קבעו פגישה עוד היום עם המומחים של ד”ר אלמן

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

הזרקת חוטים בפנים- חוטי אפטוס

הזרקת חוטי אפטוס היא שיטה מהפכנית למתיחת עור הפנים והגוף בעזרת חוטי קפרולק נספגים

קפרולק הוא חומר המרכיב חוטי תפירה רפואיים ונספג בתוך כ360 ימים.
מרכיב נוסף של החוט הוא חומצה לקטית המשמשת כזרז טבעי לחידוש ועיבוי העור
ומאטה את הזדקנותו.

שיטת אפטוס פותחה כבר לפני כ20 שנים. היום, מגוון המוצרים מציע אפשרויות אין ספור לחידוש ומיצוק עור הפנים והגוף. גם איזורים מיוחדים בגופנו עם עור דק מדי עם שכבת שומן דלילה זוכים למענה עם אפטוס.

1.מחקר מתמיד וחדשנות, במהלך השנים מבנה החוטים שופר רבות את על ידי שינוי עובי הקרסים, המבנה בו הם מסודרים לאורך החוט וזוויתם. תוצאות שינויים אלה הם חוטים עמידים יותר וגם קלות שימוש רבה יותר עבור הרופא. במבחר חוטים בהם יש קשרים הנתפסים טוב יותר גם בעור דק בו שכבת השומן אינה מאפשרת אחיזה מספקת.

הפטנט הייחודי של אפטוס משתמש בקרסים המסודרים על החוט בצורה ייחודית. כל קרס הפוך במיקומו לקרס שממולו וכך הם יוצרים סליל לאורך החוט. חידוש זה מאפשר קיבוע טוב יותר מתחת לעור ומאגד כל מקטע ריקמה באיזור שבין הקרסים.החוט באורך של 20 ס"מ מאפשר כניסה מאיזור קו השיער שמסתיר את הפרוצדורה והגעה לאיזורים מרוחקים בפנים.

  1. תוצאות מידיות, תוצאות המתיחה ניכרות כבר מיד לאחר הטיפול. מספר ימים לאחריו איכות העור משתפרת ובד בבד הוא הופך למוצק וחלק יותר. עם הזמן התוצאה משתפרת עוד ונמשכת עד לכשנתיים*.
  1. זמן החלמה מהיר, יחסית לפרוצדורה המשפרת את פנייך בצורה ניכרת כל כך זמן ההחלמה קצר**. בתוך שבועות ספורים הנפיחות תרד והתוצאות שתראי יהיו טבעיות ומרשימות יותר מכפי שחשבת.

*משתנה ממטופל למטופל

** יחסית גם לשיטות אפטוס הקודמות

  1. יעילות, במקרים מסויימים ניתן להשוות את התוצאה המתקבלת בעזרת אפטוס לתוצאה של הליך ניתוחי. הפשטות היחסית של הטיפול מאפשרת לרופא גמישות רבה. מקרים שבעבר היו נשלחים לחדר ניתוח מטופלים כיום בעזרת אפטוס.

5. ההגיון מאחורי אפטוס, שיטת אפטוס מתאימה גם לנשים וגם לגברים הרוצים לשפר את מראהם החיצוני. הטיפול אינו דורש הרדמה כללית וחתכים כמו בניתוח* ולכן החזרה לחיים הרגילים מתבצעת בתוך מספר ימים.

ישנם כמובן מקרים שבהם הרופא ימליץ על אופצייה ניתוחית ולא על אפטוס.

משפחה של מוצרים

לאפטוס מגוון רחב של מוצרים המאפשרים לרופא טיפול באיזורים והתוויות שונות בפנייך.

אקסנלס ויזאג" – חוט זה מוחדק דרך צינוריות דקות (מיקרו קנולות). במקרים מסויימים הרופא ייכנס מאיזור קו השיער ויחדיר משם חוט של 20 ס"מ. כך מנקודה אחת ניתן לטפל באיזור גדול בלי להשאיר סימנים ניכרים.
מתאים לאיזור צדי הלחי, הרמת גבות ועוד…

הזרקת חוטים נספגים עם קרסים לחידוש והרמת העור

ויזאג" מבשר על עידן חדש לפרוצדורות אסתטיות. חוט זה מוחדק דרך צינוריות דקות (מיקרו קנולות). הקרסים על החוט מסודרים בצורה ייחודית. כל קרס הפוך במיקומו לקרס שממולו והם יוצרים סליל לאורך החוט.
הדבר מאפשר קיבוע טוב יותר מתחת לעור ומאגד כל מקטע ריקמה באיזור שבין הקרסים.
חוט באורך של 20 ס"מ מאפשר כניסה מאיזור קו השיער שמסתיר את הפרוצדורה והגעה לאיזורים מרוחקים בפנים.

THREAD 2G – פטנט יחודי של חברת אפטוס. זוג מחטים המחוברות אחת לשנייה וביניהם חוט ארוך, מאפשרים לרופא למתוח את איזור הצוואר העליון, סנטר כפול ואיזור הלסת.

NEEDLE 2G – בדומה ל THREAD 2G, זוג מחטים מחברים חוט ארוך בנקודת האמצע שלהם ומאפשרים לרופא ליצור תמיכה רב שכבתית באיזורים הדורשים מתיחה חזקה יותר.
Aptos SPRING – חוט קפיצי לטיפול בקמטים ונפילת עור בצידי הפה.