קבעו פגישה עוד היום עם המומחים של ד”ר אלמן

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

תיאום ציפיות

כאשר מבוצע תיאום ציפיות מציאותי – המטופל/ת מגלים שביעות רצון רבה יותר!

כשמטופל/ת מגיעים לטיפול אסתטי רפואי, פעמים רבות הם מגשימים לעצמם חלום ישן.

לנו ברשת ד"ר אלמן, לד"ר מוניקה אלמן ולרופאים המקצועיים שלנו, חשוב במיוחד להבהיר לכל מטופל ומטופלת מה צפוי ומה אפשרי שיקרה בטיפול אסתטי.

מה התוצאה המציאותית לה ניתן לצפות ומה יישאר כנראה בגדר חלום. לאילו תוצאות ניתן לצפות ומה אינו סביר שיתחולל בעקבות הטיפול. הבנת הטיפול, תוצאותיו, טווח הזמן לאפקטיביות שלו ועוד, הם קריטיים לפני קבלת כל טיפול רפואי ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בטיפול אלקטיבי (מרצון) שמטרותיו להיטיב עם המטופל/ת ולספק לה ולו הנאה מהתוצאות. לכן אנחנו ממליצים על קריאת האמור מטה להבנה יסודית של תהליך תיאום הציפיות:

1. אנחנו מחויבים למקצועיות ולעבודה מעולה. זאת הסיבה שהשקענו שנים רבות בלמידה (ואנו עדיין ממשיכים בכך מדי יום) ובראש החברה עומדת דוקטור מוניקה אלמן דרמטולוגית מומחית השומרת על סטנדרט של טיפול ושירות גבוהים במיוחד. זאת בכדי לדעת איך להתמודד עם השינויים בגוף שאנחנו חווים במהלך חיינו, הכוללים תהליכי הזדקנות טבעיים, עם מחלות כדוגמת אקנה המותירות צלקות בפנים, עם כתמי עור וקמטים הצצים ממגוון סיבות, עם צלוליט ועוד.

אנו מקפידים לדעת ולשלוט על בוריין בשיטות העבודה החדישות בתחום האסתטיקה הדינאמי, גם עבור טיפולים כגון הסרת שיער בלייזר, הצרת היקפים בהקפאה ועוד ועוד.

2. ברשת דוקטור אלמן אנו משתמשים במכשור רפואי איכותי ומתקדם בלבד, בלייזר, באולטרה סאונד, בגלי רדיו, בקרני אור ועוד, במכשירי מיצוק לפנים ולגוף ובנוספים שהם האיכותיים ביותר בעולם האסתטיקה הרפואית, לרוב פרי פיתוח ישראלי.

3. אנו עושים שימוש אך ורק במותגי חומרי המילוי וההזרקה האיכותיים ביותר, העומדים בתקנים המחמירים בעולם ונושאים את אישור משרד הבריאות הישראלי. חומרים שיעילותם מוכחת לאורך שנים רבות כאיכותיים במיוחד וכבעלי מינימום תופעות לוואי. חומרים שאינם עומדים בתקן האירופאי או האמריקאי ( FDA ) אינם נכנסים אלינו לרשת.

4. הרופאים והמטפלות ואנשי המכירה של הרשת עוברים באופן רציף את ההשתלמויות המקיפות, הנרחבות והאיכותיות ביותר הקיימות בחו"ל ובארץ. ההשתלמויות והסדנאות מלוות בתהליך למידה בלתי פוסק במרפאותינו וע"י ד"ר מוניקה אלמן, בעלת שם עולמי בתחום רפואת העור האסתטית.

5. המרפאות שלנו נמצאות בקשר זה 20 שנים עם רשויות הבריאות המובילות בעולם, זאת האירופאית וזאת האמריקאית. בזכות כך אנו יודעים ומכירים היטב מה ניתן להשיג לרוב בכל טיפול וע"י כל חומר או מכשיר ונמנעים לעולם מהגזמה בציפיות המטופלים, אלא להיפך.

6. חשוב לנו להדגיש שלפני כל טיפול יש התייחסות של רופאי הבית שלנו בכל מקרה לגופו ובהתחשב בהצעה הטיפולית. עובדה זאת לצד היכרותנו המעמיקה את עולם האסתטיקה ואת רשויות הבריאות העולמיות מאפשרת לנו לציין בסבירות גבוהה בפני מטופלים שונים כי הטיפול המוצע לא יעמוד להערכתנו בציפיות המטופל. במקרים אלו נעדיף תמיד להמליץ להימנע מהטיפול ולא לעבור אותו.

7. אנו מתארים בפני כל מטופל מה צפוי להיות בטיפול ומה התוצאות אשר אנו מצפים לראות בסוף הטיפול. אנחנו שמים דגש על תאום ציפיות ריאלי! לא תשמעו אצלנו שתופעה או קמט בעור "ייעלמו", שהטיפול מספק תוצאה "לצמיתות", שהטיפול "יחזיר את המראה 30 שנים אחורה" והבטחות נוספות. ההבטחה היחידה היא שנעשה הכל שהטיפול יצליח, במידה ואכן תבחרו לעבור את הטיפול עימנו.

8. אנחנו מודעים היטב לתופעות לוואי, לתופעות לא רצויות ולחוסר הצלחה. קורה שטיפול רפואי לא מצליח, כאילו לא בוצע, כך ייתכן ויקרה גם בטיפול אסתטי, זה לא אומר שלא טיפלנו, שלא השתמשנו במכשור איכותי או בחומרים האיכותיים שלנו. יש לזכור כי תוצאות טיפולי אסתטיקה רפואית משתנות ממטופל למטופל ובמקרה כמתואר לעיל איננו מוצאים לנכון לבצע החזר כספי או להוסיף טיפולים או חומרים נוספים. זוהי המציאות הטיפולית ואנו עומדים מאחוריה ללא תנאי.