קבעו פגישה עוד היום עם המומחים של ד”ר אלמן

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מתיחת פנים ללא ניתוח – חוטי אפטוס

במרוצת השנים, העור שלנו מאבד מהנפח ומהאלסטיות שלו, וכתוצאה מכך נראה רפוי יותר, פחות חלק ופחות רענן וחיוני. לאורך השנים מצב זה טופל ,באמצעות פרוצדורות ניתוחיות, כמו למשל מתיחת פנים, כיום, קיימים טיפולים מתקדמים וחדשניים, אשר מסייעים ליצור מראה עור מתוח, רענן, חיוני וקורן יותר בפרוצדורה מהירה, פשוטה ופחות פולשנית.

 

מהו טיפול מתיחת פנים באמצעות חוטי אפטוס?

שיטת חוטי האפטוס פותחה כבר לפני כ-20 שנים, אך בעקבות מחקרים חדשים, הפעולה עברה שיכלולים משמעותיים וכיום היא מציעה אינספור אפשרויות לחידוש ומיצוק עור והפנים, עד לכדי קבלת תוצאות של מתיחת פנים. חוטי האפטוס, העשויים חומר בשם קפרולק אשר נספג בגוף בתוך כ-360 ימים, מוזרקים לאזורים אסטרטגיים בפנים על מנת לייצר מעין אפקט של מתיחה. החוט לא רק מאפשר למתוח את הפנים, אלא גם מכיל חומצה לקטית, אשר מאטה את הזדקנות העור ומשמשת כזרז לחידוש ועיבוי העור. הפטנט הייחודי של חוטי האפטוס נעוץ בקרסים שמסודרים על החוט בצורה ייחודית של סליל, אשר מאפשרת קיבוע טוב יותר מתחת לעור. בשל העובדה שמדובר בחוטים ארוכים (20 ס"מ), ניתן להכניס אותם אל העור מאזור קו השיער לצורך הסתרת הפרוצדורה.

למי הטיפול מיועד?

הטיפול מיועד לכל מי שמעוניינת או מעוניין לשפר את מראה העור, לטפל ברפיון של העור בפנים, ונמצאו מתאימים לטיפול בשיחת הייעוץ עם הצוות המקצועי. הצוות, אשר מורכב מרופאים ומיועצות לטיפולים טכנולוגיים, מחזיק בידע וניסיון רבים בשיטה זו ובתחום האסתטיקה בכלל, ומוכשר לאבחן ולטפל במגוון של צרכים אסתטיים, בהתאם לשיטת ד"ר אלמן ועל פי פרוטוקולים מוכחים רפואית. הטיפול יתבצע רק לאחר החלטה על תוכנית טיפולים אינדיבידואלית וספציפית עבור כל מטופל ומטופלת.

ההכנה לטיפול

הטיפול אינו דורש הכנה מיוחדת, אם כי מומלץ להרבות בשתיית מים בימים שקודמים אליו. כמו כן, מומלץ להגיע לטיפול בפנים נקיות וחפות מאיפור.

 

למה ניתן לצפות במהלך הטיפול ומיד לאחריו?

ביום הטיפול, הצוות המטפל יקבל את פניכן בחדר הטיפולים, יספק לכן כובע לצורך איסוף השיער, ינקה את הפנים שלכן באמצעות מגבון לח וימרח משחת אלחוש על אזור הטיפול. כאשר המשחה תתחיל להשפיע, הרופא יתחיל בהזרקות באמצעות מיקרו-קנולות. בשלב זה אתן צפויות לחוש בחוסר נוחות, בדקירות ובתחושת כאב קל, אם כי לרוב מדובר בתחושות נסבלות. מיד בסיום הטיפול, הצוות המטפל יניח על האזור המטופל רטיות קרות לצורך הרגעה, עצירת הדימום, קירור והפחתת הכאב. לסיום, הצוות ימרח קרם ביאפין ללחות והגנה על העור. את תוצאות הטיפול ניתן לראות באופן מיידי, אם כי בימים שלאחר הטיפול ייתכנו תופעות כמו נפיחות ושטף דם מקומי, אשר יחלפו באופן ספונטני בתוך מספר ימים בודדים. ככל שהנפיחות תרד, כך התוצאות יהיו ניכרות יותר. העור ימשיך להשתפר ולהפוך לחלק ומוצק יותר עם הזמן ותוצאות הטיפול צפויות להחזיק לתקופה של עד כשנתיים, כתלות בסוג העור שלכן ובמצבכן הגופני האישי. לאחר הטיפול ניתן לחזור לפעילות רגילה, אם כי בימים הראשונים אין להתכופף ולבצע פעילות ספורטיבית או כל פעילות מאומצת אחרת. לאחר כשבועיים יש לשוב לביקורת לצורך הערכת תוצאות הטיפול.

האם הטיפול כרוך בסיכונים?

בשיטת ד"ר אלמן בטיחות המטופלים ורווחתם מעל לכל, ומסיבה זו, כלל הטיפולים בקליניקות מתבצעים רק לאחר פגישת ייעוץ והתאמת תוכנית אינדיבידואלית עבור כל מטופל ומטופלת. הניסיון הרב של הצוות המקצועי, כמו גם הטכניקות החדשניות והחומרים האיכותיים שבהם נעשה שימוש בקליניקות, מבטיחים את בטיחות הטיפול והמטופלים. עם זאת, בכל טיפול פולשני או זעיר פולשני קיים סיכון מסוים לדלקת ולעיתים רחוקות גם לצלקת הקפדה על הוראות הצוות המקצועי לפני ואחרי הפרוצדורה, מסייעת במזעור הסיכון.

שיטת
ד"ר אלמן

כשמטופל/ת מגיעים לטיפול אסתטי רפואי, פעמים רבות הם מגשימים לעצמם חלום ישן.

לנו ברשת ד"ר אלמן, לד"ר מוניקה אלמן ולרופאים המקצועיים שלנו, חשוב במיוחד להבהיר לכל מטופל ומטופלת מה צפוי ומה אפשרי שיקרה בטיפול אסתטי.

מה התוצאה המציאותית לה ניתן לצפות ומה יישאר כנראה בגדר חלום. לאילו תוצאות ניתן לצפות ומה אינו סביר שיתחולל בעקבות הטיפול. הבנת הטיפול, תוצאותיו, טווח הזמן לאפקטיביות שלו ועוד, הם קריטיים לפני קבלת כל טיפול רפואי ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בטיפול אלקטיבי (מרצון) שמטרותיו להיטיב עם המטופל/ת ולספק לה ולו הנאה מהתוצאות.

מטופלות מספרות

אודות רשת ד"ר אלמן

במרפאות דר' אלמן עסוקים בהגשמת חלומות, קטנים כגדולים. כל טיפול באסתטיקת העור מבוצע על הצד הטוב ביותר ובטכנולוגיות מתקדמות ומובילות בתחום. לעתים די בשיפור קטן בגופכם כדי לגרום לשינוי גדול בחייכם. אנחנו כאן כדי לעזור לכם בכך.

הרשת כוללת עשרות אנשי מקצוע מיומנים – בהם רופאים, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. מעבר למקצועיות ולמקצוענות גאים ברשת להעניק שירות אישי ואדיב באווירה אלגנטית ונעימה.

שאלות נפוצות

הזרקת חוטי אפטוס היא שיטה מהפכנית למתיחת עור הפנים והגוף בעזרת חוטי קפרולק נספגים

קפרולק הוא חומר המרכיב חוטי תפירה רפואיים ונספג בתוך כ360 ימים. מרכיב נוסף של החוט הוא חומצה לקטית המשמשת כזרז טבעי לחידוש ועיבוי העור ומאטה את הזדקנותו. שיטת אפטוס פותחה כבר לפני כ20 שנים. היום, מגוון המוצרים מציע אפשרויות אין ספור לחידוש ומיצוק עור הפנים והגוף. גם איזורים מיוחדים בגופנו עם עור דק מדי עם שכבת שומן דלילה זוכים למענה עם אפטוס. 1.מחקר מתמיד וחדשנות, במהלך השנים מבנה החוטים שופר רבות את על ידי שינוי עובי הקרסים, המבנה בו הם מסודרים לאורך החוט וזוויתם. תוצאות שינויים אלה הם חוטים עמידים יותר וגם קלות שימוש רבה יותר עבור הרופא. במבחר חוטים בהם יש קשרים הנתפסים טוב יותר גם בעור דק בו שכבת השומן אינה מאפשרת אחיזה מספקת. הפטנט הייחודי של אפטוס משתמש בקרסים המסודרים על החוט בצורה ייחודית. כל קרס הפוך במיקומו לקרס שממולו וכך הם יוצרים סליל לאורך החוט. חידוש זה מאפשר קיבוע טוב יותר מתחת לעור ומאגד כל מקטע ריקמה באיזור שבין הקרסים.החוט באורך של 20 ס"מ מאפשר כניסה מאיזור קו השיער שמסתיר את הפרוצדורה והגעה לאיזורים מרוחקים בפנים.
  1. תוצאות מידיות, תוצאות המתיחה ניכרות כבר מיד לאחר הטיפול. מספר ימים לאחריו איכות העור משתפרת ובד בבד הוא הופך למוצק וחלק יותר. עם הזמן התוצאה משתפרת עוד ונמשכת עד לכשנתיים*.
  1. זמן החלמה מהיר, יחסית לפרוצדורה המשפרת את פנייך בצורה ניכרת כל כך זמן ההחלמה קצר**. בתוך שבועות ספורים הנפיחות תרד והתוצאות שתראי יהיו טבעיות ומרשימות יותר מכפי שחשבת.
*משתנה ממטופל למטופל ** יחסית גם לשיטות אפטוס הקודמות
  1. יעילות, במקרים מסויימים ניתן להשוות את התוצאה המתקבלת בעזרת אפטוס לתוצאה של הליך ניתוחי. הפשטות היחסית של הטיפול מאפשרת לרופא גמישות רבה. מקרים שבעבר היו נשלחים לחדר ניתוח מטופלים כיום בעזרת אפטוס.
5. ההגיון מאחורי אפטוס, שיטת אפטוס מתאימה גם לנשים וגם לגברים הרוצים לשפר את מראהם החיצוני. הטיפול אינו דורש הרדמה כללית וחתכים כמו בניתוח* ולכן החזרה לחיים הרגילים מתבצעת בתוך מספר ימים. ישנם כמובן מקרים שבהם הרופא ימליץ על אופצייה ניתוחית ולא על אפטוס. משפחה של מוצרים לאפטוס מגוון רחב של מוצרים המאפשרים לרופא טיפול באיזורים והתוויות שונות בפנייך. אקסנלס ויזאג" – חוט זה מוחדק דרך צינוריות דקות (מיקרו קנולות). במקרים מסויימים הרופא ייכנס מאיזור קו השיער ויחדיר משם חוט של 20 ס"מ. כך מנקודה אחת ניתן לטפל באיזור גדול בלי להשאיר סימנים ניכרים. מתאים לאיזור צדי הלחי, הרמת גבות ועוד…

הזרקת חוטים נספגים עם קרסים לחידוש והרמת העור

ויזאג" מבשר על עידן חדש לפרוצדורות אסתטיות. חוט זה מוחדק דרך צינוריות דקות (מיקרו קנולות). הקרסים על החוט מסודרים בצורה ייחודית. כל קרס הפוך במיקומו לקרס שממולו והם יוצרים סליל לאורך החוט. הדבר מאפשר קיבוע טוב יותר מתחת לעור ומאגד כל מקטע ריקמה באיזור שבין הקרסים. חוט באורך של 20 ס"מ מאפשר כניסה מאיזור קו השיער שמסתיר את הפרוצדורה והגעה לאיזורים מרוחקים בפנים. THREAD 2G – פטנט יחודי של חברת אפטוס. זוג מחטים המחוברות אחת לשנייה וביניהם חוט ארוך, מאפשרים לרופא למתוח את איזור הצוואר העליון, סנטר כפול ואיזור הלסת. NEEDLE 2G – בדומה ל THREAD 2G, זוג מחטים מחברים חוט ארוך בנקודת האמצע שלהם ומאפשרים לרופא ליצור תמיכה רב שכבתית באיזורים הדורשים מתיחה חזקה יותר. Aptos SPRING – חוט קפיצי לטיפול בקמטים ונפילת עור בצידי הפה.