שאלות ותשובות

ניסינו לרכז כאן חלק מהשאלות החוזרות העיקריות וכמובן שזה רק על קצה המזרק (סליחה, קצה המזלג). נשמח לפרט ככל שתרצו בפגישה בקליניקה, לפנייה אנא צרו קשר בטופס

באיזה גיל כדאי להתחיל בטיפולי הצערת העור למיניהם?

זוהי שאלה חשובה ומעניינת. ראשית, מדובר בעניין אינדיבידואלי. כל אחת מרגישה בשלה לטיפולים אסתטיים בגיל אחר. בתחום טיפולי ההזרקות אנו רואים בשנים האחרונות ירידה מתמדת בגיל בו מתחילים את הטיפולים, בעיקר כדי לדחות את תחילת תהליך הופעת הקמטים ואיבוד הנפחים. בכל מקרה מומלץ להגיע אלינו לפגישת ייעוץ מקצועית ולהחליט לאחריה.

בצעירותי סבלתי מאקנה (פצעונים) ועד היום, אני בת 28, עורי נותר מלא בצלקות פוסט אקנה. האם יש לזה פתרון?

לשמחתי התשובה היא "כן". לבעיית צלקות הפוסט אקנה ניתן להתאים מספר פתרונות שונים, לרבות פילינג כימי ופתרונות טכנולוגיים מתקדמים כלייזר פרקציונלי, קרני אור IPL או גלי רדיוRF והכל בהתאמה אישית למצב עורו של המטופל.

האם יש טיפול גם לבעיות אקנה פעיל ולא רק לצלקות?

בהחלט. היות שד"ר אלמן הינה רופאת עור מומחית, באפשרותה להציע טיפולים פרטיים למטופלים המעוניינים לגמד את תופעות האקנה ככל האפשר בליווי של דרמטולוגית מומחית, בשימוש במיטב החומרים והטכנולוגיות.

מדוע כדאי לבחור דווקא בד"ר אלמן?

רופאים רבים ומצוינים עוסקים כיום בתחום הרפואה האסתטית. ד"ר אלמן, כרופאת עור מומחית, מאמינה כי האדם המתאים ביותר לביצוע טיפולים הנוגעים לעור ולמצביו הוא אדם בעל מומחיות ברפואת עור, כדי לדעת כיצד ובאיזה אופן ליצור תכנית טיפולית מושלמת המותאמת לכל מטופל וצרכי עורו האישיים.

על מה מבוססת "שיטת ד"ר אלמן"?

שיטת ד"ר אלמן לשילובי טכנולוגיות מבוססת על ניסיון קליני מעשי של מעל ל-20 שנים של ד"ר מוניקה אלמן, מחלוצות הטיפול העולמי בלייזר לפתרון בעיות עור ואסתטיקה. ד"ר אלמן פרסמה ספרים בנושאי הטיפול בלייזר והקליניקות מהוות "אתר בודק" של מנהל התרופות האמריקאי ה-FDA לאישור טכנולוגיות חדשות, לצד קליניקות מובילות בעולם.

מדוע אי אפשר לקבל ייעוץ טלפוני?

לכל מטופל מצב עור אינדיבידואלי, גנטיקה ייחודית ותגובה שונה לטיפולים האפשריים. רק בייעוץ פנים אל פנים ניתן להמליץ על הטיפול או סדרת הטיפולים המומלצת ביותר לאותו מטופל, כדי להשיג את התוצאות המיטביות עבורו/ה.

למה כדאי לעבור טיפולים אסתטיים אצל רופאת עור דוגמת ד"ר מוניקה אלמן?

רופאי עור, דרמטולוגים, מתמחים שנים ארוכות בטיפול בעור, שהוא בלב טיפולי האסתטיקה הרפואית. מכאן, רק טבעי שרופא עור המכיר את מבנה העור ואת מהותו טוב מכל רופא אחר, יהיה המוסמך ביותר לבצע טיפולים אסתטיים. ד"ר מוניקה אלמן היא מומחית לרפואת עור בעלת ניסיון של מעל ל-20 בתחום טיפולי האסתטיקה הרפואית והטיפולים המוצעים אצלנו ידועים ברמת הגבוהה ואיכותם הבלתי מתפשרת.

 

האם כדאי לבצע טיפולים שונים לפי הצורך, או לכלול את הטיפולים בתכנית מרוכזת?

הכל תלוי בדרישות המטופלת, בגילה ובצרכיה. בשנות ה-30-35 נשים צעירות מתחילות בטיפולים משמרים המוסיפים לחות וחיוניות לעור ודוחים את בוא הקמטים והשינויים במרקם העור. החל מגיל 40 ומעלה, במיוחד למי שטרם ערכה טיפול אסתטי כלשהו, ניתן לראות כי קיימת נסיגה במראה העור במספר אזורים, בהם ניתן לטפל נקודתית או כחלק מתכנית. היתרונות של תכנית טיפול ברורים והגיוניים: תכנון לטווח הארוך, יצירת שילובים מנצחים של טיפולים שונים היוצרים תוצאה מנצחת וטיפול בכל הסממנים המפריעים.

מה הם טיפולי זוהר ולמה צריכים אותם?

טיפולי זוהר מטרתם להקנות מראה בוהק ורענן לעור לטווח הזמן הקצר. לרוב הכוונה היא להזרקות שטחיות של חומצה היאלורונית מדוללת ועשיר בלחות, הנותנות בוסט (BOOST) למראה העור ולמרקמו במהירות. החומצה המוזרקת שונה בהרכבה מזאת המוזרקת להחזרת נפחים או פיסול פנים ולכן אלו הזרקות שעלותן נמוכה יותר. הן אידיאליות לפני אירוע חגיגי, או כטיפוח מפנק שנראה נהדר.

מה היתרונות שלכם בתחום הסרת שיער בלייזר?

טיפולי הסרת השיער נעשים אצלנו בהשגחת ד"ר אלמן שהיא רופאת עור מומחית המוודאת את איכות הטיפול ורמת הבטיחות שלהם. בנוסף, ברמת השירות אנו רשת מרפאות בוטיק הנסמכת על שירות בוטיק ואווירה נעימה, כדי שיהיה למטופלים נעים במיוחד.

היכן נמצאים הסניפים של ד"ר אלמן?

יש לנו 3 סניפים, בתל אביב, בראשל"צ ובחיפה. לפני הגעה, רצוי לתאם פגישת ייעוץ מראש ,בטלפון: 0732328952.