קבעו פגישה עוד היום עם המומחים של ד”ר אלמן

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

טיפול ערפד | PRP לפנים

עולם הביוטי מתחדש ללא הרף ומציף את הרשתות החברתיות באינספור טיפולים ומגמות. אחד הטרנדים הבולטים כיום הוא ״טיפול ערפד״, או בשמו המקצועי: PRP לטיפול בפנים. מדובר בחלבונים מועשרים ותאי גזע המופקים מדם האדם, מוזרקים חזרה שטחית על עור הפנים וגורמים להצערת העור, להשפעות נוגדות דלקת ולעור חיוני, מבריק ובריא יותר.

למי מתאים טיפול ערפד?

לכולם, בגדול. לטיפול ה-PRP אין כל תופעות לוואי וכל אחד יכול ליהנות מתוצאותיו המדהימות. הטיפול מומלץ מאוד גם כטיפול אסתטי ראשון.
במהלך הטיפול אנו פוצעים נקודתית את העור, מה שגורם לייצור מקומי של קולגן, שכידוע מטפל וגם מונע את הופעתם של קמטוטים בלתי רצויים. ״טיפול ערפד״ מטפל בהיפר פיגמנטציה באופן קל, מרכך אותה, וגם את צלקות האקנה בפנים.

איך עובד טיפול PRP לפנים?

מגיעים אלינו לאחר הסרת האיפור וניקוי הפנים, דם נלקח מאחת הזרועות ומוכנס למכשיר צנטריפוגה. לאחר מספר דקות החומר מקשיח, וחלקו החיוני לטיפול, העשיר בחלבונים ובתאי גזע, מופרד מתוך המבחנה. בנקודה זו מתחיל למעשה הטיפול ע"י דקירות שטחיות בפנים, והחומר שהופק (PRP) מוזרק לעור. בסוף הטיפול מנקים את העור ומורחים מעט קרם, ללא תנועות עיסוי. העור נשאר אדמדם ומרגיש גם מעט מתוח. האודם יימשך 1-3 ימים. כמובן שתקבלו מאיתנו הסבר על התופעות האפשריות, ביניהן גירוי יתר של העור, ותתודרכו באיזה מצב יש לחזור למרפאה לביקורת.

תוצאות טיפול ערפד

תוצאות נראות לעין ושינויים בעור יתקבלו כעבור שבוע עד שבועיים. אנו ממליצים לחזור על הטיפול 3 פעמים, בהפרש של חודש ביניהן.
הטיפול מניב תוצאות מורגשות בשל הגירוי של תאי גזע הנמצאים בתוך העור, ואתם תיהנו ממנו לחודשים ארוכים. ניתן לחזור על סדרת טיפולים זו מדי שנה וכמובן שאין מניעה לשלב בין טיפולי PRP לטיפולים במגוון הטכנולוגיות האחרות, כולל טיפולי ההזרקות השונים.