קבעו פגישה עוד היום עם המומחים של ד”ר אלמן

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

זריקה להחלקת קמטי הבעה

במרוצת השנים, העור שלנו מתבגר ומאבד מהקולגן ומהאלסטיות שלו וזה משנה אתהבעות הפנים שלנו – כמו למשל החיוך, כיווץ הגבות ועוד, פעולות אלו מתרחשות על בסיס יומיומי ולמעשה "מתקבעות" על העור לכדי קמטים. החדשות המשמחות הן שכיום, ניתן להחליק את אותם קמטי הבעה באמצעות טיפולים פשוטים ומהירים יחסית.

מהו טיפול החלקת קמטי הבעה?

טיפול להחלקת קמטי הבעה הוא טיפול המתבסס על זריקות, אשר מכילות רעלן מסוים או חומר אשר מבוסס על חלבון דומה, שניהם מאושרים על ידי ה-FDA לטיפול בקמטים. החומר מוזרק למצח לרוב , בין השריר לעצב, וכך למעשה מרפה את שרירי ההבעה ו"מיישר" את הקמטים. ישנה אפשרות לשלב את ההזרקה עם חומרי מילוי בדרגות סמיכות שונות, לצורך הענקת נפח נוסף ומילוי הקמטים. באופן זה, ניתן לטשטש מהותית את הקמטים, עד לכדי העלמתם.

למי הטיפול מיועד?

הטיפול מיועד הן לנשים והן לגברים, אשר מעוניינים להחליק את קמטי ההבעה שלהם ונמצאו מתאימים לטיפול בשיחת הייעוץ עם הצוות המקצועי. בקליניקות של ד"ר אלמן, הצוות המקצועי מורכב מרופאים ומיועצות לטיפולים טכנולוגיים, אשר הוכשרו לאבחן ולטפל בקמטים על פי שיטת ד"ר אלמן ועל פי פרוטוקולים מוכחים רפואית, ומחזיקים בידע וניסיון רבים בתחום.

ההכנה לטיפול

הטיפול אינו דורש הכנה מיוחדת, . יש להימנע מאכילה מספר שעות לפני הטיפול. כמו כן, מומלץ להגיע לטיפול בפנים נקיות, ללא איפור.

למה ניתן לצפות במהלך הטיפול ומיד לאחריו?

ביום הטיפול, הצוות המטפל יקבל את פניכן בחדר הטיפולים ויספק לכן כובע מיוחד אליו יש לאסוף את השיער. לאחר מכן, הצוות ינקה את הפנים שלכן באמצעות מגבון לח וימרח עליהן משחת אלחוש. כשמשחת האלחוש תתחיל להשפיע, הרופא יתחיל לבצע הזרקות באזור הטיפול באמצעות מחטים וקנולות, בהתאם לתוכנית הטיפול האישית שנקבעה עבורכן מראש בשיחת הייעוץ. בשלב זה, ייתכן שתחושו אי נוחות, תחושות של דקירה וכאב קל, אם כי לרוב, מדובר בתחושות נסבלות. מיד בסיום הטיפול, הצוות המטפל יניח מטליות קרות על האזור המטופל לצורך עצירות הדימום, קירור האזור והפחתת תחושת הכאב. לאחר מכן, הצוות ימרח על אזור הטיפול קרם ביאפין לצורך הענקת לחות והגנה על העור. לאחר הטיפול ניתן לחזור לפעילות רגילה, אם כי ייתכנו תופעות לוואי כמו נפיחות קלה, אדמומיות ושטפי דם. מדובר בתופעות נדירות יחסית, אשר חולפות לרוב מעצמן במהרה. יש להימנע מהתכופפות, פעילות גופנית או כל פעילות מאומצת אחרת במשך מספר ימים לאחר הטיפול, בהתאם להנחיות הצוות המטפל. השפעת הטיפול ניכרת באופן מיידי ומחזיקה למשך מספר חודשים.

האם הטיפול כרוך בסיכונים?

בשיטת ד"ר אלמן, בטיחות המטופלים ורווחתם נמצאים מעל לכל. כלל הטיפולים והטכנולוגיות שבקליניקות מאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי, ה FDA וה-CE, ומתבצעים על ידי אנשי צוות מיומנים ומקצועיים. עם זאת, בטיפולים פולשניים וזעיר פולשניים, תמיד קיים סיכון לדלקת. הקפדה על הנחיות הצוות המטפל לפני ואחרי הטיפול, מסייעת למזער את הסיכון הזה.

שיטת
ד"ר אלמן

כשמטופל/ת מגיעים לטיפול אסתטי רפואי, פעמים רבות הם מגשימים לעצמם חלום ישן.

לנו ברשת ד"ר אלמן, לד"ר מוניקה אלמן ולרופאים המקצועיים שלנו, חשוב במיוחד להבהיר לכל מטופל ומטופלת מה צפוי ומה אפשרי שיקרה בטיפול אסתטי.

מה התוצאה המציאותית לה ניתן לצפות ומה יישאר כנראה בגדר חלום. לאילו תוצאות ניתן לצפות ומה אינו סביר שיתחולל בעקבות הטיפול. הבנת הטיפול, תוצאותיו, טווח הזמן לאפקטיביות שלו ועוד, הם קריטיים לפני קבלת כל טיפול רפואי ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בטיפול אלקטיבי (מרצון) שמטרותיו להיטיב עם המטופל/ת ולספק לה ולו הנאה מהתוצאות.

מטופלות מספרות

אודות רשת ד"ר אלמן

במרפאות דר' אלמן עסוקים בהגשמת חלומות, קטנים כגדולים. כל טיפול באסתטיקת העור מבוצע על הצד הטוב ביותר ובטכנולוגיות מתקדמות ומובילות בתחום. לעתים די בשיפור קטן בגופכם כדי לגרום לשינוי גדול בחייכם. אנחנו כאן כדי לעזור לכם בכך.

הרשת כוללת עשרות אנשי מקצוע מיומנים – בהם רופאים, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. מעבר למקצועיות ולמקצוענות גאים ברשת להעניק שירות אישי ואדיב באווירה אלגנטית ונעימה.

זריקות לטיפול בקמטי הבעה הפכו בעשור האחרון לטרנד נפוץ ומבוקש בקרב נשים וגברים שמעוניינים בשיפור מראה הפנים על ידי עידון והעלמת קמטי ההבעה. חומר הטיפול המבוסס על חלבון,אשר אושר על ידי ה- FDA לטיפול בקמטים בשנת 2002.

כיצד מתבצע טיפול להחלקת קמטי הבעה באמצעות זריקה?

החומר המוזרק משמש ליישור ומילוי קמטים בחלקן העליון של הפנים (המצח והעיניים), אזור המרובה בקמטי הבעה. יישור הקמטים מתבצע על ידי החדרת החומר בין השריר לעצב, פעולה הגורמת להרפיית השריר – הוא מחליש את שרירי ההבעה שגורמים לקמטים. היתרונות בזריקות לטשטוש קמטי הבעה רבים, המרכזי שבהם הוא החזרה המהירה לשגרה – אין זמן החלמה ומיד לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרת החיים (אך עם זאת מומלץ להימנע מפעילות ספורטיבית במשך שלושה ימים לאחר טיפולי ההזרקות). בנוסף, אנשים שבוחרים בטיפולים אלה זוכים לרוב בתוצאות מהירות וטובות, כבר לאחר הטיפול הראשון, הנעות מעידון הקמטים ועד העלמתם עם מיעוט תופעות לוואי. ישנה אפשרות לשלב הזרקת רעלן להחלשת שרירי ההבעה עם חומרי מילוי בעלי דרגות סמיכות שונות לשם הענקת נפח שמטשטש קמטוטים. טיפול זה אינו דורש הכנה מיוחדת, והשפעתו מחזיקה מספר חודשים. מבחינת חסרונות הטיפול, יש כאלו אשר יעידו על תופעות לוואי מסוימות כדוגמת נפיחות קלה באזור המילוי, אדמומיות או שטף דם, אך מדובר בתופעות נדירות, וברוב המקרים אינן מהוות מטרד או כאב ועוברות במהרה.

טיפולים אסתטיים ללא ניתוח ברשת מרפאות ד"ר אלמן

ד"ר מוניקה אלמן עומדת בראשה של רשת מרפאות ד"ר אלמן, המעניקה שירותים אסתטיים ודרמטולוגיים מקצועיים, המלווים בשירות ייחודי ובטיפול ויחס אישי לכל לקוח ולקוח. ברשת המרפאות שלנו מבוצעים טיפולי הזרקות להחלקה ולמילוי קמטים בעור הפנים. אנו מאמינים כי לכל לקוח מתאימה שיטת טיפול אחרת, ולכן דוגלים בייעוץ מקיף ומקצועי, סקירת מצבו הגופני וההיסטוריה הרפואית של המטופל, הסבר מקצועי ומתן אינפורמציה אודות אופי הטיפול ושלביו, מחירים והנחיות לאחר הטיפול.

אזורי השירות שלנו

במרכז מתאפשרים הטיפולים בסניפינו בתל אביב וראשון לציון, בנוסף סניפים אלו משרתים גם את תושבי בת ים, חולון, גבעתיים, הרצליה, נס ציונה וערים נוספות במרכז הארץ. סניפנו בחיפה משרת את תושבי הצפון והקריות. לקביעת פגישת ייעוץ וקבלת פרטים נוספים על טיפולי המרפאה בכלל והזרקות בפרט מלאו את טופס צור הקשר או חייגו אלינו.
האם הזרקה של חומר המרפה את שרירי הפנים(בוטוקס) היוצרים את קמטי ההבעה הינה מסוכנת?

בשימוש זהיר ונכון מוזרק ריכוז נמוך ביותר של החלבון ואין סיכון כלשהו למטופל.

האם הזרקת חלבון(בוטוקס) לטיפול בקמטי ההבעה הוא טיפול נפוץ ומוכר?

הזרקה זאת הינה הנפוצה ביותר בתחום האסתטיקה בשני העשורים האחרונים ומדי יום נעשות רבבות הזרקות מסוג זה ברחבי העולם. במקרים של הזרקת חלבוןן בכמות רבה מהדרוש עלולה להתרחש צניחת עפעפיים, מקרים שאנו מקפידים להימנע מהם ולכן חשוב לבצע את הטיפול אצל רופא מומחה ומנוסה בביצוע הטיפול.
ד"ר מוניקה אלמן וצוות הרופאים העובד בשיטת הטיפול שיצרה מנוסים במיוחד בטיפול זה ומבטיחים ראש שקט.

כמה מזרקים דרושים לטיפול בקמטי ההבעה של מטופל?

בתחום הטיפול בקמטי הבעה אין מדידה של מזרקים אלא של איזורי טיפול. היות שמצב העור של כל אדם הוא אינדיבידואלי, מספר האזורים הדרושים משתנה ממטופל למטופל.

מה האזורים להזרקות לטשטוש קמטי ההבעה?

קמטי ההבעה נמצאים בשליש הפנים העליון ונחלקים ל-3 אזורים עיקריים:
1. בצדי העיניים, קמטוטים בצורת מניפה הנקראים "רגלי עורב"
2. בין הגבות בשורש האף, חריצים אורכיים הקרויים גם "קמטי זעף"
3. במרכז המצח, קמטים רוחביים מצד לצד

באיזה איזור מומלץ לטפל בקמטי ההבעה?

לכל מטופל מצב עור שונה הנובע מגילו,מתנועות פניו, מנתוניו הגנטיים ומסיבות נוספות רבות (נטילת תרופות, סטרס ועוד). לקביעת האזור/ים לטיפול יש להגיע לייעוץ אישי הניתן אצלנו ללא תשלום.

האם ניתן לטפל רק באזור אחד?

הטיפול בהזרקות לצורך טשטוש והחלקה של קמטי הבעה יכול להיעשות באזור אחד או שניים, לפי המלצת הרופא המטפל ורצונו של המטופל.

אני לוקחת מדללי דם האם אני יכולה להזריק?

בהחלט. ניתן לבצע טיפולי הזרקות גם בזמן לקיחת מדללי דם.