תיאום ציפיות

תיאום ציפיות ברשת ד"ר אלמן

נסיון של עשרות אלפי מטופלים מראה שכאשר מבוצע תיאום ציפיות בתחילת התהליך, המטופלים מגיעים מוכנים יותר ולבסוף הם גם מרוצים יותר מן התוצאות. כל הצוות המטפל במטופלים, דואג להבהיר מה עתיד לקרות, לפי ניסיוננו והבנתנו ולפי הנתונים האינדיבידואליים של כל מטופל. בכך מסירים את המסתורין ולא מעט מן החשש המלווה לרוב טיפולים והליכים שכאלה. לפיכך, תיאום ציפיות הינו נדבך מרכזי בשיטת ד"ר אלמן, זהו בסיס משמעותי להצלחת הטיפול האסתטי.

חוט השני בין החלום למציאות

אנו מקפידים לשמוע מכל מטופל איזה בעיה אסתטית הוא/ היא רוצים לפתור ומהי התוצאה הרצויה,  מה הסיבה שבגללה הגיע אלינו, אנו דואגים להבהיר למטופל מה התוצאה המציאותית לה ניתן לצפות ומה עתיד להישאר ולא ישתנה. אנו מאמינים כי הבנה של הטיפול, התהליך הטיפולי ובפרט הבנה לעומק של התוצאות הצפויות להתקבל, היא משמעותית לפני קבלת טיפול רפואי ובמיוחד כאשר מדובר בטיפול מרצון. לכן, חשוב שתרגיש נוח לשתף אותנו ברצונות ובמאווים שלך על מנת שנוכל להתאים בדייקנות את הפתרונות הנכונים לך.

סטנדרט הטיפול הגבוה

כחלק מנוהל הטיפול ב"שיטת דר אלמן", תיאום הציפיות מתבצע באופן פרטני עם כל מטופל, במהלכו אנו מעדכנים אותו ב"שיטת דר אלמן" ועל סטנדרט הטיפול אצלנו. חלק זה חשוב כדי שהמטופל ידע שהוא נמצא בידיים הטובות ביותר וכי אנו מחויבים לאיכות מקצועית, לשירות וטיפול בסטנדרטים הגבוהים ביותר וזאת בגלל שליטה מלאה בשיטות העבודה החדישות ביותר בתחום האסתטיקה. מתוך כך, אנו יכולים להסביר למטופל מדוע קל לנו לצפות את התוצאות האפשריות וקל לנו להתאים את אופן הטיפול הנכון ביותר עבורו, בהתאמה אישית מלאה.

בהמשך לכך, חשוב לנו להסביר בתהליך תיאום הציפיות, כי  אין "מידה אחת שמתאימה לכולם". אנו תופרים לכל מטופל ומטופלת את תוכנית הטיפולים האישית שלהם, זו המתאימה למידותיהם המדויקות, המשלבת מכשור וטכנולוגיות מתקדמות מסוגים שונים בכדי להגיע לתוצאה האופטימלית.

תיאור התהליך המדויק

לפני ביצוע הטיפול, אנו מקפידים לפרט את תהליך ההכנה לטיפול, תהליך הטיפול עצמו, תהליך ההחלמה והתוצאות הצפויות, תוך פירוט כלל תופעות הלוואי והסיכונים האפשריים, על מנת למנוע מהמטופלים הפתעות בהמשך הדרך. במרפאות שלנו לעולם לא נתחייב על "העלמה" מוחלטת של קמטים או צלקות, ואו נגעים ולעולם לא נאמר   מילים כמו "לנצח", "לצמיתות" והבטחות לא ריאליות נוספות.

ההבטחה היחידה שאנו מספקים למטופלינו, היא לעשות את כל מה שביכולתנו על מנת לספק את התוצאות האפשריות הטובות ביותר, תוך שימוש במכשור, בטכנולוגיות ובחומרים המתקדמים ביותר בתחום.