עיצוב שפתיים וכל מה שליד

חיוך חניכיים GUMMY SMILE

אחד מהמפגעים האסתטיים הראשונים שאנחנו פוגשים כבר בגיל צעיר, הן חניכיים עליונות בולטות שנחשפות בזמן חיוך. הבעיה קשורה למבנה האנטומי והיא ניתנת לטיפול ברוב המקרים. הטיפול הנפוץ הינו הזרקת בוטוקס מעל השפה העליונה, מרפה את השריר והשפה "צונחת" מעט במרכזה מה שמכסה את החניכיים בחיוך הבא. הטיפול קל, התוצאות טובות והן משפרות את מראה החיוך ואת תחושת הבטחון העצמי, השפעת הבוטוקס הינה זמנית ויש צורך לחזור על הטיפול 1-3 לשנה.

עצוב שפתיים, טיפול בשפתיים דקות, תיקון חוסר סימטריה

עיצוב שפתיים הוא בין טיפולי היופי עם אחוזי שביעות הרצון הגבוהים ביותר. השפתיים הן מרכז הפנים והן בעלות תרומה משמעותית ליופי, רכות ולחושניות ההופעה. השפתיים יכולות להיות דקות, אחת או שתיהן, מילדות או בהשפעת הזמן הן מאבדות מנפחן,המסגרת היפה של ורדרדות מתייבשות, עקב גורמי סביבה שונים חשיפה לשמש ,עישון ,זיהום אוויר בעיות של שיניים חניכיים, ושינוי של מבנה העצמות והזדקנות.
מדובר בטיפול קצר ופשוט והתוצאות מיידיות. מילוי ועיצוב השפתיים ברשת ד"ר אלמן מבוצע באמצעות מחט עדינה והזרקת חומצה היאלרונית הדומה בהרכבה לחומצה ההיאלרונית הטבעית הנמצאת בגופנו. הליך ההזרקה מבוצע בעזרת אילחוש מקומי עדין. תוספת הנפח העיקרית הינה מספיחת נוזלים הנקשרים לחומצה והן בשל בניית קולגן המסייעת לשקם תשתית רקמה.
חומצה היאלורונית המוזרקת לשפה מאפשרת לעצב את השפתיים לפי המבנה שמתאים למטופלת ולרופא. מומלץ לטפל לאחר התייצבות מראה הפנים הבוגר בד"כ אחרי גיל 16 ואין הגבלה לגבי הגיל המבוגר. תופעות הלוואי הכרוכות בהזרקת חומצה היאלרונית קלות. הטיפול מקנה בטחון ומראה נשי לכל מטופלת. הטיפול מחזיק מספר חודשים וניתן לחדש מפעם לפעם, ואפילו לשנות את מבנה השפתיים, מטיפול לטיפול. במידה וקיים הרפס פעיל או פצעבשפתיים יש לדחות את הטיפול עד להחלמה מלאה.

שפתיים עייפות

הפנים שלנו הן מראה של התחושה הפנימית וההתמודדות הגופנית. השפתיים הן האבר השני אחרי העיניים שמסגיר גיל, מתח, דאגות וחולשה גופנית. שפתיים שמוטות, דקות, קפוצות, הן סימן ברור לאי נחת נפשית וגופנית וביטוי של גיל מתקדם. טיפול בעזרת חומצה היאלורונית מעניק נפח לשפתיים ותחושת החיוניות והחושניות מידיים זהו תמריץ משמעותי למצב רוח ושמחת החיים של המטופלת. שינוי בשפתיים ניכר מיד לעין וכך גם מגיעות המחמאות והברכות. מעל שפתיים עייפות יש קמטוטים, בהם ניתן לטפל בהזרקות וגם בטיפולים טכנולוגיים. האותו אופן ניתן לטפל באזור שקוע ושמוט בשפה התחתונה. הטיפול מורכב ממספר סוגי חומרי הזרקה, לכן יש צורך במיומנות וניסיון לקבלת תוצאות מעולות.

טיפולי שיניים ומראה השפתיים

נסיגת חניכיים הנובעת מגיל או מטראומה נסוג הפה לאחור והשפתיים הן הראשונות שניתן לראות בהן את השינוי. עקירת שיניים, השתלת שיניים, טיפולים מורכבים כמו השתלת סינוס או ניתוחי חניכיים משנים באופן מהותי את מבנה הפה והשפתיים. היום כחלק בלתי נפרד משיקום הפה יש לדאוג גם לאסתטיקה של השפתיים. היום יותר מתמיד יש לרפואה המודרנית פתרונות להקנות מראה של שפתיים שתמיד חלמנו. שילוב בשימוש בין חומרי הזרקה וטכנולוגיות הם לרוב הטיפול המתאים לרוב הבעיות והתרומה למראה השפתיים והפה משמעותית.

זוויות פה נפולות

זוויות פה משוכות למטה מקנות מראה עצוב, מדובר במפגע אנטומי מולד או נרכש שמפריע ופוגם בתחושת איכות החיים ובבטחון בהופעה החיצונית.
מומחה לעיצוב שפתיים ידע לתקן ולעצב זוויות נכונות לצדיי הפה ולהקנות מראה שמח לאותן פנים. הטיפול נעשה בעזרת הזרקת חומצה היאלרונית שהינה בטוחה לשימוש והיא כלי מרכזי בעיצוב ופיסול הפנים.

קמטים וקימטוטים מעל השפתיים

קמטים וקימטוטים נובעים בדרך כלל לגיל, אולם גם לעישון ולעיסת מסטיקים לאורך שנים תורמים לכך. היום ניתן ליהנות מטיפולים המסייעים מאד להשטיח את הקמטוטים. הטיפולים כוללים שימוש בפילינג הנעשה בעזרת לייזר מסוגים שונים ובעזרת י הזרקת חומצה היאלורונית לשפה ולאזור שמעליה. התוצאות יפות מאד, מקנות מראה צעיר ומושך לשפתיים.

שיטת ד״ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן היא פרוטוקול טיפולי מחייב, אשר חל על כל צוות המרפאות שלנו וכולל החלטות ושיטות עבודה המבטיחים שביעות רצון וחווית לקוח איכותית, בטוחה ומותאמת אישית.

רשת ד"ר אלמן היא הרשת היחידה בארץ המבצעת טיפול בהתאמה אישית, הודות לאבחון קפדני, צוות רופאים מומחים ומטפלים מיומנים המשתמשים במגוון טכנולוגיות, המתקדמות מסוגן, לאבחון ולטיפול אסתטי. בזכות שיטת ד"ר אלמן, הלקוחות שלנו נהנים מיעילות טיפול גבוהה ורמת בטיחות מרבית.

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

1. מחויבות לספק טיפול איכותי בסטנדרט המקצועי הגבוה מסוגו

2. טיפולים אשר מבוצעים בהתאמה אישית, לאחר אבחון מקצועי

3. תקשורת אנושית, אמפתית, שבבסיסה, יושרה ואמינות

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי, אנושי ואמפתי תמיד.

הייחוד של שיטת ד"ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

סוד ההצלחה שלנו

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי ביותר אנושי ואמפטי. 

למה לבחור בנו?

רופאים מנוסים

צוות הרופאים שלנו נבחר בקפידה והוא מורכב מן הרופאים המובילים בארץ, כל אחד בתחומו.

ותק וניסיון

אנו מובילים את עולם האסתטיקה בישראל כבר משנת 1995, וגאים לקחת חלק משמעותי בהתפתחות ובהתקדמות שלו.
רשת ד"ר אלמן  נבחרה לאתר בודק ל- FDA
כבר שש פעמים!

שיטה ייחודית

פיתחנו שיטת טיפול ייחודית - שיטת ד"ר אלמן, אשר מתעדכנת כל העת בהתאם לחידושים בעולם האסתטיקה ומתווה דרך לטיפולי אסתטיקה בהתאמה אישית ליצירת תוצאה אידיאלית .

רפואה אסתטית מבוססת מחקר

בשנים האחרונות הובלנו מחקרים עולמיים פורצי דרך בתחום האסתטיקה הרפואית ואף פיתחנו סדרות טיפולים ומוצרים המבוססים על אותם מחקרים.

חדשנות טכנולוגית

כל המרפאות שלנו מצוידות בטכנולוגיות ובמכשור המתקדמים והחדשניים ביותר ואנו ממשיכים ללמוד ולהתחדש באופן תדיר.

מספרים עלינו

התוצאות מדהימות. מה שהיה לי לפני כמה חודשים ומה שיש לי עכשיו זה שמים וארץ. אני מקבל תגובות מדהימות בחוץ. העלמות חטטים בכמעט 70% ממה שהיה לי. היחס של הצוות פה מדהים, האיכפתיות והדאגה זה משהו יוצא מן הכלל.
בר
טיפול פילינג בצלקות אקנה
unnamed
צוות מקצועי, יחס משפחתי ומדהים! וכמובן ד"ר אלמן שעזרה לי בטיפולים שגרמו לעור הפנים שלי להיות חלק לאחר שנים שהייתי סובלת מצלקות בעקבות אקנה. ללא ספק אמשיך להמליץ!! תודה רבה לצוות המדהים!!
רותם
טיפול בצלקות אקנה
אני רוצה להודות לצוות המסור של דר אלמן ולמרפאת ראשון לציון על טיפול מדהים של הזעת יתר בבית השחי ולטיפול פנים מקצועי עבור אימי. המקום מדהים, נקי. הצוות הרפואי איכפתי, מקצועי ודואג גם לאחר הטיפול. תודה מיוחדת לשרית מצוות המכון! פשוט מדהימה! ממליץ לכולם על המקום המדהים הזה!
דינה
טיפול פנים

הרופאים והצוות

אצלנו במרפאות יקבלו את פניכם אנשי מקצוע מיומנים, לרבות רופאים ורופאות, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. אנו שמים דגש מיוחד על המקצועיות ואיכות הטיפול, וגם על שירות אישי ואדיב באווירה נעימה ומזמינה.

Dr. Monica Elman

ד"ר מוניקה אלמן

ד"ר מוניקה אלמן, רופאה דרמטולוגית בעלת שם עולמי, אוהבת אנשים, מחקר וטכנולוגיה. אהבות אלה הובילו אותה לעיסוקה בתחום רפואת עור, ומזה שני עשורים היא מובילה מחקרים פורצי דרך בעולם.
arie_new-2

ד"ר אריה אלמן

ד"ר  אריה אלמן ,הינו מנכ"ל רשת מרפאות ד"ר אלמן,רופא משפחה שעובד כ 30 שנה ויותר כרופא עצמאי בקופ"ח מכבי בחולון, הקים יחד עם ד"ר מוניקה אלמן את רשת המרפאות האסתטיקה.
Dr. Dudi Drul

ד"ר דודי (דוד) דרול

מנהל מרכז רפואי אשדוד לרפואה יועצת של שירותי בריאות כללית, רופא נשים במרכז לבריאות האישה באשדוד של שירותי בריאות כללית ומנהל קליניקה בגינקולוגיה פרטית.
Dr. Adam Dalal

ד"ר אדם דלאל

ד"ר אדם דלאל הוא רופא עור בכיר במחלקת עור בתל השומר במסגרת עבודתו עוסק בלימוד ובמחקר, מרצה מוזמן במסגרת כנסים בארץ ובעולם ואף כיהן כיו"ר מושבים מדעיים בינלאומיים בתחומי התמחותו
Dr. Vicky Tushia

ד"ר ויקי תושיה

ד"ר ויקי תושיה בעלת רישיון לעסוק ברפואת שיניים משנת 1991. היא עוסקת ברפואה אסתטית למעלה מעשר שנים, עברה השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל ובעלת נסיון עצום בתחום ההזרקות ועיצוב הפנים.
Dr. Ron Hanani

ד"ר רון חנני

ד"ר רון חנני הוא רופא עיניים מומחה במרכז לרפואה יועצת במגדל המאה, תל אביב וכן חבר איגוד רופאי העיניים בישראל. במסגרת עבודתו עוסק ד"ר חנני בלימוד ובהשתלמויות רבות בארץ ובעולם.
Dr. Arie Khaimzon

ד"ר אריה חיימזון

 לד״ר אריה חיימזון 30 שנות נסיון ברפואת שיניים ורפואה אסתטית, קרוב לעשר שנים ברוסיה ומעל 20 שנים בישראל. נסיון רב עם כל סוגי ההזרקות (בוטוקס, חומצה היאלורונית ועוד).