הזרקות ומילויים להדגשת עצמות הלחיים

עם השנים, עור הפנים מאבד מהזוהר שלו, והלחיים מקבלות מראה רפוי, שקוע ומלא בקמטים. מעבר להשפעת הגיל, גם שינויים הורמונליים וגופניים (ירידה במשקל, טיפולי שיניים, לידה או מחלה), יכולים להשפיע על מראה הלחיים.

מה חשוב לדעת על טיפולי הזרקות להדגשת עצמות הלחיים?

בניגוד למה שרבים מאתנו חושבים, אותו החומר שמשמש להחלקת קמטי הבעה אינו משמש כחומר מילוי ללחיים או לשפתיים, אלא לחלק העליון של הפנים. מילוי לחיים ניתן לבצע באמצעות הזרקה של חומרי מילוי המבוססים על חומצה מצולבת. באמצעות הזרקות אלה ניתן לשפר את המראה וממש "לפסל" את הפנים; ניתן לגרום לשינוי נפחים, למלא חללים כמו באזור עצמות הלחיים, וכן למלא קמטים.

החומר המוזרק מצוי בגופנו באופן טבעי, ועל כן הוא נחשב בטוח והתגובה אליו אינה חריפה מידי או אלרגית. יש לציין כי מינון ההזרקות ומספר הטיפולים משתנה מאדם לאדם, ועל כן רצוי לבחור במטפל מומחה ובעל ניסיון בהזרקת חומרי מילוי, על מנת שידע להתאים כראוי את הטיפול למצבו של עור פניכם.

רשת מרפאות ד"ר אלמן – מילוי לחיים וטיפולי קוסמטיקה

רשת מרפאות אלמן, בראשה עומדת ד"ר מוניקה אלמן, מתמחה במגוון טיפולי אסתטיקה, מילוי קמטים, הזרקות להחלקת קמטים, הסרת שיער, טיפול באקנה וכתמי עור, וטיפולים קוסמטיים נוספים.

צוות רשת המרפאות מורכב ממטפלים מיומנים, רופאים ואחיות, וכן צוות ייעוץ וקבלה, אשר ישמח להכיר אתכם ולהתאים עבורכם טיפול מקצועי ואיכותי. כלל הטיפולים השונים נעשים באמצעות מכשירים חדשים העובדים במגוון טכנולוגיות, כך שניתן להגמיש את אופי הטיפול בהתאם למטופל.