שיטת ד"ר אלמן

ברשת המרפאות של ד"ר אלמן פועלים לפי שיטת עבודה ייחודית אותה פיתחנו לאור הנסיון הרב בתשומת לב ובהקפדה רבה. שיטת ד"ר אלמן מציבה את רווחתו של המטופל, בכל מובניה, במקום הראשון.

השיטה הייחודית, אותה יצרה ד"ר מוניקה אלמן לצד צוות המרפאות, מורכבת ממספר רבדים ותכניות שמסייעים בקבלת התוצאות המיטביות עבור כל מטופל ומטופלת. השיטה הינה פרוטוקול עבודה מחייב את כלל הצוות.

הייחוד של שיטת ד"ר אלמן

שיטת ד"ר אלמן  נועדה להבטיח שביעות רצון מיטבית של המטופל, מורכבת משלושה ערכים כאשר רק הקיום של שלושתם, מבטיח הצלחה:

• מחויבות לספק טיפול איכותי בסטנדרט המקצועי הגבוה מסוגו.
• טיפולים אשר מבוצעים בהתאמה אישית, לאחר אבחון מקצועי.
• תקשורת אנושית, אמפתית, שבבסיסה יושרה ואמינות.

יישום השיטה בפועל

בשיטת ד"ר אלמן, הצוות המקצועי בקליניקות מקפיד על מקצועיות, ידע נרחב ושימוש רק בכלים ובחומרים טכנולוגיים מתקדמים, שאושרו על ידי משרד הבריאות וגופים בינלאומיים אחרים. זאת בצד הקניית בטחון למטופלים באשר לטיפול ולתוצאותיו, תיאום ציפיות מלא תוך הסבר על הטיפול ועל תופעות לוואי אפשריות, שילוב בין טכנולוגיות וחומרים, הקפדה על מראה טבעי, הדרכה לאורח חיים בריא המאפשר לשמר ואף לשפר את תוצאות הטיפול, שילוב בין טכנולוגיות ואזורי טיפול לצורך מקסום התוצאות, סביבת עבודה סטרילית המכילה מכשור ייעודי לביצוע המשימה וגם לצורך התמודדות עם מצבים בלתי מצופים ועוד.

המטופלים שפוקדים את הקליניקות נדרשים תחילה לפגישה אישית, בה יוחלט אם ואיך ניתן לטפל בהם, תוך הימנעות מפרוצדורות בלתי נחוצות. מאותה סיבה בדיוק, הצעת המחיר עבור הטיפול ניתנת רק בפגישת הייעוץ, לאחר שהוחלט על הפרוצדורות ושיטות הביצוע הנכונות ביותר עבור כל מטופל ומטופלת. בנוסף, ישנה הקפדה על ביקורות לאחר הטיפול ובקשת הצוות המטפל להתעדכן בכל בעיה או חשש.

החזון שלנו

אנו רשת מרפאות המובילה את תחום אסתטיקת העור בישראל – רפואת עור שעושה "יופי".

בקליניקות של ד"ר אלמן, החזון שלנו הוא לגעת בכמה שיותר מטופלים ולאפשר להם לשפר את איכות חייהם ולפתור אותם מאי נוחות או כאב אסתטי וזאת באמצעות ביצוע פרוצדורות אסתטיות מתקדמות ובטוחות.

שיטת ד"ר אלמן הינה גם מפתח עימו אנו מכשיר דורות של רופאים ואנשי צוות, אנו מעוניינים להמשיך לספק שירות מקצועי ואישי לכל המטופלים והמטופלות שאנו באים עמם במגע ולהישאר תמיד בחוד החנית הטכנולוגית, תוך שימוש בכלים חדשניים לצורך קבלת תוצאות אסתטיות, טבעיות, ארוכות טווח ואיכותיות ככל הניתן.