טיפול באקנה

רשת ד"ר אלמן גאה להכריז על פתיחת

מרפאת אקנה 360 מעלות – הדרך החדשה לטפל

בעוד עולם הרפואה הולך ומתקדם, תהליכים חדשים, תרופות וטיפולים מהפכניים מופיעים מדי יום, כך פוסע לצידו עולם רפואת העור. אם בעבר, התפרצות אקנה הייתה מלווה בכאבים, תסכול, ירידה בביטחון העצמי ותחושת חוסר אונים, אנו ברשת המרפאות של ד"ר אלמן גאים להציג את מרפאת האקנה שלנו, ואת התהליכים פורצי הדרך, המתבצעים כולם תחת קורת הגג של מרפאתנו ומביאים לשינוי של 180 מעלות!

מרפאות האקנה החדשניות שלנו פעילות בינתיים בתל אביב וראשון לציון – בהמשך גם בחיפה!

בניין MIDTOWN תל אביב | בניין UMI ראשון לציון

הכירו את מחלת האקנה

אקנה היא מחלת עור דלקתית אשר נגרמת מחיידק על עורנו, והיא מתגלמת כפצעונים המופיעים בעיקר באזור הפנים אך לעיתים גם בחלקי גוף נוספים. אקנה מופיעה בשל מספר גורמים, לרבות רקע תורשתי, שינויים הורמונליים המתרחשים במהלך החיים, צריכה של מזונות אשר מעודדים דלקת ואף לחץ ומתח שהם מנת חלקם של רבים מאיתנו, במציאות של ימינו. הטיפול הנכון ביותר באקנה, מותנה במצב החומרה של הפצעים הדלקתיים – קל, בינוני, קשה וקשה מאד. לפי האבחנה שנעשית על-ידי רופא עור מומחה, ניתן לסווג את חומרת המחלה ולהתאים את הטיפול בהתאם, כך שככל שהמצב הדלקתי חמור יותר, כך ניגש לאפיקים טיפוליים מעמיקים יותר – החל משינוי אורחות חיים הכולל ניקיון ותחזוקה שוטפת של העור, דרך משחות וכדורים ועד טיפול בטכנולוגיות מתקדמות.

ד"ר מוניקה אלמן מדברת על אקנה

נגן וידאו

כמה עובדות על אקנה פעיל

אקנה היא מחלת עור ממנה סובלים כ- 60% מבני הנוער במהלך השנים.

הגורם המרכזי למחלה הוא חיידק שחי על העור שלנו.

המחלה תוקפת בנים ובנות - על הפנים, על העכוז, בקדמת החזה.

סיבות נפוצות לאקנה הן גנטיקה, חיטוט בעורהפנים, דיאטה לא מאוזנת וחוסר איזון הורמונלי

שירותי המרפאה

מרפאת האקנה החדשנית של רשת ד"ר אלמן מהווה מרפאה אולטימטיבית לטיפול בכל אחד מהרבדים השונים המתלווים לאקנה, וכמובן, טיפול מקיף במצב עצמו. תחת קורת גג אחת יקבלו המטופלים טיפול מלא וייחודי שלא נראה בישראל עד כה הכולל שילוב בין טיפול רפואי, תרופתי, קוסמטי, אסתטי וטכנולוגי עד להשגת תוצאות אידיאליות. התוכנית הטיפולית נבנית בהתאמה אישית לצרכי המטופל ולמצבו הספציפי, בניצוח רופא העור המומחה, כפי שנהוג בכל המחלקות השונות ברשת ד"ר אלמן. לאחר מכן יקבלו המטופלים שירות מלא מידי קוסמטיקאית ייעודית, רופאים מומחים ויועצת להתאמת חבילה הטיפול המתאימה.

מה אנחנו מציעים ?

חבילות הטיפול

בהגעתכם הראשונית למרפאה, תגיעו לפגישת אבחון ראשונית עם יועצת וקוסמטיקאית במהלכה תתבצע בחינה מדויקת של מצב האקנה, ולפיכך תוצענה חבילות הטיפול המתאימות. מרפאת האקנה הייחודית מציעה כיום חבילת טיפול מקיפה הכוללת 6 חודשים של טיפולים ובדיקות:

חבילת גולד כוללת:

• חמשה ביקורים אצל הקוסמטיקאית
• שני ביקורים אצל רופא עור
• טיפולי Phototherapy
• טיפולי Radio Frequency Needle
• מענה על כל שאלה תוך 24 שעות
• קיט טיפולי הכולל חומרים פעילים לניקוי לטיפול ולהרגעת העור

* החבילה הטיפולית היא לחצי שנה

One Stop Shop

לא משנה מהי חומרת מחלת האקנה, מיקומה, סיבתה או אם היא משולבת במחלות עור נוספות, במרפאות ד"ר אלמן תוכלו לקבל תחת קורת גג אחת מענה לכל הבעיות הקשורות לאקנה פעיל וצלקות אקנה – או כל בעיה אחרת בעור הפנים  

ברשת מרפאות ד"ר אלמן אנו יודעות כי להיראות טוב- זה חלק מתעצומות הנפש שלך! ואנו נעזור לך לסלול את הדרך לניצחון, מביטחון עצמי ירוד, רגשי נחיתות, בושה וכל מה שעוצר ממך להיות מי שאת/ה באמת!

8 מתוך 10 אנשים בעולם סובלים מאקנה בשלב כלשהו במהלך חייהם. ככל שמצב האקנה חמור יותר, כך הוא מותיר צלקות פיזיות ונפשיות רבות יותר.

אקנה היא מחלה דלקתית של פעילות יתר וחסימת בלוטות החלב, הגורמת לפצעונים מוגלתיים, היכולים להופיע בפנים, בצוואר, בגב, בעכוז. הסיבות העיקריות לכך הן פעילות יתר הורמונלית, תורשה, תזונה, מזג אוויר ומתח.

צלקות אקנה נגרמות כתוצאה מתהליך דלקתי חריף שיורד לעומק העור. הבעיה האסתטית הולכת ומחמירה עם השנים, כאשר לאזור המצולק מתווספים קמטים שעלולים ליצור צלקת עמוקה יותר.

תחת קורת גג אחת תוכל/י ליהנות משילוב בין טיפולים רפואיים, קוסמטיים, אסתטיים (הזרקות חומרי מילוי), תרופתיים וטכנולוגיים לטיפול באקנה! בין הטיפולים הטכנולוגיים המגוונים והמתקדמים ביותר בארץ ובעולם לטיפול באקנה ותופעותיו הנלוות: לייזר, CO2, Jet Peel, Agnes RF, פוטותרפיה, UV, Pixel Erbium, Fractional RF ועוד!

אנו מזמינים אתכם לקבוע פגישת אבחון ראשוני מקיפה ולהתחיל בתוכנית הטיפולים 360 מעלות בדרך אל הקלה, החלמה ושמחה!

שיטת ד״ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן היא פרוטוקול טיפולי מחייב, אשר חל על כל צוות המרפאות שלנו וכולל החלטות ושיטות עבודה המבטיחים שביעות רצון וחווית לקוח איכותית, בטוחה ומותאמת אישית.

רשת ד"ר אלמן היא הרשת היחידה בארץ המבצעת טיפול בהתאמה אישית, הודות לאבחון קפדני, צוות רופאים מומחים ומטפלים מיומנים המשתמשים במגוון טכנולוגיות, המתקדמות מסוגן, לאבחון ולטיפול אסתטי. בזכות שיטת ד"ר אלמן, הלקוחות שלנו נהנים מיעילות טיפול גבוהה ורמת בטיחות מרבית.

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

1. מחויבות לספק טיפול איכותי בסטנדרט המקצועי הגבוה מסוגו

2. טיפולים אשר מבוצעים בהתאמה אישית, לאחר אבחון מקצועי

3. תקשורת אנושית, אמפתית, שבבסיסה, יושרה ואמינות

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי, אנושי ואמפתי תמיד.

הייחוד של שיטת ד"ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, והיא מורכבת משלושה ערכים, כאשר רק הקיום של שלושתם מבטיח הצלחה:

סוד ההצלחה שלנו

תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על פרוטוקולים מוכחים רפואית, מכשור ותכשירים הטובים מסוגם המופעלים על ידי צוות מקצועי ביותר אנושי ואמפטי. 

למה לבחור בנו?

רופאים מנוסים

צוות הרופאים שלנו נבחר בקפידה והוא מורכב מן הרופאים המובילים בארץ, כל אחד בתחומו.

ותק וניסיון

אנו מובילים את עולם האסתטיקה בישראל כבר משנת 1995, וגאים לקחת חלק משמעותי בהתפתחות ובהתקדמות שלו.
רשת ד"ר אלמן  נבחרה לאתר בודק ל- FDA
כבר שש פעמים!

שיטה ייחודית

פיתחנו שיטת טיפול ייחודית - שיטת ד"ר אלמן, אשר מתעדכנת כל העת בהתאם לחידושים בעולם האסתטיקה ומתווה דרך לטיפולי אסתטיקה בהתאמה אישית ליצירת תוצאה אידיאלית .

רפואה אסתטית מבוססת מחקר

בשנים האחרונות הובלנו מחקרים עולמיים פורצי דרך בתחום האסתטיקה הרפואית ואף פיתחנו סדרות טיפולים ומוצרים המבוססים על אותם מחקרים.

חדשנות טכנולוגית

כל המרפאות שלנו מצוידות בטכנולוגיות ובמכשור המתקדמים והחדשניים ביותר ואנו ממשיכים ללמוד ולהתחדש באופן תדיר.

מספרים עלינו

התוצאות מדהימות. מה שהיה לי לפני כמה חודשים ומה שיש לי עכשיו זה שמים וארץ. אני מקבל תגובות מדהימות בחוץ. העלמות חטטים בכמעט 70% ממה שהיה לי. היחס של הצוות פה מדהים, האיכפתיות והדאגה זה משהו יוצא מן הכלל.
בר
טיפול פילינג בצלקות אקנה
unnamed
צוות מקצועי, יחס משפחתי ומדהים! וכמובן ד"ר אלמן שעזרה לי בטיפולים שגרמו לעור הפנים שלי להיות חלק לאחר שנים שהייתי סובלת מצלקות בעקבות אקנה. ללא ספק אמשיך להמליץ!! תודה רבה לצוות המדהים!!
רותם
טיפול בצלקות אקנה
אני רוצה להודות לצוות המסור של דר אלמן ולמרפאת ראשון לציון על טיפול מדהים של הזעת יתר בבית השחי ולטיפול פנים מקצועי עבור אימי. המקום מדהים, נקי. הצוות הרפואי איכפתי, מקצועי ודואג גם לאחר הטיפול. תודה מיוחדת לשרית מצוות המכון! פשוט מדהימה! ממליץ לכולם על המקום המדהים הזה!
דינה
טיפול פנים

הרופאים והצוות

אצלנו במרפאות יקבלו את פניכם אנשי מקצוע מיומנים, לרבות רופאים ורופאות, אחיות, מטפלות וצוות אדמיניסטרטיבי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הטיפול ולאחריו ויעניקו לכם תחושת ביטחון ותמיכה. אנו שמים דגש מיוחד על המקצועיות ואיכות הטיפול, וגם על שירות אישי ואדיב באווירה נעימה ומזמינה.

Dr. Monica Elman

ד"ר מוניקה אלמן

ד"ר מוניקה אלמן, רופאה דרמטולוגית בעלת שם עולמי, אוהבת אנשים, מחקר וטכנולוגיה. אהבות אלה הובילו אותה לעיסוקה בתחום רפואת עור, ומזה שני עשורים היא מובילה מחקרים פורצי דרך בעולם.
arie_new-2

ד"ר אריה אלמן

ד"ר  אריה אלמן ,הינו מנכ"ל רשת מרפאות ד"ר אלמן,רופא משפחה שעובד כ 30 שנה ויותר כרופא עצמאי בקופ"ח מכבי בחולון, הקים יחד עם ד"ר מוניקה אלמן את רשת המרפאות האסתטיקה.
Dr. Dudi Drul

ד"ר דודי (דוד) דרול

מנהל מרכז רפואי אשדוד לרפואה יועצת של שירותי בריאות כללית, רופא נשים במרכז לבריאות האישה באשדוד של שירותי בריאות כללית ומנהל קליניקה בגינקולוגיה פרטית.
Dr. Adam Dalal

ד"ר אדם דלאל

ד"ר אדם דלאל הוא רופא עור בכיר במחלקת עור בתל השומר במסגרת עבודתו עוסק בלימוד ובמחקר, מרצה מוזמן במסגרת כנסים בארץ ובעולם ואף כיהן כיו"ר מושבים מדעיים בינלאומיים בתחומי התמחותו
Dr. Vicky Tushia

ד"ר ויקי תושיה

ד"ר ויקי תושיה בעלת רישיון לעסוק ברפואת שיניים משנת 1991. היא עוסקת ברפואה אסתטית למעלה מעשר שנים, עברה השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל ובעלת נסיון עצום בתחום ההזרקות ועיצוב הפנים.
Dr. Ron Hanani

ד"ר רון חנני

ד"ר רון חנני הוא רופא עיניים מומחה במרכז לרפואה יועצת במגדל המאה, תל אביב וכן חבר איגוד רופאי העיניים בישראל. במסגרת עבודתו עוסק ד"ר חנני בלימוד ובהשתלמויות רבות בארץ ובעולם.
Dr. Nura Shabso

ד״ר נורה שבסו

ד"ר נורה גורכד שבסו היא בוגרת הפקולטה לרפואה ע"ש בטכניון מתמחה ועוסקת בתחום הלייזר הגינקולוגי לחיזוק רצפת האגן, טיפול בדליפת שתן, הצרה והצערת הנרתיק לאחר הלידות ובמנופאוזה.