות תקופות קצרות יותר בין ההזרקות מאשר הגברים.

תופעות לוואי ושימוש נכון

הבוטוס לרוב מוזרק מידי מספר חודשים, עם מקרה אחד או שנים של רפיון שריר לא רצוני, מתוך עשרות אלפי הזרקות. לכן הוא נחשב לאחד הטיפולים השכיחים והבטוחים ביותר.
תופעות הלוואי יכולות להתבטא בכבדות של הראש, שטף דם מקומי וגם צניחת עפעף או גבה או שריר אחר רפוי. כיוון שהחומר מתפרק מהר מאד ונעלם מאזור ההזרקה, אז גם תופעה זו נעלמת תוך שבועות או חודשים ספורים.לקבלת אפקט אסתטי טוב ונכון של הבוטוקס, הרופא המזריק צריך להיות מאד מיומן ולהכיר היטב את האנטומיה והפיסיולוגיה באזורים המוזרקים לקבלת התוצאות הרצויות.
ניתן לחדש הזרקות בוטוקס מידי 3 חודשים ומעלה, לעיתים יש השפעה מצטברת ולכן זמני ההזרקה יכולים להיות רחוקים יותר אחד מהשני.
בשוק העולמי וגם בישראל קיימים חומרים נוספים בשמות מסחריים אחרים כמו דיספורט ( רשום ונמכר בישראל ) וקסאומין אשר נמצא בהליכי רישום ויכנס לשימוש בקרוב

בוטוקס במרפאות ד"ר אלמן

כיום, במרפאות ד"ר אלמן השימוש בבוטוקס רחב מאד עם הצלחה מאד טובה ואפקטים מצוינים.

במרפאות ד"ר אלמן עושים שימוש בבוטולינום טוקסין מיצרנים שונים ביניהם בוטוקס ודיספורט.

דיספורט

דיספורט

דיספורט הינו חומר ממשפחת הבוטולינום טוקסין הזרקה של מינון קטן , למס' נקודות הזרקה (בד"כ בחלק העליון של הפנים), מרפה... המשך קריאה